پس از انگلند و Huizar دستگیری, بحث در میان ساکنان ماندگار در مورد لی

از روز سه شنبه بازداشت لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar به اتهام فدرال اخاذی با تهدید یک فعال سیاسی اتحاد خود را تمدید فراخوان همکار عضو شورای جان لی — که مصاحبه در تحقیقات فدرال تمرکز خود را در, سابق, رئیس, سابق-عضو شورای شهر Mitchell انگلند — به استعفا خود را ارسال. لی حامیان می گویند هیچ مدرکی ظاهر شده است که نشان می دهد آن است که از هر گونه گناه تخلف است.

اخبار در مورد Huizar بازداشت می آید حدود سه ماه پس از انگلند که به نمایندگی از منطقه کشش از تپه شمالی به چتسورث از سال 2011 تا 2018 التماس کرد گناه را به اتهام فساد مالی پس از پذیرش نقد و هدیه که شامل سفر در سال 2017 به لاس وگاس.

لی نشده است متهم به تخلف و یا متهم در این مورد. لی سخنگوی تا به حال بارها و بارها گفت: در بیانیه ای که در “او 20 سال از خدمات با شهر او تا به حال هرگز یک اخلاق تخلف.”

لی انگلند سابق رئیس ستاد شکست رقیب Loraine Schulich در ماه مارس برای رئیس خود را’ پیر صندلی. که همان ماه لی اعتراف کرد که او به همراه او در یک سفر لاس وگاس که در طی آن یک تاجر ارائه شده هزینه هدیه و وعده های غذایی به انگلند.

قبلا انگلند بستری برای گرفتن $15,000 در نقدی از یک تاجر شناخته شده در اسناد دادگاه به عنوان “تاجر” در طول سفر به لاس وگاس و پالم اسپرینگز به گفته دادستان فدرال.

این خبر باعث خواستار لی به استعفا — با برخی گفت که رای دهندگان سزاوار می دانم که لی مصاحبه شد در FBI تحقیقات قبل از ماه مارس انتخابات. دیگران اشاره کرد که لی پذیرفته حمایت از او بازجویی از رئیس که او می دانست که تحت بررسی بود.

نمایندگان با لی را نمی بازگشت یک درخواست برای نظر برای این گزارش. جنوب کالیفرنیا گروه اخبار تلاش شده است به برنامه مصاحبه با لی در مورد لاس وگاس سفر از مارس اما عضو شورای کاهش درخواست های متعدد برای مصاحبه کرد و گفت که “تمرکز خود را بر روی کار با هر کس در جامعه به آدرس COVID-19 بحران بودجه شهرستان را با بحران مسائل که منجر به های اخیر ناآرامی های مدنی بی خانمانی و دیگر مسائل با فشار دادن” خود را در منطقه مواجه است.

پس انگلند بازداشت دو دره سن فرناندو شوراهای محله ایجاد کرده اند و نوشته شده قطعنامه خواستار تحقیقات به این که آیا لی نقض این شهر قوانین. تنها یک مورد تایید قرار گرفته است.

در ژوئن 4, گرانادا هیلز در جنوب محله شورا رای به اصرار شهر اخلاق کمیسیون برای بررسی لی برای تعیین اگر او “نقض اخلاق قوانین اعلام شده توسط شهر لس آنجلس است.”

پورتر در مرتع پرورش احشام شورای محله دیگر ارسال وضوح آنلاین, اصرار دادستان شهرستان مایک Feuer برای راه اندازی یک بررسی به لی رفتار به عنوان انگلند را رئیس ستاد و ارائه یافته های خود را به شورای شهر اما پس از آن به تعویق افتاد آن جلسه این هفته است. پیشنهادی اندازه گیری نشده است به طور رسمی معرفی شده و یا مورد بحث قرار گرفت.

این Chatsworth, West Hills, Northridge شرق سمنان غرب و گرانادا هیلز شمالی محله شورا ارسال نشده از جمله اقدامات است.

