پس از جلسه گرد و غبار حل و فصل نوادا, Dems نگاه به آینده به آینده با مقدماتی

Nevada 2020 Caucus

Yasmina چاوز

اعضای آشپزی اتحادیه رسیدن به چک در طول دموکراتیک حزبی در Bellagio در روز شنبه, فوریه. 22, 2020.

حتی اگر نوادا ریاست جمهوری قفقاز رفت نسبتا یکپارچه آخر هفته گذشته برجسته دموکرات در دولت تقریبا بلافاصله به نام برای سوئیچ به مقدماتی برای آینده نامزدی چرخه.

مجمع سخنران Jason Frierson D-لاس وگاس گفت: در توییتر که او در حال حاضر درخواست یک لایحه پیش نویس که تغییر روند اولیه چرخه بعدی. یک سخنگوی مجمع دموکرات گفت که هیچ اطلاعات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در مورد درخواست.

این بیت خیلی زود به آنچه در آینده اتفاق می افتد چرخه انتخابات از آنجا که هر گونه تصمیم گیری خواهد شد که شامل کمیته ملی حزب دموکرات گفت: William کوردی رئیس دولت حزب دموکرات است.

“این رفتن به یک قانونی حرکت می کند اما بدیهی است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه شامل است در این گفتگو که بسیار مهم است برای ایالت نوادا” کوردی گفت.

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید پدرخوانده دموکراتیک سیاست در نوادا با انتشار بیانیه ای روز پس از قفقاز خواستار تغییرات متعدد از جمله فشار برای نوادا برای اولین بار نامزدی مسابقه و قفقاز به جای مقدماتی. و هنگامی که رید صحبت می کند و دیگران در پارتی, گوش دادن.

“با خیلی دموکراتیک شور و شوق در نوادا نشان داده دوباره فوق العاده ای حزبی مشارکت مردم در این سال من معتقدم که ما باید به روند انتخاب نامزد و حتی بیشتر در دسترس است. ما ساخته شده آن را آسان تر برای مردم به ثبت نام برای رای دادن در اینجا در نوادا در سال های اخیر و در حال حاضر ما باید آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری, مسابقات,” رید گفت: در این بیانیه است. “به همین دلیل من اعتقاد دارم که آن زمان برای حزب دموکرات به حرکت به مقدماتی در همه جا.”

کوردی گفت: نگرانی اصلی در اطراف حزبی است که آن ممکن است عدم دسترسی به رای دهندگان که نمی توانست زمان را به شرکت. او همچنین خواست تا به یک حرکت اولیه است.

“با خودکار ثبت نام رای دهندگان همان روز ثبت نام رای دهندگان و ما قادر به گسترش اولیه رای گیری به اعتقاد من ما کاملا می چرخاند به حرکت به مرحله بعدی که در نهایت آوردن بیشتر مردم به این روند” کوردی گفت.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak تکرار افکار و گفت: “این برای من روشن است که با وجود قوی اصلاحات ما نهاد برای سال 2020 این جلسه روند تا چالش اساسی است که آن را بیش از حد دشوار است برای بیش از حد بسیاری از Nevadans شرکت کنند.”

شد نتایج دو بررسی?

مولی Forgey یک سخنگوی امور خارجه حزب دموکرات گفت: ابزار اپل مشغول به کار به عنوان حزب امیدوار بود با هیچ “عمده مسائل است.”

“در شرایط واقعی iPads و فرم گوگل عامل آن گونه که باید آن را دقیقا آنچه در آن بود به انجام” Forgey گفت. “آن یکپارچه اوایل رای داده با فرد داده و ما واقعا خوشحال است که آن را به پایان رسید تا کار به ما امیدوار بود.”

هنگامی که نتایج در آمد Forgey گفت: وجود مراحل متعدد گرفته شده به منظور بررسی نتایج از جمله doublechecking آنچه که گزارش شده است از طریق یک خط تلفن امن و از طریق کاغذ ،

“این رفت و از طریق چند دور از ممیزی” Forgey گفت. “البته این چیزی است که طول می کشد اما ما اولویت شماره 1 بود تمامی مراحل درست و مطمئن شوید که نتایج ما را دقیق و بر اساس گزارش ما ورق. ما در زمان ما و زمان ما انجام علت سعی و کوشش به مطمئن شوید که اتفاق افتاده است.”

هیچ کمپین ساخته شده تماس برای بازشماری و تاخیر بود نه آنقدر بزرگ که برای دیدن تکرار هرج و مرج در آیووا که حزبی نتایج در زمان روز به تایید و باعث شد خیلی خجالت.

مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده نوادا حزبی به آسانی با تقریبا دو برابر رای دوم-جای دان جو بایدن. او آن را به دست آورد تا به آسانی در واقع, که در این مسابقه نامیده می شد بعد از ظهر شنبه.

آن را دربسته در محیط بیش از دو هفته از تقلا برای این که دوباره حزبی روند بیش از نیمه اول فوریه پس از این ظروف سرباز یا مسافر در آیووا scrapping ماه-پیر طرح و توسعه یک ابزار جدید طراحی شده برای کمک به با نتایج گزارش. این ابزار یک ماشین حساب طراحی شده برای ترکیب اولیه رای گیری نتایج در آمد و دستی به بیش از 105,000 رای دهندگان شرکت کننده در این جلسه هر چند اکثریت قریب به اتفاق آنها — برخی از 75,000 — شرکت در یک رای گیری اولیه دوره است.

“ما شاهد بسیاری از انرژی دموکرات ها به نوبه خود به خصوص با تاریخی اولیه رای گیری در دوره” Forgey گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im