Adam Scott رسما برنده پیدایش دعوتی قهرمانی

 • Adam Scott, از, استرالیا, واکنش نشان می دهد پس از اتمام پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. اسکات برنده مسابقه.(AP Photo/رایان Kang)

 • تایگر وودز واکنش نشان می دهد پس از ضربه سوم خود را به ضرب گلوله در 11th, سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Rory McIlroy از ایرلند شمالی تراشه بر روی دومین سبز در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Adam Scott, از, استرالیا, كم در سوراخ دوم و در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Adam Scott, حق, از, استرالیا, با جایزه خود در کنار تایگر وودز در 18 سبز پس از برنده شدن در پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Adam Scott, از, استرالیا, بازدید سوم خود را به ضرب گلوله در 11th, سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Adam Scott, از, استرالیا, آسانسور جایزه خود در 18 سبز پس از برنده شدن در پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Adam Scott, از, استرالیا, امواج به جمعیت به عنوان او راه می رود تا به 18 سبز در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • داستین جانسون كم در 11th, سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • مت Kuchar كم در 17 سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • داستین جانسون بازدید از greenside پناهگاه در 16 سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Rory McIlroy از ایرلند شمالی در بازدید از یک پناهگاه بر روی 17th سبز در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • مت Kuchar تراشه از خشن بر روی 10th سبز در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • تایگر وودز كم در 12 سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Adam Scott, از, استرالیا, كم در سوراخ دوم و در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Rory McIlroy از ایرلند شمالی بازدید شات دوم خود را از روی سوراخ دوم و در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • تونی Finau كم در 10 سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • تایگر وودز كم در 10 سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • تایگر وودز ساعت شات دوم خود را در 11th, سوراخ در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Chez Reavie بازدید شات دوم خود را در سوراخ دوم و در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

 • Rafa Cabrera-Bello, از, اسپانیا, كم در سوراخ دوم و در دور نهایی پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

اقیانوس آرام PALISADES – در آن زمان 15 سال اما Adam Scott در نهایت می تواند رسما خود را یک پیدایش دعوتی قهرمان.

گره خورده است برای سرب با مت Kuchar و Rory McIlroy به عنوان نهایی روز یکشنبه دور از پیدایش دعوتی در فرانسه کشور, باشگاه اسکات اخراج یک دور نهایی 1-تحت 70 به پایان 11-تحت-par 273, دو عکس پیش از سه نفر از گلف بازان که شامل Kuchar اسکات براون و Sung Kang.

WHICKER: شرکت و سریع Riviera بدن افت می کند اما همه Adam Scott

آن است که اسکات اولین PGA Tour پیروزی پس از 2016 هوندا کلاسیک و رسمی خود را در 14 پیروزی در تور PGA. کسانی 14 برنده را شامل نمی شود پیروزی خود را در باران-کوتاه 2005 پیدایش دعوتی که محدود بود به 36 سوراخ به دلیل شدید باران که نگهداری نهایی در دو دور از بازی.

در حالی که اسکات دریافت جایزه و برنده کیف پول از $864,000 تور PGA نیست رسما به رسمیت استرالیا به عنوان قهرمان از آنجا که این مسابقات تنها 36 سوراخ. در حالی که اسکات گفت که او در حال حاضر نظر خود را دو بار برنده این مسابقات او خوشحالم که حداقل یک “رسمی” عنوان شده است.

“این فوق العاده رضایت بخش برای برنده شدن در یک مسابقه از این قد و قامت در یک زمین گلف از این قد و قامت” اسکات گفت. “البته در شرایط ایده آل و آن را به یک میدان بزرگ. پس از آن احساس می کند و حتی بهتر است در بالا آمده و باید بازی خود را واقعا تست شده است. این آسان نیست که لذت بخش ترین به نوع نگاه کنید که بازی در حال برگزاری است به این چالش.”

اسکات نقل مکان کرد به شماره 7 در جهان اولین بار در 10 صفحه در حدود سه سال است.

