فعالان کمپین در برابر دوره سوم برای لس آنجلس دا جکی Lacey

یک جفت از فعالان به نام چند لس آنجلس مقامات دوشنبه, ژوئن 22 به برداشت خود تاییدیه از لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey در پیشنهاد او برای یک دوره سوم.

دو — Najee علی از پروژه اسلامی امید و ارل Ofari هاچینسون از لس آنجلس شهری میزگرد سیاست کارگردانی تماس خود را به L. A. شهردار اریک Garcetti, L. A. دادستان شهرستان مایک Feuer و اعضای شورای شهر گیاه Wesson, دیوید ریو و پل Krekorian.

“لاکی و شکست برای محافظت از ما نشان داده است او بیشتر در رابطه با حفاظت از سوء استفاده و قاتل پلیس” بیانیه ای گفت:. “سیاه و سفید زندگی می کند اصلا برایش مهم است اما آنچه مهم است در ادامه به سیاه و سفید چهره و ابزار از یک سیستم عدالت تاسیس و غرق در سفید برتری. دوره تصدی خود را به عنوان دادستان منطقه شده است یک فاجعه کامل. Lacey کاهش یافته است به تعقیب چندین مأموران اجرای قانون درگیر در تیراندازی منجر به مرگ است در طول دو دوره در دفتر.”

علی هاچینسون و نمایندگان از ائتلاف برای جامعه کنترل پلیس برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری در ساعت 11 صبح امروز به طور علنی از موضوع حمایت خود را فسخ و تجدید نظر — بخشی از یک ضد Lacey تلاش است که به نظر می رسد برای به دست آوردن قدرت.

بیش از آخر هفته Rep. آدام شیف و Assemblywoman لورا فریدمن انصراف خود تاییدیه از Lacey.

“این یک زمان نادر در تاریخ ملت ما. ما مسئولیت داریم که به ایجاد تغییرات عمیق برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند & اصلاحات عدالت کیفری. @LauraFriedman43 و من دیگر احساس ما حمایت از جکی Lacey یک سال پیش به همین معنی است. ما تصمیم گرفته اند به برداشت آن” شیف D-Burbank, توییتی صبح روز شنبه.

فریدمن D-گلندیل صادر تقریبا یکسان جیر در همان زمان.

Garcetti به نظر می رسید به راه رفتن کمر خود را در حمایت از Lacey هفته گذشته گفت: طی مصاحبه ای که “ممکن است” زمان برای یک تغییر در دفتر دادستان منطقه.

در پاسخ Lacey گفت: در بیانیه ای گفت: “به عنوان اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به برگزاری L. A. شهرستان D. A. دفتر من افتخار من, رکورد مصرف سیستمیک نژادپرستی و اصلاح عدالت کیفری — از وثیقه اصلاحات به کاهش اطفال موارد نزدیک به 50 درصد افزايش دفتر ما تمرکز بر سلامت روان درمانی به جای حبس. من فوق العاده با تمرکز بر انجام کار مردم L. A. شهرستان در طول این زمان از بحران است.”

در ماه نوامبر بین خواهد چهره سابق سان فرانسیسکو دادستان منطقه جورج لافزن است که به عنوان یک پیشرو دادستان.

حدود 90 دقیقه پس از شیف را صدای جیر جیر دموکرات ایالت الیزابت وارن ماساچوست توییتی او حمایت از لافزن.

“(Gascon) شده است یک رهبر ملی در عدالت کیفری اصلاح و یک مدافع قدرتمند برای تجدید نظر در رویکرد ما به امنیت عمومی و پایان دادن به جرم حبس” وارن توییتی.

حدود 100 معترض فرود در یک پارک در نزدیکی Lacey به گرانادا هیلز خانه شنبه به تقاضای او مسئول اداره پلیس لس آنجلس افسران که به ضرب گلوله الکس فلرس جونیور, on Nov. 19 و دانیل هرناندز براوو در 30 آوریل. اعضای خانواده از هر دو مردان منجر به تظاهرات خواستار شد رای دادند ،

Lacey کاهش یافته است به تعقیب چندین مأموران اجرای قانون درگیر در تیراندازی منجر به مرگ است در طول دو نظر ،

پس از انتخاب شدن در سال 2012 Lacey را هرگز متهم یک افسر پلیس با سوء رفتار به صورت یک وظیفه عکسبرداری با وجود درخواست های مکرر برای او به انجام این کار.

دانشمندان حقوقی می گویند قانون است که به شدت وزن در حمایت از افسران که توجیه اقدامات خود را با گفتن آنها منطقی درک شده تهدید به خود و یا دیگران زمانی که آنها آتش گشودند — حتی اگر که باور اشتباه شد.

Lacey حامیان می گویند او شده است محتاطانه در تعیین اینکه آیا او برنده خواهد بود در دادگاه اجتناب از تحقیر و از دست دادن موارد بالا مشخصات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de