پس از شکایت UMN برنامه ریزی بزرگتر مسکن و ناهار خوری بازپرداخت

هیئت رجنت را مورد بحث غرامت اضافی جمعه برای دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان بودند که خواست به ترک خوابگاه ماه گذشته به سرعت گسترش coronavirus.

در مارس 23, U اطلاع دانش آموزان از سراسر-هیئت مدیره 1200 دلار اعتبار برای دانشگاه-مدیریت مسکن و ناهار خوری و سرویس. سقوط کرد که به مراتب کمتر از آنچه که بسیاری از دانش آموزان و والدین احساس آنها با توجه و برخی از نمایندگان مجلس موافقت کردند.

در یک systemwide پیام چهار شنبه, U جمهور جوآن Gabel نوشت که پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور Minnesotans به ماندن در خانه اگر ممکن است در مارس 25, کارکنان خود را در حال کار بر روی یک “جامع دانشجو هزینه بازپرداخت پیشنهاد است که شامل تمام دانش آموزان در تمام سطوح و در تمام پنج دانشگاه ما.”

رجنت خواهد شد برگزاری یک جلسه ویژه صبح روز جمعه به در نظر گرفتن آنچه Gabel به نام “مناسب مالی اعتباری.” از ساعت 10 صبح جلسه خواهد بود livestreamed در youtube.com/user/UMNRegents.

U دانش آموزان شده اند آموزش آنلاین پس از 18 مارس در تلاش برای کنترل COVID-19. بسیاری از نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه با پدر و مادر خود را, اما برخی از دانش آموزان با هیچ جای دیگری برای رفتن باقی مانده اند در دانشگاه های مسکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net