بنابراین تنش یکشنبه بود که نزدیک به یک دوجین بازیکن تا به حال یک شانس برای برنده شدن. پنج بازیکن تا به حال به اشتراک گذاری از سرب در برخی از نقطه.

این لیست شامل McIlroy که هرگز بهبود از یک سه گانه دیو; Harold وارنر سوم که chunked خود 3-چوب کردن 10th سه راهی بد است که ضربه سفر 129 متری و منجر به شیطان دو; و Kuchar که رفت و 15 سوراخ با سه bogeys و هیچ birdies به سقوط پشت سر.

اسکات آغاز دور نهایی با birdies در دو از سه سوراخ قرار دادن او را به تنهایی در بالای رهبران. اما پس از یک دیو در چهار اسکات دور و مسابقات خود را در معرض خطر جدی توسط دو شیطان در par-4, پنجم, سوراخ.

بعد از زدن ضربه خود را با رویکرد شات طولانی و بیش سبز اسکات تلاش برای چیپ توپ خود را بر روی سبز و آمد و نورد بازگشت به او. او تصمیم به زدن توپ خود تلاش بعدی و سه putts بعد سرب خود را رفته بود و او به طور ناگهانی انتهایی Kuchar و هارولد وارنر با یک شات.

به جای اجازه دادن به یکی از بد سوراخ به از خط خارج خود دور اسکات دوباره ضربه زدن او توپ را روی گوه شات در par-3 ششم سوراخ به 17 ، استرالیا و سپس به آرامی نورد در زدن توپ مرغک به دست آوردن مجدد سهم از سرب سرب که او هرگز ترک.

“در چهار و پنج آن می تواند واقعا رفتی اما در آن لحظات این نوع کلیشه بازگشت در روند خود را و یا اقامت در این لحظه و فقط آنچه را مشغول به کار هست” اسکات گفت. “این زمان به نوع متلاطم و سعی کنید چیزی جدید در ششم سوراخ دور نهایی. من واقعا سعی کردم به انجام آنچه که من انجام داده بود تمام هفته در نوسان بعدی ساخته شده و یک نوسان خوب ساخته شده و خوب زدن توپ. که به نوعی به من اعتقاد به این که من فقط به حال به نگه داشتن انجام است که در تمام طول روز و بر این باورند که وجود دارد به اندازه کافی خوب گلف در من به من در یک موقعیت در پایان به یک فرصت است.”

چهار سوراخ در پشت دراز نه شروع با یک مرغک روی par-4, 13th و با پایان دادن به یک مرغک روی par-5 17 به پایان رسید تا آب بندی پیروزی برای اسکات.

در حالی که این دو birdies خوب بودند اسکات گفت: کلید شات از روز آمد در par-4 15th, سوراخ. پس از یک درایو خوب اسکات رویکرد متصل greenside پناهگاه و به عنوان نتیجه متعاقب آن پناهگاه شات آمد و گرم نورد طرف دیگر سبز و در کیکویویی ،

در ابتدا اسکات در نظر گرفته تداوم شات بعدی خود را به تپه های سبز اما او نمیفهمد اگر او را که او توپ را تا پایان 45 فوت از پین و او به احتمال زیاد به دنبال ساخت دو دیو. بنابراین به جای آن بازی امن و اسکات تصمیم گرفت برای یک پیچ و دانستن اگر او آن را کشیده شانس خود را در برنده شدن افزایش خواهد داد.

“من فکر می کردم شما می توانید شاید برنده شدن در این مسابقات اگر شما ضربه زیادی پیچ در اینجا, بنابراین من فکر کردم من نیز ممکن است فقط برای آن” اسکات گفت. “من تا به حال کمی از این نوع طرز فکر نه فقط امروز بلکه تمام هفته از بی دقتی اما “آنچه را که من به از دست دادن’ نوع از چیزی که به خودم یک فرصت خوب برای گرفتن در دایره برنده در تور PGA.”

