اقدام مثبت باید یک وحدت علت برای آسیایی آمریکایی ها: Kevin لیائو

در ژوئن 12, op-ed, Shawn استیل ارجاع یک طرح دعوی در دادگاه که متهم به دانشگاه هاروارد اقدام مثبت سیاست های تبعیض آمیز علیه آمریکایی های آسیایی تبار در پذیرش کالج روند.

استیل باید بخواهید خوانندگان را به فکر می کنم طرح دعوی در دادگاه در نتیجه از آمریکایی های آسیایی تبار باندهای با هم به مبارزه با سیاست های تبعیض آمیز و جلوگیری از آنها را از به دست آوردن پذیرش در یکی از کشور دانشگاه های برتر اما این درست نیست.

که طرح دعوی در دادگاه آغاز شد نه با آسیایی, آمریکایی, اما جناح راست فعال به نام ادوارد بلوم. آن را نمونه دیگری از گروه های محافظه کار اقدام به استفاده از اقدام مثبت به عنوان یک گوه موضوع به تقسیم آسیایی آمریکایی جامعه و کشیدن آنها را به حزب جمهوری خواه.

ما دیده ایم تاکتیک های مشابه در اینجا در کالیفرنیا که در آن سفید محافظه کاران مانند استیل و بلند پروازانه آسیایی آمریکایی خواهان ملحق شده اند نیروهای خود را برای فشار یک روایت که اقدام مثبت لطمه می زند آمریکایی های آسیایی تبار و تسلیحاتی این موضوع برای سیاسی خود را به دست آورید.

اما واقعیت به سادگی نیست در کنار خود.

با وجود استیل ابهام در نرخ پذیرش برای آسیایی آمریکایی ها در دانشگاه کالیفرنیا سیستم در واقع کاهش از UC تغییر به یک مسابقه-blind پذیرش سیاست. سیاه و سفید ثبت نام دانش آموز در بالا UC مدارس هرگز بهبود از دولت اقدام مثبت بان کی مون و بیست و پنج سال پس از رای دهندگان به تصویب گزاره 209, لاتین ثبت نام هنوز هم نیست و متناسب با جامعه به اشتراک گذاری از جمعیت این ایالت.

در ضمن دانشگاه های نخبگان که در عمل اقدام مثبت مانند پرینستون و ییل را تجربه کرده اند بیشتر را افزایش می دهد در آمریکا پذیرش نرخ از بالا, دانشگاه کالیفرنیا, دانشگاه ها که در آن اقدام مثبت ممنوع است.

با اتفاق آرا حمایت مرمت اقدام مثبت در هفته گذشته دانشگاه کالیفرنیا همه اما اعتراف کرد که هر دو در کالیفرنیا اقدام مثبت بان کی مون و نژاد خود را خنثی جایگزین شکست خورده اند. بدون اینکه قادر به اجرای اقدام مثبت سیاست های این نهاد می تواند ارائه متنوع گرد دانشگاهی تجربه وعده داده شده به دانش آموزان است.

“من پیشنهاد کالیفرنیا به عنوان یک داستان اخطار به بقیه ملت” ریچارد اتکینسون پس از آن رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا نوشت: در سال 2003 است. “تجربه ما تا به امروز نشان می دهد که اگر مسابقه را نمی توان میان به پذیرش تصمیمات در همه تنوع قومی نخبگان نهاد عمومی مانند دانشگاه کالیفرنیا ممکن است سقوط به خوبی پشت که دولت آن را در خدمت.”

هر چند اغلب نادیده گرفته کالیفرنیا اقدام مثبت بان کی مون همچنین منع دولت از نظر نژاد زمانی که اعطای قراردادهای دولتی. این یک سیاست است که معایب آسیایی آمریکایی صاحبان کسب و کار کوچک بسیاری از آنها نسل اول مهاجران و چهره موانع هنگامی که تقاضا و رقابت برای قراردادهای دولتی.

گزارشی از آسیایی آمریکایی دادگستری مرکز منتشر شده 13 سال پس از گزاره 209 یافت آسیایی آمریکایی بنگاههای کسب و کار در منطقه خلیج سان فرانسیسکو دریافت تنها 6 درصد از قراردادهای عمومی و 7 درصد از کل پیمانکاری دلار حتی اگر آمریکایی های آسیایی تبار به نمایندگی از 21 درصد از این منطقه را از جمعیت.

همان مطالعه نشان داد آسیایی آمریکایی-اجرای کسب و کار در شهرستانها با اقدام مثبت مانند شیکاگو و آتلانتا دریافت به مراتب بیشتر عمومی پیمانکاری دلار از کسانی که اقدام مثبت ممنوع است.

بازنگری مثبت سیاست عمل می آید در یک مقطع بحرانی در کشور ما تاریخچه زمان که جامعه ما در حال تجربه یک عقب افتاده حساب در مورد مسابقه و چگونگی اثرات آن در طول تاریخ به حاشیه رانده شده مردم در کشور ما است. روشن است که امریکا تا به یک راه طولانی برای رفتن به را تشکیل می دهند برای قرن ها ظلم و ستم آن را مجبور سیاه بومی و مردم رنگ — از جمله آمریکایی های آسیایی تبار — برای تحمل و قدرت.

کمدین حسن Minhaj خود از مهاجران از هند بیان این خوبی در اخیر مونولوگ: “امریکا داستان شروع نمی شود زمانی که ما به اینجا رسیدیم. هنگامی که شما تبدیل به یک شهروند آمریکایی نیست که شما فقط به خود و کشور را به تعالی است. شما باید به خود آن شکست.”

با وجود دیگران تلاش به آن را به نظر می رسد تفرقه اقدام مثبت باید یک وحدت علت برای آسیایی آمریکایی ها. در هسته خود اقدام مثبت نیست دستور مسابقه بود که عامل اصلی در پذیرش کالج یا عمومی قرارداد اما در عوض از دولت خواستار در نظر گرفتن تجارب تاریخی از جوامع ما در تصمیم خود ساخت.

در ذهن من وجود دارد هیچ چیز بیشتر آمریکایی از آن است.

کوین لیائو است صندلی بازنشسته کالیفرنیا جوان دموکرات آسیایی, جزایر اقیانوس آرام حزبی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de