آدریان لوپز’ در اواخر بازی heroics آسانسور سن فرناندو بسکتبال برای اولین شهرستان عنوان

Category: لاس واگاس دیلی نیوز


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


گرانادا هیلز >> آن اتفاق می افتد دوباره.

Arleta و سن فرناندو تحویل حماسی شهرستان بخش, بخش چهارم, هیجان انگیز سال گذشته بود که تصمیم گرفت در آخرین 23 ثانیه. پنج شنبه شب از آن بود و بخش سوم با عنوان روی خط.

سن فرناندو آدریان لوپز گیر افتاد, ورود عبور از لوگان کررل به نمره بازی-برنده سبد با 25 ثانیه به سمت چپ ببر 56-55 پیروزی و رستگاری از از دست دادن سال گذشته به Arleta.

“این بازی به معنای همه چیز” لوپز گفت. “من می دانستم که در آخرین شات که من تا به حال به آن را گرفتن بالا و نگه داشتن آن بالا است. من تا به حال به استفاده از ارتفاع است.”

آن سان فرناندو اول پسران بسکتبال شهرستان عنوان در برنامه تاریخ است. ببر بودند دونده تا در سال 1957 و 2019.

لوپز led تمام گلزنان با 21 امتیاز تقریبا همه آنها که از داخل رنگ. 6-پا-4 قاب بود بلندتر از هر Arleta بازیکن. موستانگ بلندترین بازیکن 6 فوت 2 کاربر گارد Zachary Broadous.

Arleta آیا باید شانس خود را برای برنده شدن در این بازی اما شوت نهایی مسدود شده بود و سن فرناندو تیم با عجله دادگاه در جشن.

“من برنده یک حلقه (در فوتبال) من دانشجوی سال اول سال گفت:” لوپز, سان فرناندو کارفرمایی. “این آخرین شانس برای برنده شدن یک حلقه من ارشد سال است.”

Arleta دیوید هرناندز حاکم بخش چهارم شهر بازیکن سال به ثمر رساند یک سبد قرار داده است که ایرانی ها تا 55-54 با کمتر از یک دقیقه به سمت چپ. بود اما لوپز’ heroics که برنده شب.

هرناندز به پایان رسید با یک تیم بالا 15 امتیاز برای Arleta. Broadous اضافه شده 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de