ادای احترام به اواخر زیرزمینی فرانسه-موسیقی گریز از مرکز Jean-Pierre Massiera

Category: سیاتل No comments

Jean-Pierre Massiera was a surrealist sonic svengali nonpareil, and this album is a good introduction

Jean-Pierre Massiera بود سورئالیست گرفتن svengali صوتی بی نظیر و این آلبوم خوب معرفی مکان یاب پاسداران سوابق

Jean-Pierre Massiera یکی از کسانی که در استودیو دیوانه که خلاقیت مورد نیاز ده ها تن از نام های مستعار به درستی بیان فوق العاده طیف وسیعی از توانایی های خود را. (به فرانسوی تولید کننده/نوازنده/conceptualist درگذشت در دسامبر 28, 2019 در سن 78 اما گزارش ها از خود عبور نمی رسیدن به رسانه ها تا این ماه است.) به دلیل این اسراف و پروژه های مستعار Massiera هرگز واقعا ساخته شده است یک هویت قوی با سابقه-خرید عمومی, صرفه جویی برای تنها ترین پیروان اختصاص داده شده از اروپا زیرزمینی موسیقی همراهی دستیارش پرستار با زخم لیست طرفداران انگلیسی چاپ مجدد برچسب مکان یاب پاسداران که انجام داده بیش از هر نهاد در این قرن برای احیای Massiera را crazily متنوع discography (همراه با Mucho Gusto سوابق).

Jean-Pierre Massiera شد برای بسیاری از پرماجرا شنوندگان یکی از این هنرمندان که نام او بر روی جلد و یا در اعتبارات به معنای “خرید در دید.” در جهان او خواهد بود حداقل به عنوان به خوبی به عنوان شناخته شده است که دیگر promiscuously استعداد صوتی bon طلب از فرانسه, Serge Gainsbourg.

Massiera به اوج کشیده از ’60s to the 80s, اما تنها از غنی ترین وسواسی جمع آوری در اختیار خواهد شد و یا می دانم که همه از خروجی خود را. من شنیده ام بسیاری از آن, اما من آن را تصور کنید هنوز تنها بخش کوچکی. با این وجود شما می توانید شیب در هر نقطه در JPM canon و معلوم پیچ خورده je ne عالی تفتیش quoi خود را چند وجهی صدا.

در سال 2011 یکی از ویژگی های عجیب و غریب, فرانسوی, موسیقی در این صفحات توضیح دادم Massiera به عنوان یک “فلینی از مخلوط کردن هیئت مدیره [که] concocts بسیار سرگرم کننده دیوانه-زاویه دار تولیدات لمس بر روی تقریبا هر نوع در طول ماه. در حالی که خود را disco آهنگ ها به سه اردوگاه hypersexual باور نکردنی از حداکثر لذت دادن JPM همچنین کشی جوشان استودیو جادوگری در prog, روان, گاراژ و عوالم. اما اتمام وحشتناک کودک پوشش واقعا ذهن لعنتی صوتی-collage تجربه است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

برای عالی معرفی به JPM عجیب و غریب آثار مفصل کشف مکان یاب پاسداران’ نیمه شب Massiera تلفیقی [زیر]. Massiera یک اصل درست یک سورئالیست صوتی گرفتن svengali بی نظیر که به دنبال عجیب ترین امیال در هر کجا که ممکن است او را گرفته. شما می توانید یک عمر صرف غرق شدن خود را در موسیقی خود را و هرگز اگزوز آن چند برابر لذت. ما خواهد بود بسیار خوش شانس اگر آنها را به دیگر مانند او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>