نیروی هوایی گروهبان مظنون به قتل سانتا کروز کلانتر معاون با بمب و اسلحه

سانتا کروز — محققان مشغول به کار یکشنبه به پیدا کردن آنچه که رهبری یک فعال وظیفه نیروی هوایی گروهبان به اتهام حمله به دو کلانتر نمایندگان با اسلحه و مواد منفجره کشته شدن یکی — و اینکه آیا وجود دارد هر لینک کلیک کنید برای کشتن فدرال گارد امنیتی در اوکلند بیش از یک هفته پیش از آن.

نیروی هوایی مقامات تایید یکشنبه که تحت بازداشت در کمین 32 ساله استیون Carrillo شد در وظیفه فعال در زمان عکسبرداری است. کاریلو پیوست 60 نیروهای امنیتی اسکادران در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ژوئن 2018, عمومی امور 2nd سرهنگ مایک Longoria گفت.

کاریلو مردی که کلانتر را باور مسلح بود با بمب و چندین سلاح گرم در بعد از ظهر شنبه حمله و کشتن کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller 14 سال کهنه با یک زن باردار و یک کودک خردسال.

یک منبع در ایالات متحده به دفتر دادستان تایید کرد که محققان بررسی شد ممکن است ارتباط بین شنبه حمله و کشتار فدرال مامور امنیتی در اوکلند در اواخر ماه گذشته. هر دو حوادث درگیر یک ون سفید.

به عنوان مورد پیشرفته گروه و جامعه شدند عزاداری معاون زده در نخست از زندگی خود را.

“در 32 سال فعالیت حرفه ای این بدترین روز است که من تا کنون تجربه کرده” کلانتر جیم هارت گفت شنبه. او در توصیف Gutzwiller به عنوان “مهربان و دلسوز کسی که واقعا شغل خود را دوست دارد و او می خواهد به مردم کمک کند. این که دامون بود.

“من به تماشای رشد او را به یک مرد بزرگ و یک افسر پلیس است. … دیمون خواهد بود به شدت از دست رفته توسط این جامعه با این خانواده و همه ما در کلانتر ، میراث او را به زندگی می کنند در کار است که ما ارائه به شهرستان سانتا کروز جامعه است.”

این حادثه آغاز شد و در حدود 1:30 بعد از ظهر شنبه با یک تماس و گزارش یک ون سفید با اسلحه و بمب سازی مواد قابل مشاهده در داخل در Jamison Creek Road, near unincorporated Santa Cruz County منطقه Boulder Creek. زمانی که نمایندگان وارد آنها دیدم ون کشیدن دور.

آنها اقدام به دنبال آن در نهایت محل ون در یک Ben Lomond, صفحه اصلی, با توجه به هارت. او گفت: نمایندگان بودند با کمین و تیراندازی و بداهه مواد منفجره است.

Gutzwiller به ضرب گلوله کشته شد و حمل و نقل به یک بیمارستان که در آن او مرده. معاون دوم بود یا گلوله یا اصابت گلوله و اصابت یک ماشین به عنوان مظنون فرار از اموال. معاون بود که به شدت مجروح شد و هنوز هم تحت درمان شنبه شب هارت گفت:, و اضافه کرد که “ما امیدواریم که او را برای رفتن به OK.”

به زودی پس از کمین مقامات دریافت تماس از یک carjacking در این نزدیکی هست به عنوان افسران از ادارات در سراسر شهرستان سانتا کروز وارد شده به این منطقه است.

کاریلو گفته با درگیر و سپس فرار از پاسخ CHP افسران و اقدام به carjack وسیله نقلیه دیگر با توجه به هارت. افسران از بخش های مختلف قرار گرفته و دستگیر Carrillo.

“بسیاری وجود دارد که ما نمی دانیم که در این مرحله” هارت گفت. “از من بپرسید که جامعه بیمار می شود که ما از طریق این تحقیقات و عزادار.”

کاریلو باقی مانده در بیمارستان جمعه شد و انتظار می رود به عنوان جرم جنایی متهم در روزهای آینده با قتل و چند تن دیگر به اتهام جنایت.

پلیس رد نکرده اند احتمال این که دیگران درگیر شدند.

در بعد از ظهر یکشنبه از عوامل اف بی آی و اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و همچنین CHP افسران می تواند دیده می شود در حال بررسی منطقه اطراف Ben Lomond صفحه اصلی اعتقاد به Carrillo را در هابرد دره گود و باریک جاده ها است.

تراویس AFB سخنگوی Longoria گفت: “نمی دانم اگر Carrillo تا به حال هر گونه سلاح های ویژه آموزش یا بمب های آموزشی. او گفت: وظایف یک گروهبان در اسکادران خود شده اند که “کار دروازه گشت سایت خط” و “استاندارد نیروهای امنیتی توابع.”

Longoria گفت: “نمی دانم از هر گونه اقدامات انضباطی در Carrillo ضبط شد و کار خود را با واحد رهبری که برای دریافت اطلاعات. او گفت دفتر او مشغول به کار بود برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر گونه قبلی اقدامات اداری در Carrillo رکورد هر چند وی افزود: کسانی که “نمی خواهد به طور کلی releasable” ،

Gutzwiller اولین سانتا کروز معاون به کشته شدن در حین انجام وظیفه از سال 1983 زمانی که معاون Michael A. خاکستری به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک مرد بی خانمان.

سانتا کروز نگهبان تحریریه نیک Ibarra کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de