شات آمد کاملا و اسکات ساخته زدن توپ به صورت دیو اجازه می دهد او را به حفظ برتری خود را از رفتن به فینال سه سوراخ. پس از همتراز در 16 اسکات آمار کامل رانندگی در par-5, 17 در سوراخ, دادن اسکات یک فرصت خوب را به مرغک و رفتن به فینال با دو شات منجر شود.

“من نمی رسید به خصوص خوب شات دوم به 17 و دروغ بود و خیلی خوب نیست (برای سومین شات),” اسکات گفت. “من تا به حال بازی به سمت چپ بود اما یک توپ. که زدن توپ است که تقریبا یک برنده توپ احساس می کنم که در آن نقطه. آن یک نفر را ایجاد و آن را به من بسیار راحت نوع راه رفتن تا 18 هنگامی که درایو من بود تا بالای تپه.”

اسکات ور رفتن معمولا یک کلید باشگاه برای او در طول هفته و او به ویژه در سبزی در دور نهایی. پس از ساخت چهار putts در بیش از 10 فوت طول سه دور اول اسکات ساخته شده پنج putts از فراتر از 10 فوت یکشنبه در یک روز که در بسیاری از زمینه تلاش برای ایجاد putts از هر فاصله در ریورا را به چالش سبزی.

“من موفق به زدن توپ به طور کلی به خوبی در اینجا هنگامی که آن را یکی از دوره های که بچه ها تلاش بسیاری در تور با” اسکات گفت. “من نمی دانم آنچه در آن است که آنها توپ را در poa در جاهای دیگر اما شاید آن را فقط عربى و آن را مشکل تر است در اینجا. من به نوعی همیشه نسبتا راحت در این سبزها.”

این هفته را خشک و خنک در دمای ساخته شده ریویرا را fairways و سبزی بسیار محکم و سریع است. به عنوان یک نتیجه از آن سخت بود برای گرفتن عکس نزدیک به پین قرار دادن حتی بیشتر از حق بیمه در ساخت putts از راه دور.

Kuchar که رهبری از طریق سه دور اول گفت: پین مکان بسیار سخت است و هنگامی که در ترکیب با شرایط چالش برانگیز آن را قوی تست گلف است.

“این یک روز سخت وجود دارد خارج وجود دارد” Kuchar گفت. “کسانی که پین مکان بودند سخت تر از امروز تا شما بازی های هوشمند, و می دانم که همتراز را به خوبی در هر سوراخ. هر زمان سبزها شرکت کنید و این باعث می شود آن فوق العاده سخت است. این بازی سخت بود و آن را یک آزمون بزرگ.”

این هفته پیدایش دعوتی بود اسکات مسابقات برای اولین بار پس از برنده شدن در استرالیا, تحصیلات تکمیلی در اواخر ماه دسامبر. پس از مصرف دو ماه خاموش به شارژ باتری خود را برای سال 2020 فصل اسکات گفت: او نشان داد تا در Riviera با کمی خو انتظارات برای او چگونه خواهد بازی کند.

باز گرد از 1-بیش از 72 چیزی به او فکر می کنم ممکن است این هفته او را پایان خود نزدیک به چهار سال خشکسالی برنده شدن در تور PGA. اما پس از دور دوم 64 که در آن اسکات ضربه زدن به توپ بسیار خوب او شروع به فکر می کنم او ممکن است قادر به ادعا.

“شما می دانید نوع ریتم اتفاق می افتد” اسکات گفت. “من فکر می کنم آن را در مورد در هفتمین روز شنبه و چیزهایی که قرار بود کمی به آرامی. من نوعی به خودم گفتم ” خوب اگر شما بازی خوب شما در سمت راست این چیزی که از اینجا.’ بنابراین من تا به حال برای قرار دادن حالت رقابتی در کمی. این فقط همیشه خودکار و از آنجا که من آمد در اینجا, شما می دانید, فقط سعی کنید احساس می کنید که در آن بازی من بود. حتی اگر من احساس اعتماد به نفس در روز پنج شنبه شما فقط می دانم که هرگز پس از کمی استراحت. این فوق العاده رضایت بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر