‘Al Capone, آیا من پیراهن نویسنده Gennifer Choldenko مذاکرات آلکاتراز و فیل

نویسنده Gennifer Choldenko که می نویسد: 8-و-تا جمعیت است بهترین و شناخته شده برای او “Tales from Alcatraz” سری که به فروش 2 میلیون نسخه از آن در سال 2004 راه اندازی به دست آورده و آرزو افتخار نیوبری.

اولین کتاب “آل کاپون می کند من پیراهن” به شرح زیر میانه معلم مدرسه ابتدایی گوزن و توهمی برادر ناتالی به عنوان آنها هوای جدید خو گرفتن به زندگی در بدنام جزیره که در آن پدر خود را با این نسخهها کار به عنوان یک نگهبان زندان است. Choldenko جدید کتاب “یتیم یازده” به دنبال ماجراهای چهار یتیم که پیدا کردن کار و دوستان جدید در یک سفر سیرک. این آغاز بکار مارس 26.

Choldenko “قصه از آلکاتراز” سری خود را جشن سالگرد 16. (Putnam)

س: شما شدید پژوهشی خود را در موضوعات و تنظیمات. چگونه شما که با Alcatraz?

یک: وقتی که من می خواهم درایو بچه ها من به مدرسه در 1990s من همیشه نقطه آلکاتراز در فاصله. یک روز دیدم یک مقاله در مورد چیزی به نام Alcatraz فارغ التحصیلان و می دانستم که کتاب بعدی خواهد بود مجموعه ای وجود دارد. من داوطلب برای یک سال در این جزیره از سال 1998 تا 1999. من می خواهم به تورهای پاسخ به سوالات و مطالعه در سوراخ در دیوار کتابخانه در آلکاتراز بود که یادداشت های منتشر نشده از افرادی که تا به حال زندگی می کردند در این جزیره از جمله سپاه پاسداران و خانواده های آنان است.

س: امروز وجود دارد بسیاری از کتاب ها نشان می دهد تلویزیون و فیلم با شخصیت های در طیف اوتیسم. اما نه 16 سال پیش. چگونه شما ایجاد ناتالی?

یک: من با استفاده از برخی از تجربیات زندگی واقعی از رشد با خواهر من که در واقع بسیار برجسته تر مورد اوتیسم از ناتالی. اما من همچنین انجام بسیاری از تحقیقات است. من از نوع کتاب نوشت که من نیاز به عنوان خوانده شده زمانی که من بچه بودم چرا که من در تلاش بود برای دست و پنجه نرم کردن با عشق من برای خواهر من و همچنین من خشم نسبت به او. که همیشه ساده ترین چیز برای بیان به عنوان یک بچه و این چیزی است که پدر و مادر خود را همیشه تشویق.

س: شما گفته اید که لوسی شخصیت خود کتاب جدید است و بیشتر شبیه شما بیش از هر شخصیت شما تا کنون نوشته شده است. چگونه است ؟

یک: او selective mutism. من که اما من شد بسیار آرام حدود 11. در برخی از سطح چیزی مسدود درون من در آن زمان و آن را واقعا آسان است برای من به نوشتن در آن صدا.

“یتیم یازده” در سال 1939 سفر سیرک. آن بیرون می آید مارس 26. (Random House)

س: چه چیزی دوست دارید در مورد نوشتن برای این گروه سنی?

یک: زمانی که شما در اطراف آن سن و سال همه چیز در حال تغییر است. بدن خود را با دندان مى باشد. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. به من که باعث می شود آن را واقعا هیجان انگیز را به تصرف خود در یک کتاب. و من هیچ علاقه ای به نوشتن برای بزرگسالان است. من آن را خسته کننده است. من احساس می کنم مانند بزرگسالان در حال حل و فصل در بسیاری از راه های.

س: چه در آن است در مورد سیرک که اسیر تخیل خود را?

یک: من فکر می کنم سیرک در سال 1939 یک محل برای انواع مختلف از مردم است. وجود ندارد یک تن از, خلاق, رسانه, بنابراین اگر شما خلاق است که شما احتمالا می تواند. این روزها ما مرتب کردن بر اساس از پهن سیرک به یک یا دو عمل می کند اما آن را در همه. این واقعا رقابتی محل که در آن بسیاری از مردم خواست می شود.

Q: آیا شما برخی از بسیار شگفت انگیز سفر های تحقیق و پژوهش برای این کتاب است. به ما بگویید در مورد آن.

یک: لوسی می خواهد به کار با فیل. بنابراین من سفر به تایلند به صرف زمان با فیل ها در چهار فیل پناهگاه. این بسیار شگفت انگیز بود. آنها مانند حیوانات هوشمند است و همچنین یک زن در جامعه ای که من دوست دارم.

س: چگونه شما در حال گرفتن ادبی خود را رفع این روز ؟

یک: من عاشق کتاب های صوتی. آنها مانند یک درمان است. چیزی است که وجود دارد در مورد اینکه جزئیات را که لمس بخش های مختلف من. آن را نیز بسیار مفید است. من می توانید گوش دادن به یک کتاب در حالی که راه رفتن سگ در ماشین رانندگی و فقط در مورد هر نقطه.


5 کتاب میدارد از CHOLDENKO

“شب خاطرات” توسط Veera Hiranandani: دوم باز کردم این کتاب من, بریتیش, قدیمی, عمق صدای روایت. Hiranandani می گوید یک داستان پرچین مجموعه در پاکستان و هند در سال 1947. اما از آن است که Hiranandani استعداد با صدا و شخصیت است که قلب خود را برنده خواهد شد.

“به عبارت دیگر برای خانه” توسط یاس Wargo: Wargo قطاری یک مهاجر تجربه در روشنگری و مربوط به راه است. این یک کتاب است که ذهن خود را باز و قلب خود را. کتاب های مورد علاقه من از سال 2019.

“یک دیوانه تابستان” توسط ریتا ویلیامز گارسیا: من عاشق خواهر در این کتاب است. آنها تازه و خنده دار و اصلی است. و من عاشق راه ویلیامز گارسیا به ارمغان می آورد به تابستان سال 1968 به زندگی است.

“ال Deafo” توسط Cece بل: ال Deafo است که بسیار خنده دار و بسیار دردناکی واقعی است. این یکی از من تمام زمان های مورد علاقه رمان های گرافیکی.

“The Watsons Go to Birmingham” توسط کریستوفر Paul کورتیس: من به کتاب هستند که هر دو خنده دار و عمیقا در حال حرکت است. بسیاری از کریستوفر Paul کورتیس کتاب مثل این اما “The Watsons Go to Birmingham” مطلق مورد علاقه من است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de