دانشگاه مینه سوتا Board of Regents است که خانههای گلی خالی تجدید نظر به سیاست خود در ساختمان نام پس از ستیز 21 ماه به پایان رسید در سال گذشته با احساسات صدمه دیده است اما هیچ تغییر نام.

در مسئله این است که آیا رجنت خود را به عنوان رئيس دانشگاه باید کنترل روند.

پیش نویس سیاست های قبل از هیئت مدیره خواستار رئیس جمهور به “تعیین یک کمیته برای بررسی و پژوهش” مشکل ساز ساختمان نام اگر او دریافت مستدل شکایت از یک فرد یا رجنت و یا در ابتکار عمل خود را.

این که چگونه آن رفت و در سال 2018 قبل از رجنت در نهایت رد رئیس جمهور توصیه به تغییر چهار ساختمان نام.

هیچ تصمیم گیری ساخته شده بودند اما برخی از رجنت فکر می کنم آن را باید کار خود را به انتصاب کمیته.

اگر چه هیئت مدیره باعث بی شماری در تصمیمات مربوط به رئیس جمهور توصیه السلطنه ریچارد Beeson گفت: نامگذاری ساختمان است تا به رجنت.

“من واقعا حساس بر اساس آنچه که ما از طریق رفت که ما تا پایان در یک وضعیت دشوار است دوباره” نایب السلطنه ریچارد Beeson گفت. “من فکر می کنم آن را قابل پیشگیری توسط هیئت مدیره داشتن روند که در نهایت آن را به به تصمیم گیری است.”

Darrin روشا رندی Simonson و کن پاول تا حد زیادی به توافق رسیدند.

جینی Mayeron در زمان دیدگاه مخالف است.

“ما نباید درمان تغییر نام هر یک متفاوت از ما را درمان دیگر تصمیم گیری است که در نهایت ممکن است دید از رئیس جمهور و توصیه به آمریکا برای هیئت مدیره اقدام,” او گفت:.

دیوید مک میلان و مایک Kenyanya طرفه با Mayeron.

هیئت مدیره نمی خواهد رای در سیاست جدید تا ماه ژوئن در اولین.

جزئیات مدل پس از دانشگاه استنفورد سیاست.

آن اسم را توهین آمیز رفتار را اندازه گیری در برابر او به طور کلی زندگی و کار خود را در محل U تاریخچه; قدرت شواهد علیه او قبل از در نظر گرفتن مسائل; هر گونه آسیب نام و یا حذف آن ممکن است باعث شود; گزینه های برای کاهش و نام تاثیر بر تو تنوع سهام و گنجاندن اهداف است.

تغییر نام سقط

در سپتامبر سال 2017 پس از آن رئیس جمهور اریک Kaler منصوب نیروی کار دست به گریبان با U تاریخی نژادپرستی و یهودستیزی در پاسخ به یک کتابخانه نمایشگاه در مورد شهرهای دوقلو پردیس از 1930-1942.

یک سال بعد Kaler دوم خواست گروهی از دانشگاهیان برای توصیه در مورد اینکه آیا برای تغییر نام چندین ساختمان های دانشگاه در مینیاپولیس و سنت پل.

در فوریه 2019 او دریافت 125-گزارش صفحه تماس برای نام جدید برای ساختمان نام سابق U رهبران لوتوس Coffman والتر Coffey, ویلیام Middlebrook و ادوارد نیکلسون.

Kaler موافقت کرد اما رجنت به زودی به چالش کشیده, گزارش, گفته, آن را ناقص ناعادلانه و ناقص است. آنها رای دادند 10-1 در ماه آوریل به ترک ساختمان نام در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im