آدریان کمپ نمرات برنده به عنوان پادشاهان بالا شیاطین در عهد عتیق

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

در حالی که این زمان از سال به ارمغان می آورد سهم خود را از بحرانی بازی NHL پادشاهان و نیوجرسی شیاطین بودند بسیار در سگ روز از فصل به طور منظم بعد از ظهر شنبه. که نمی شود آنها را از کنار هم قرار دادن هیجان انگیز در پایان به عنوان پادشاهان ضرب و شتم شیاطین 2-1 در وقت اضافه در مرکز استیپلز پس از آهسته 40 دقیقه راه داد به اتشی آخر.

آدریان کمپ گل پیروزی 1:58 به وقت اضافه.

جناح راست داستین براون به ثمر رساند خود را 14th هدف از این فصل برای پادشاهان. جناح چپ Jesper Bratt مشبک خود 15th شمارش برای شیاطین.

جاناتان سریع رد 32 33 عکس در شبکه, در حالی که بلک وود مکنزی مبارزه 36 38 پادشاهان عکس. بلک وود به حال خاموش کردن پادشاهان 3-0 زمانی که تیم های مربع خاموش در نیوجرسی.

پادشاهان به پایان رسید این homestand 3-1-1 با موجی از نه بازی های خانگی آغاز پنج شنبه آینده. شیاطین همچنین بهتر است از اواخر چیدن تا 14 از خود گذشته 22 امتیاز ممکن.

کمپ آمد کردن زمین برای گرفتن یک قطره پاس و پیکان را در حمله به منطقه که در آن مچ دست خود را به ضرب گلوله ضرب و شتم بلک وود پاک.

جناح چپ الکس Iafallo کردم پادشاهان رفتن در وقت اضافه به او بافته به فضای باز و تست شده بلک وود در تغییر اول.

دوره سوم توسعه به goalies’ دوئل.

با 1:56 باقی مانده, مرکز نیکو Hischier رو رایگان در مقابل خالص اما سریع خفه اش point-blank پیشنهاد.

با بیش از چهار دقیقه به بازی بلک وود ساخته شده و چهار موجب صرفه جویی در سه پادشاهان مختلف در شش ثانیه نگه داشتن بازی گره در یک.

با نزدیک شدن به نه دقیقه علامت سوم دوره شیاطین تهدید با یک صاعقه وار با کف دست زدن شات از defenseman P. K. Subban و پر جنب و جوش wrister از مرکز پاول Zacha که هر دو سریع را نجات داد با راست خود را پد. چند دقیقه بعد او خواهد آمد تا با یک پا صرفه جویی در گوسف و توقف در Zacha را پشت دست ضربه زدن در جانشینی سریع برای حفظ کراوات.

در دوره دوم شیاطین به حال خارج از شات پادشاهان 15-5 زمانی که پادشاهان تبدیل یک گردش به جرم. Iafallo آمد تا با سرقت و ارسال جن آینده به قهوه ای که به پایان بده و به بازی با Anze Kopitar برای اکولایزر 15:14 به بند دوم. قاب خواهد با پایان نیوجرسی داشتن 18-8 لبه عکس در شبکه با بازی 1-1.

این پادشاهان که تا به حال خارج شات شیاطین به آسانی 15-4 در اولین دوره است. آنها به رهبری به تنفس کردن یک هدف است. آنها تقریبا به ثمر رساند و دو بار در فینال 30 ثانیه اما Zacha و defenseman Mirco مولر هر ساخته شده از جان گذشته نقش خود را در پشت دروازه بان برای جلوگیری از اهداف است.

نیوجرسی در هیئت مدیره یک عبور توالی بین Bratt و جناح راست نیکیتا گوسف که جن از Bratt در سمت چپ نقطه و تعیین کننده برش به داخل است که او را در بر داشت در سمت چپ اسلات. جلو Trevor Moore و بلیک Lizotte هر دو رو تبدیل داخل به خارج و defenseman مت Roy تا به حال به اسلاید به دفاع از پتانسیل شات که چپ Bratt باز برای یک تایمر در سمت راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>