حدود 10 درصد از جنوب کالیفرنیا مستاجران قادر به پرداخت اجاره مارس

توستین ساکن ماریا هنری تماس صاحبخانه او هنگامی که او ساعت کار کردم برش به چهار ساعت در روز به دلیل شیوع کروناویروس.

می تواند او پرداخت فقط دو سوم از $2,020 اجاره تا چک بعدی رسیدند ؟

در مدیریت درخواست او پر از شرکت “COVID-19 مشکلات مالی فرم” و ارائه یک نامه از کارفرما تایید او “تا به حال او را به طور منظم ساعت کار در نیمه قطع موثر مارس 19.”

او پرداخت اولین قسط در زمان اما نمی پرداخت نهایی $620 تا آوریل 10 — در اواخر برای اولین بار از او نقل مکان کرد و به واحد دو خوابه پنج سال پیش با شریک زندگی خود را, پسر و یک دوبرمن-Rottweiler mutt به نام کمال.

“من می دانستم که من می خواهم به قادر به پرداخت اجاره” گفت: هنری, 44 خبره متخصص اعتیاد و سلامت روان و مشاور. “(اما) آن آسان نبود. وجود دارد برخی از دستکاری که تا به حال برای رفتن بر روی.”

اواخر جزئی و بدون پرداخت شد, قانون برای شاید 10 درصد یا بیشتر از کالیفرنیای جنوبی مستاجرها به عنوان اثرات COVID-19 همه گیر idled حدود 2.8 میلیون کالیفرنیا کارگران در ماه گذشته است.

در سراسر منطقه صاحبان املاک اجاره عادت به کم خالی و 98% مجموعه نرخ در حال تطبیق با شرایط در حال تغییر به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با هزینه های که شامل پرداخت وام مسکن و آب و برق و زباله صورتحساب تعمیر و نگهداری و بیمه.

“ما در حال شمارش را بر ما مستاجر به تصویب بیکاری خود را چک آنجا که دولت انجام نشده هر چیزی برای ما” گفت: یوسف Ebin رئیس لس آنجلس مبتنی بر کلید در دست خواص است که مدیریت 152 آپارتمان در سانتا مونیکا کف دست Koreatown و غرب L. A. “همه چیز (ما پرداخت) به طور کامل پرداخت می شود.”

در حال حاضر بسیاری از محلی صاحبخانه تماس در حال تنفس آه امداد, گزارش, مجموعه اعم از 85% به 92% برای ماه آوریل است. در حالی که زیر نرمال است که بهتر از آنچه که گزارش شده است در سراسر کشور. محلی صاحبخانه از ترس مجموعه را تضعیف خواهد کرد در ماه مه و ژوئن پس از مستاجران اگزوز پس انداز خود را.

عدم پرداخت تا

ملی مسکن چند شورای گزارش روز شنبه که یک نظرسنجی از 11.5 میلیون آپارتمان نشان داد 84 درصد از آمریکایی مستاجر خانوار پرداخت تمام یا بخشی از آوریل اجاره بها پنج شنبه, مارس 12. که پایین تر از نرمال مجموعه, نرخ 90% به 91%.

هفتاد و سه 95 جنوب کالیفرنیا مستاجرها در پاسخ به یک آپارتمان لیست نظر سنجی آنلاین در اوایل این ماه گفت: آنها کامل پرداخت مارس 5, تنها با نه گزارش آنها تا به حال پرداخت هیچ چیز نیست.

و یک بررسی توسط CBRE عوامل از حدود 25000 واحد در اورنج کانتی و در مرز لس آنجلس شهرستانها یافت می شود که 90% پرداخت این اجاره ماه کامل در 6% ساخته شده پرداخت با مشتقات جزئی و 4 درصد پرداخت هیچ چیز نیست. این بررسی شامل 60 صاحبان ساختمان ها اعم از 5 واحد به بیش از 100 واحد است.

“این وحشتناک است. ما 90 درصد از درآمد جمع آوری شده گفت:” لری Rubenstein که دارای بیش از 300 واحد در 20 ساختمان در دره سان Gabriel و غرب L. A. “ده درصد است ، آن را هنوز هم دردناک است. اما آن را survivable.”

در نظر گرفتن کوتاه کردن مو

با کروناویروس جدید واکسن بیش از یک سال دور و خطر عفونت های جدید بلندی از طریق زمستان چه مدت می تواند صاحبخانه حفظ چنین ضرر ؟

مسکن اقتصاددانان و صاحبخانه مصاحبه پیش بینی بیشتر باید قادر به آب و همه گیر اثر به عنوان کمک دولت در ضربات. بسیار قوی تر است و صاحبان آن خریداری شده که خواص آنها در سال های اخیر خواهد بود بیشتر در معرض خطر ابتلا به آنها می گویند.

Richard Green, مدیر USC است Lusk مرکز املاک و مستغلات اشاره کرد صاحبان آپارتمان ها در شکل بسیار بهتری نسبت به صاحبان مرکز خرید و هتل ها و شاید حتی در اتاق صاحبخانه.

“مهم این است که آیا آنها در حال گرفتن تحمل وام خود را. اگر آنها (دولت-حمایت) سازمان وام آنها باید … هنوز هم مقدار زیادی از جریان پول نقد برای پوشش هزینه های” سبز گفت.

کریستوفر Thornberg بنیانگذار Beacon اقتصاد در لس آنجلس شک و تردید بود ادعا توسط برخی از صاحبخانه گروه که بیشتر کمک دولت نیاز است.

“کسانی که اموال خود را به دلیل اعطای وام به محدودیت تعداد زیادی از سهام” سابق UCLA استاد اقتصاد گفت.

