Afton بومی جسی Diggins تمرکز بر مثبت میان جام جهانی لغو

المپیک مدال طلا جسی Diggins بود و با خانواده اش در زادگاه او از Afton صبح روز پنجشنبه هنگامی که او یاد گرفته که FIS صلیب کشور در جام جهانی با حداکثر سرعت دویدن نهایی شده بود لغو شد با توجه به این رمان coronavirus.

این مسابقه قرار بود به عنوان نقطه اوج بسیار پیش بینی Fedex موازی 45 جشنواره در تئودور Wirth پارک چهار روز عینک طراحی شده برای رشد ورزش اسکی در سطح مردمی.

آن شده اند که برای اولین بار در جام جهانی مسابقه در ایالات متحده از سال 2001 و بیشتر دلخراش برای Diggins اولین جام جهانی مسابقه رقابت در ایالت مینه سوتا از سال 1985.

“که واقعا دشوار است برای شنیدن” Diggins گفت: در روز جمعه بعد از ظهر. “من ریختن اشک چند من قصد ندارم به دروغ. من می دانم که چه شد این رفتن به معنی به هر کس و چقدر سخت صدها نفر از داوطلبان کار کرده اند آن را به اتفاق می افتد. که باعث می شود آن است که بسیار دلخراش است.”

که گفت: Diggins هنوز هم تا به حال به هاپ در هواپیما چند ساعت پس از یادگیری ویرانگر اخبار مطمئن نیستید اگر جام جهانی مسابقات در شهر کبک Quebec شد برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” Diggins که شد لب گنده, ستاره پس از برنده شدن مدال طلا در بازی های المپیک زمستانی 2018 در Pyeongchang کره جنوبی. “ما فقط فکر” ما بهتر وجود دارد.'”

او وارد شهر کبک در روز پنج شنبه بعد از ظهر و جام جهانی مسابقات بودند رسما لغو شد در صبح روز جمعه. Diggins در نهایت وارد در شهرهای دوقلو در شب جمعه.

بحث در مورد یک گردباد 48 ساعت.

“این دیوانه” Diggins گفت. “فقط تلاش برای تمرکز بر روی مثبت و درک کنند که تصمیم گیری که شد ساخته شده بودند برای ایمنی از همه است.”

آن را دشوار است برای Diggins برای جدا کردن جنگل از درختان بیش از چند روز گذشته.

او تجربه بسیاری از احساسات مختلف.

تا آنجا که او می داند که آن را حق تصمیم گیری برای لغو Fedex موازی 45, جشنواره, او نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آنچه در این رویداد به خودی خود می توانست مانند شده است.

“شما مجاز به دل و می دانم که آن را حق تصمیم گیری” Diggins گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم که خود را قلب و روح به این تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد.”

در آن لحظه Diggins خودش اجازه داد تا یک گام به عقب, به رسمیت شناختن چقدر از تاثیر این رویداد می تواند هنوز هم در جامعه به عنوان یک کل.

آنها به فروش می رسد بیش از 12000 بلیط به رویداد — شواهدی که وجود دارد بسیار زیاد علاقه به ورزش — و پیش بینی جام جهانی مسابقه خود ایجاد وزوز است که نمی خواهد برود در هر زمان به زودی.

“حتی اگر ما نمی کنید برای قرار دادن bibs در, ما در صفحه اصلی کشش و مردم بودند و روحی در مورد آن” Diggins گفت. “این هنوز هم ارائه یک فرصت شگفت انگیز به رشد این ورزش است. این واقعا مهم است یک گام به عقب و دیدن تصویر بزرگ است. و تصویر فوق العاده مثبت است.”

بدون شک بزرگترین ناامیدی برای Diggins این واقعیت است که بسیاری از بچه های کوچک نمی کنید برای دیدن جام جهانی مسابقه نزدیک و شخصی. کسانی که در این لحظات است که واقعا می تواند الهام بخش نسل بعدی.

“این بخشی است که واقعا می شکند قلب من” Diggins گفت. “که اصلی نیروی محرکه تلاش برای رسیدن به جام جهانی اینجا. من واقعا می خواستم بچه های کوچک به ببینید که آدرنالین و قدرت و سرعت از جام جهانی و الهام گرفته شود. اما من می دانم که ما در حال رفتن به دیدن اثرات موج دار شدن از مسابقه که تقریبا اتفاق افتاده است.”

و آن را به اتفاق می افتد در برخی از نقطه. که بسیار Diggins روشن ساخته شده است.

“ما در حال رفتن به گرفتن یک شات در این” Diggins گفت. “این تنها یک ماده از زمان قبل از مینیاپولیس, می شود آن روز در آفتاب. ما در حال رفتن به شروع به چیدن قطعات و پیشروی و شکل یک زمان هنگامی که ما می توانید آن را به اتفاق می افتد.

“من می خواهم مردم بدانند که آن را مانند,” اوه. که در آن است. ما در حال دادن.’ هیچ. آن را به اتفاق می افتد. آن را فقط رفتن به یک کمی زمان بیشتری است.”

همانطور که برای Diggins با cross-country فصل آینده به یک پایان ناگهانی او به دنبال به جلو به صرف برخی از زمان با خانواده اش. او نمی داند که چگونه به احساس می کنید در مورد همه چیز در حال حاضر. آن را هنوز هم تازه در ذهن او.

“من واقعا افتخار از آنچه که ما انجام شده به عنوان یک تیم” Diggins گفت. “این خیلی عجیب و غریب به آن پایان بود. ما واقعا نمی دانم چه آموزش در حال رفتن به مانند الان چون از همه چیز که در جریان است. ما فقط باید آن را یک گام در یک زمان.”

در این میان هر چند Diggins در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان برای از حالت فشرده خارج کنید. او صرف بیشتر از زندگی خود مسابقه و آموزش به طوری که او به دنبال به جلو به یک روان کردند.

حتی بهتر Diggins را وادار به عقب در شهرهای دوقلو برای آینده قابل پیش بینی.

“من بسیار هیجان زده هستم که فرصتی به خانواده زمان” Diggins گفت. “آن نیز خوب نیست که فشار و استرس مسابقه و آموزش است که همیشه در پشت ذهن من در طول cross-country فصل است. که کمی متفاوت تر از من استفاده می شود به. از آن خواهد شد واقعا خوب برای لذت بردن از آن زمان است که بیشتر یا کمتر از تعهد ،

هنوز هم وجود دارد برخی از تعهدات است که Diggins است که به دنبال به جلو به.

او برنامه ریزی شده است برای حضور در یک کتاب رسمی راه اندازی برای او خاطرات به اندازه کافی شجاع در استیلوتر دبیرستان در آوریل 5, از 3-5 بعد از ظهر

که می تواند بدیهی است که تغییر در هفته های آینده با همه چیز در اطراف رمان coronavirus.

“ما نمی خواهیم به انصراف از هر چیزی زودرس” Diggins گفت. “ما همچنین می دانیم که سلامت و ایمنی همه ما است No. 1 نگرانی است.”

این بدان معناست که Diggins هنوز هم گرفتن تمرین در در برخی از نقطه.

“من خواهید بود امضای مانند 300 پوند از کتاب زمانی که من صفحه اصلی” Diggins گفت: با خنده. “ما هنوز هم می خواهید به کشتی آنها را به افرادی است که آیا ما باید یک مقام رسمی امضای کتاب یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im