ماریا فیسک یک گرانادا هیلز اقامت و سابق گرانادا هیلز در جنوب محله عضو شورای گفت: او استعفا داد و در اوایل ماه ژوئن پس از راست همکاران او رای دادند در این قطعنامه است.

“این ناعادلانه برای قرار دادن یک قطعنامه بود,” او گفت:. “او را متهم به هر چیزی. چرا صبر کنید تا بررسی است؟”

در ضمن چتسورث ساکن ریچارد ماتیوز راه اندازی کرده است یک درخواست که او گفت به دست آورده 1,800 امضا اصرار لی به مرحله پایین.

رسمی به خاطر تلاش شده است راه اندازی در برابر Lee اما ماتیوز گفت: “من رزرو امکان است که ما ممکن است انجام این کار در آینده است.”

“من می خواهم راه که تحقیقات ادامه دارد,” او گفت:, “و با فشار مانند شوراهای محله در حال قرار دادن بر روی صورت من امیدوارم که ما می توانیم او را وادار به استعفا و رفتن را از طریق گران به یاد بیاورید روند.”

فراخوان فرایند پیچیده است و می تواند تنها پس از لی خدمت کردن بقیه انگلند مدت آن به پایان می رسد در ماه دسامبر سال 2020 است.

Jay باز یک عضو از شمال غرب تپه محله شورا که قبلا زد به نمایندگی از CD-12 گفت: هیچ یک از اطلاعاتی که در مورد لی مطرح شده به سطح یک عمل مجرمانه.

“من مطمئن هستم که FBI و اخلاق در کمیسیون بررسی خواهد شد و اگر چیزی وجود دارد که آنها را به ما اطلاع دهید,” او گفت:.

جو Kozul یک نورتریج مقیم و سمنان شرق محله شورای آموزش و پرورش عضو کمیته تکرار باز افکار و گفت: “ما را دیده اند هر مدرکی که به تخلف است.”

محققان گفت: انگلند همراه بود در لاس وگاس سفر با “شهر کارمند B” یک کارمند که برای او کار می کرد تا سال 2017. لی هرگز تایید اینکه آیا یا نه او کارمند B ذکر شده در فدرال اسناد و مدارک.

لی گفته است که او به همکاری با بازرسان فدرال زمانی که آنها با او تماس داوطلبانه مصاحبه در تیر و مرداد سال 2017. اما آن را تا بعد از آن سال با توجه به فدرال اسناد که تاجر دریافت چک 442 دلار از “کارمند B” حمل همراه با مشابه بررسی از انگلند. هر دو چک شد backdated به اوت. 4 یک تاریخ است که باعث می شود آن را به نظر می رسد آنها نوشته شده بود قبل از اینکه اف بی آی تماس انگلند در سپتامبر. 1, 2017, برای مصاحبه.

لی گفت: در ماه مارس در بیانیه ای که او در لاس وگاس و “همه چیز را در قدرت من برای پرداخت و بازپرداخت هزینه های مربوط به این سفر است.”

“شهر کارمند B” است که در 116 صفحه استشهاد که به همراه دادستان فدرال’ شکایت علیه Huizar هفته گذشته است.

تشکیل پرونده شامل شرح Huizar را به اتهام ارتباط با یک بازرگان که او نیز اشاره شده در براده در انگلند است که گفته می شود برای پرداخت هزینه در طول ماه ژوئن 2017 سفر به لاس وگاس که لی و رئیس خود رفت.

لی “مدیون عمومی برخی از شفافیت” جسیکا گفت: لوینسون یک Loyola Law School استاد می آموزد که قانون انتخابات در Loyola Marymount University. با جهانی همه گیر ناآرامی های مدنی و انتخابات ریاست جمهوری “بسیاری از ما در تریاژ حالت اما این نمی تواند دلیلی برای پاسخ برای مدت طولانی است.”