Stadiums will close until further notice.

استادیوم بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی. هنر شرطبندی/گتی ایماژ

Puget صدا حرفه ای ورزشی سازمان ها به سرعت در پاسخ به فرماندار جی Inslee اعلام روز شنبه, مارس 11 که همه تجمعات بیش از 250 نفر ممنوع خواهد شد در King, Pierce, و, Snohomish, شهرستانهای باقی مانده از ماه مارس در واکنش به ادامه coronavirus بحران نیز آلوده کرده است که تایید 267 در ایالت واشنگتن از جمله 24 مرده است. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

• مارینرز در حال کار بر روی تغییر زمان تمام بازی های خانگی از طریق پایان ماه مارس ارائه خواهد شد اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود.

• تاکوما, تمرد تیم فوتبال اعلام کرد که بازی روز چهارشنبه برابر سن دیگو Loyals خواهد شد اما بسته خواهد شد ، (از آن خواهد شد در پخش ESPN+). برنامه ریزی شده بعدی بازی خانگی برابر اوکلاهما سیتی در تاریخ 22 مارس خواهد بود دوباره.

• این Sounders FC خواهد بود به تعویق انداختن یک بازی خانگی در برابر FC Dallas در سنچریلینک درست در مارس 21.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• سیاتل اژدها جدید XFL تیم بازی خواهد کرد در 15 مارس در سنچریلینک درست اما این ورزشگاه خواهد بود بسته به طرفداران. از آن خواهد شد در پخش ESPN2.

• تاکوما Rainiers فصل بیس بال برنامه ریزی شده است برای شروع یک بازی خانگی در 9 آوریل. آن ناشناخته است در صورتی که بازی خواهد بود نهفته در این زمان اما با توجه به بیانیه Rainiers جمهور هارون Artman, “امید ما این است که بازی به کل ما Rainiers خانه فصل به عنوان برنامه ریزی شده و ما هیجان زده به باز کردن دروازه به چنی ورزشگاه بدون نگرانی های سلامت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اگر شما از خریداری بلیط برای هر یک از این بازی ها بررسی سازمان وب سایت برای جزئیات بیشتر در بازپرداخت. برای به روز رسانی در این بحران بررسی در اینجا.