پس از pregame مراسم شورشیان لذت بردن از یک بنر برنده بیش ایالتی سن دیگو

Category: لاس واگاس No comments

Image

استیو مارکوس

UNLV شورشیان گارد الیاس Mitrou طولانی (55) تلاش می کند به غیر روحانی کردن توپ توسط ایالت تگزاس بابکتس گارد Nijal پیرسون (22) در طول یک بازی در Thomas & Mack Center چهارشنبه ، 20, 2019.

آن را مانند UNLV نیاز به هر گونه انگیزه بیشتری برای شنبه مرحله نهایی مسابقات با شکست نخوردگان ایالتی سن دیگو اما pregame مراسم در Viejas آرنا به نظر می رسید به جرقه چیزی در عربستان سعودی ،

SDSU تا به حال مسجل کوه غرب به طور منظم فصل عنوان موجب پیروزی در Boise State on Feb. 16 و پس از بازی روز شنبه در برابر UNLV شد آزتک ” اول خانه شیب از آن پس آنها تصمیم گرفتند به مناسبت قهرمانی با بالا بردن یک بنر به rafters.

بنر مراسم کوتاه بود اما آن را انجام داده بود پس از شروع ترکیب تیم معرفی شدند. که به معنای UNLV بازیکنان مجبور به ایستادن در حاشیه به عنوان ایالتی سن دیگو جشن تحقق آن.

برخی از شورشیان مشخصه نا امید به تاخیر بیاندازد. برخی از آن استفاده می شود برای ایجاد انگیزه.

ایستاده در خارج از جايزه بازدید کننده رختکن بعد از UNLV کشیده خیره کننده 66-63 ناراحت برنده الیاس Mitrou-طولانی به نظر می رسید به رضايت باعث خرابی آزتک’ روز خاص.

“ما آن را در زمان در یک بی احترامی راه” پنجم-سال ارشد گفت: پس از به ثمر رساندن یک تیم بالا 19 امتیاز. “اما در پایان روز آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند. آن را خانه خود را در دادگاه. وقتی که می آید به من شخصا, من واقعا نمی مراقبت در مورد که چون من تمرکز من و تیم من و فقط برنده شدن است.”

T. J. Otzelberger دیدم faintest از grins وقتی پرسیده شد که در مورد زمان, بنر جشن.

“این یک اعتبار به [سن دیگو دولت],” Otzelberger گفت. “آنها تا به حال فوق العاده سال, یک سال تاریخی. وجود دارد شانس است که آن را به صحبت در مورد در اتاق قفل ما pregame سخنرانی ؟ به طور بالقوه. اما من به نظر می رسد فراموش کرده ام آنچه ما گفت.”

آیا مجبور به صبر کنید از طریق یک بنر-بالا بردن واقعا شورشیان بهتر بازی زمانی که بازی در واقع آغاز شده است ؟ آن را غیر ممکن می دانند. و سن دیگو دولت تا به حال به آن را انجام دهد مدتی بنابراین برخی از حریف بود و رفتن به آنجا ایستاده و آن را. اما تیم همیشه به دنبال ایجاد یک گالوانیزه “ما در برابر آنها” ذهنیت و برای این شورشیان بنر به نظر می رسید برای انجام ترفند.

Amauri هاردی که به پایان رسید و با 17 امتیاز خلاصه شورشیان چشم انداز.

“اعتبار به آنها بوده است و برگزاری آن را” هاردی گفت: از شماره 4-رتبه آزتک ها. “آنها 26-0 در حال حاضر آنها در حال 26-1.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 یا mich[email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>