Thornberg اذعان برخی از صاحبخانه ها در حال رفتن به “را کمی از موهایت.”

“اما ما در حال رفتن به خوب,” او گفت:.

Skylar اولسن, Zillow مدیر تحقیقات اقتصادی ابراز نگرانی بیشتر برای مستاجرها خواهد شد که انتظار می رود به بازپرداخت اجاره هنگامی که شرایط اضطراری است.

پنجاه و شش درصد از مستاجران در حال حاضر صرف یک سوم یا بیشتر از درآمد ماهانه خود را در هزینه های مسکن و 30 درصد صرف بیش از نیمی از.

“آنها شروع نکردیم راحت اجاره بار” اولسن گفت. “در حال حاضر من پرداخت تمام اجاره … در بالای اجاره عادی بار. که بسیار دشوار است.”

وخیم ممکن است

نوزده از Rubenstein 300 واحد پرداخت می شود هیچ چیز در این ماه. بیست و پنج ساخته شده جزئی پرداخت.

یک صفحه گسترده وارد شده توسط کارکنان خود را ذکر شده یک میزبان از دلایل.

“هیچ کار برای سه هفته گذشته. پرداخت خواهد شد که قادر” یکی مستاجر گفت.

یک خواننده و بازیگر نیز گزارش داد که در خارج کار می کنند. چند گفت که آنها رانندگی برای بارگذاری و یا Lyft یکی is a self-استخدام راننده کامیون و دیگران گفت: آنها یا بیکار و یا furloughed با توجه به شیوع.

“آنها نمی توانند کار کنند” گفت: مایکل پولاک که موفق 1500 واحد در بیش از 60 خواص به عنوان مدیر عملیات برای Omar Corp. Redondo ساحل. “بسیاری از آنها را به خصوص در هالیوود منطقه هستند مستقل و Uber-ing و bartending و از waitressing و آنها را ضربه سخت شده.”

Omar مجموعه متفاوت از ساختمان به ساختمان با برخی از صاحبان آنها اخذ تقریبا همه درآمد در حالی که دیگران جمع آوری به عنوان کمی به عنوان 50 درصد پولاک گفت.

مگر اینکه آن دسته از سرمایه گذاران دریافت برخی از نوع کمک به ساختمان های خود را می تواند دریافت وام, او گفت:.

و در ماه آینده می تواند بدتر.

“این ممکن است به نظر می رسد وضعیت بسیار وخیم تر” گفت: Fred Wolf که موفق 900 L. A. شهرستان واحد 65 که تا به حال پرداخت اجاره خود را توسط مارس 10. علاوه بر این برخی از مستاجران نقل مکان کرد و به پدر و مادر خود را’ خانه پس از از دست دادن شغل خود.

“اگر این همچنان ادامه دارد و پول می شود استفاده می شود, آن می تواند بدتر” گفت: نیکلاس Dunlap معاون ارشد رئیس جمهور برای ارواین-بر اساس Avanath مدیریت سرمایه و رئیس جمهور گذشته آپارتمان Association of Orange County است. “این ترس واقعی در بلند مدت است.”

صاحبخانه و مدیریت اموال گروه گفت: ساختمان های با تعداد بيشتری از کارگران یقه سفید که می توانید از خانه کار بودند به مراتب بهتر از نیروی کار مسکن.

“بسیاری از مردم در حال حاضر زندگی چک چک” گفت: Francisco دونس مدیر اجرایی برای مسکن در حال حاضر ائتلاف که طرفداران برای اجاره. “داشتن یک چک بدان معنی است که آنها نمی باید هر گونه درآمد.”

توزیع در کلید

برخی از محلی که صاحبخانه نیز مدیریت مغازه و سایر املاک تجاری گفت: این مجموعه به مراتب بدتر از آنها برای آپارتمان.

یک مستاجر در یک مرکز خرید گرگ مدیریت تنها با پرداخت 85 درصد از اجاره خود را در حالی که دو رستوران و یک فروشگاه به دنبال اجاره deferrals تا شش ماه.

“حسن نیت دست ما کلید و گفت: خداحافظی” گرگ گفت.

اسلام آباد-بر اساس sandhya espitia تجاری املاک و مستغلات خدمات شرکت برآورد بازار صاحبخانه با غلظت های بالاتر از غیر ضروری مستاجران جمع آوری شده در حدود 10 ٪ به 25 ٪ از اجاره خود را در حالی که با مراکز مهم و ضروری مستاجران مثل بقال ها و داروخانه ها جمع آوری شده 50 تا 60 درصد از اجاره وال استریت ژورنال گزارش شده است.

“من ترجیح می دهم به آنها زمان بیشتری (به پرداخت اجاره),” گرگ گفت. “من می خواهم به مطمئن شوید که آنها آن را.”

شده اند وجود دارد گزارش های خبری برخی از شرکت های مدیریت فشار مستاجرها به ثبت نام در طرح پرداخت و یا قرار دادن اجاره خود را اول است. وال استریت ژورنال گزارش داد که برخی از صاحبخانه ها در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی به منظور بررسی اجاره تخلفات با توجه به همه گیر ترس برخی که می توانید پرداخت با استفاده از وقوع به عنوان بهانه ای برای خودداری از پرداخت.

اما بسیاری از صاحبخانه گفت: آنها در حال تلاش برای کار با مستاجر آپارتمان به آنها کمک کند.

“ما همه در همان قایق آیا ما مستاجرها و یا صاحبان” پولاک گفت.

در طول هفته گذشته ماریا هنری یک تماس از صاحب خود پیچیده است.

“او ارائه شده به ترتیبات پولی برای کمک به اجاره آوریل,” هنری گفت. “در حال حاضر موفق شده است که او اظهار داشت که او را در ایمیل, گزینه های ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de