یک کلمه برای کسانی که خطر جان خود را در میان coronavirus بحران: با تشکر

`آن را طولانی نیست پس از حوادث سپتامبر. 11, 2001, که, پلیس, آتش, اولین پاسخ دهندگان و داوطلبان از سراسر کشور و جهان مورد تحسین قرار گرفته به عنوان قهرمانان و به طور موقت جایگزین مشاهیر به عنوان ستاره مهمان در بحث نشان می دهد.

اذعان به طول انجامید در حالی که قبل از بازیگران هاوکینگ و صاحب نظران متصل کردن کتاب ها به هنجار تبدیل شد دوباره.

همانطور که برای بیشتر تحت تاثیر اولین پاسخ — کسانی که در معرض خطر سلامت خود و صرف هفته الک را از طریق آوار مرکز تجارت جهانی برای باقی می ماند و شواهد — بیش از حد بسیاری از شکست در برابر سرطان و بیماری های تنفسی است که در زمان خود زندگی می کند و یا به طور دائم زخم آنها را از لحاظ جسمی و عاطفی.

امیدوارم این کارگران در حال حاضر در خط مقدم از coronavirus بحران را دریافت خواهد کرد به مراتب بیشتر پایدار ادای احترام و به رسمیت شناختن. کاملا تعدادی از آنها آلوده شده اند و برخی مرده اند در حالی که تلاش برای درمان بیماران در مراقبت از خود. آنها طیف وسیعی از پزشک چینی که صدا هشدار دهنده برای اولین بار از این رمان ویروس به پزشکان و پرستاران و دیگران که در اینجا آمده اند خود را با این عفونت مرگبار. اضافه کردن کشیش ایتالیایی که پس از میل و رغبت به او یک جوان COVID-19 بیمار است.

من می دانم که این خط مقدم کار دست اول.

نه سال پیش در این هفته — on April Fools’ Day — I got خبری که من تا به حال مالتيپل ميلوما یک سرطان از سلول های پلاسما. بیش از 32,000 بزرگسالان آمریکایی سال تشخیص داده می شوند با این بیماری علاج ناپذیر; بیش از 12000 مرگ از عوارض ناشی از آن است. من مطلع شد من تا به حال بدترین مرحله از آن است. نزدیک به 80 درصد از پلاسما سلولها سرطانی شوند. آزمون نیز کشف شکسته مهره ها و تضعیف استخوان ها — محصولات جانبی از سرطان است. متوسط نرخ زنده ماندن برای مرحله سوم مردمی مثل من 29 سال هر چند پروتکل درمان بهبود یافته در طول سال.

من از طریق رفت و یک سال از شیمی و پاره پیوست در طول درمان تهاجمی که در سمت چپ من با زشت اما لازم عمودی اسکار که محو ناف من. پرتاب در دو اتولوگ سلول بنیادی و همچنین چند دوره از ذات الریه و دیگر عجیب و غریب تنفسی اورژانس در طول سال است.

نه سال بعد من هنوز بالاتر از زمین. من هنوز هم می تواند کار حلقه و سالسا و من چک کردن برخی از خواسته يك شنا با دلفین ها و تجربه جهانی دوم طولانی ترین zipline. من تنها درمان از اواخر سال 2012 است خوردن روزانه یک Revlimid قرص است که پزشکان معتقدند که نگه داشتن من سرطان در زیر میکروسکوپی سطوح. دل و روده من به من می گوید آن را نیز ممکن است گاه به گاه ریس قطعات هر چند من محل اعتماد من در پزشکی و علمی جامعه است.

اما من خوش شانس با تشکر من سرپرست, همسر, حمایت از خانواده و دوستان من و باور نکردنی دانش و مراقبت من داده شد توسط کسانی که در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که با من گام به گام. بسیاری از در حال حاضر در برخورد با COVID-19 شیوع و همچنین حجم کار عادی.

آنها عبارتند از: دکتر مارک Wilkowske رئیس انکولوژی در Frauenshuh مرکز سرطان در سنت لوئیس پارک و دکتر. دانیل Weisdorf فیلیپ McGlave و این تیم در دانشگاه مینه سوتا پیوند مغز استخوان برنامه.

اما من هم در بدهی به خط طولانی از پزشکان و پرستاران و کارکنان پشتیبانی که به من کمک کرد و بسیاری دیگر از بهبود از بیماری های جدی و چالش های پزشکی در طول سال است. ما در حال حاضر دیدن آنها برفلد در تلویزیون به خطر انداختن سلامت خود را به درستی اشاره به عدم رسمی آمادگی و همکاری دو شیفت در حالی که دستکاری خانواده و نیازهای عاطفی.

من چیزی در مقابل خوبی مستحق مشهور است. که آیا آنها نوازندگان و بازیگران یا ورزشکاران بسیاری نیز پا به ورق برای سرگرمی از خانه کمک به تلاش های امداد رسانی و یا به اشتراک گذاری کلمات از حمایت و آرامش از طریق رسانه های اجتماعی و مکانهای دیگر. اما به طوری که مردمی عادی از تمام گوشه و کنار این کشور است.

شاید زمانی که ما به عقب بر گردیم به “عادی” اگر ما تا کنون انجام, اجازه دهید فراموش نکنید که این مراقبت های بهداشتی مردمی و حمایت از کارکنان در حال انجام در حال حاضر در روز و روز را. من می دانم که من نمی خواهد.

بیایید که قدردانی و ستاره, درمان طولانی تر از آن بود 19 سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im