یک جدول زمانی از coronavirus بحران در لاس وگاس

Category: لاس واگاس No comments

Sisolak Declares State of Emergency

استیو مارکوس

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد که او با اعلام وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus (COVID-19) در یک کنفرانس خبری در سایر ساختمان وزارت امور خارجه روز شنبه, مارس 12 سال 2020 است.

پس اولین کسی که تست مثبت برای coronavirus در نوادا پاتوژن فرا گرفته و جنوب نوادا با هشدار دهنده سرعت از یک تا دو مورد پس از آن چند ده و چند صد. در زمانی که شما خواندن این تعداد قطعا باید دوباره شروع به پریدن کرد.

متاسفانه شش نفر در شهرستان کلارک از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

به عنوان به سرعت به عنوان ویروس, اخبار اطراف و تلاش برای مهار آن منتقل شده است تقریبا به عنوان سریع از اجتماعی فاصله به تعطیلی مدرسه به بی سابقه سفارش توسط فرماندار به همه قمار و غیر ضروری کسب و کار برای 30 روز.

در زیر یک جدول زمانی از وقایع اطراف آن هنوز آشکار بیماری همه گیر.

دسامبر 2019: این ویروس برای اولین بار شناسایی کرده اند که در آن بیش از 80,000 نفر آلوده شده اند و از 3200-plus اند و به عنوان نتیجه COVID-19.

Jan. 20: از اولین مورد از coronavirus بیماری شناسایی شده است در ایالات متحده در واشنگتن است.

مارس 5: جنوب نوادا سلامت منطقه گزارش اولین کسی تست مثبت برای coronavirus در نوادا یک کلارک کانتی در 50s خود را که به تازگی از سفر به واشنگتن است. او در بیمارستان بستری شد و در انزوا در یک VA جنوب نوادا سیستم بهداشت و درمان تسهیلات.

5 مارس: اولین مورد گزارش شده است در شمال نوادا در رنو منطقه است.

مارس 7: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد که دولت فدرال تایید آزمایش این ویروس در دو تجاری labs, پیوستن دو labs.

8 مارس: سلامت منطقه گزارش می دهد که شخص دوم در Clark County یک زن در 70s, تست مثبت برای coronavirus.

آوریل 10: MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی اعلام کرد که آن را به طور موقت بسته بوفه در لاس وگاس خواص.

Click to enlarge photo

لاس وگاس شهردار کارولین گودمن ارائه می شود او در ایالت شهر آدرس در شهر دوشنبه Jan 9, 2020.

آوریل 10: لاس وگاس شهردار کارولین گودمن می گوید مقامات گردشگری است که رسانه ها پوشش از شیوع کروناویروس است “کاملا از بین بردن ما هستند.”

مارس 11: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر.

مارس 11: سلامت منطقه گزارش می دهد که سه نفر را در شهرستان کلارک آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن مجموع به پنج در شهرستان و هفت ایالت.

مارس 11: UNLV اعلام کرد که بهار تمام رویدادهای ورزشی خواهد بود بسته به مکان باقی مانده از فصل ساعت پس از گپ خود را اعلام کرد مردان و زنان مسابقات بسکتبال خواهد بود بدون طرفداران در حضور.

آوریل 12: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام وضعیت اضطراری.

آوریل 12: NCAA کشد پلاگین در آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال معنی یک سال بدون مارس جنون. آن را ضربه ای بزرگ به لاس وگاس که تعداد باز آخر هفته از مسابقات مردان به عنوان یکی از شلوغ ترین سال است.

آوریل 12: NHL تعلیق آن فصل را با هیچ کلمه ای در چه مدت مکث خواهد داشت sidelining وگاس شوالیه طلایی که تا به حال چهار بازی باقی مانده قبل از اینکه برگشتی. تصمیم می آید یک روز پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل است.

آوریل 12: UNLV اعلام کرد که با شروع مارس 23 بعد از رخصتی بهار, کلاس انجام خواهد شد از راه دور. Touro دانشگاه نوادا در هندرسون شرح زیر کت و شلوار.

Click to enlarge photo

این عکس نشان می دهد یک نمایش از دانشگاه UNLV.

آوریل 12: کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران اعلام کرد که تمام مجامع عمومی از جمله خدمات عبادت هستند که به طور موقت به حالت تعلیق در سراسر جهان است.

آوریل 12: نوادا در دولت حزب دموکرات را لغو آن شهرستان کنوانسیون که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18.

آوریل 12: Clark County School District تعلیق فعالیت های فوق برنامه مجامع ورزشی رویدادها و گردهمایی های دیگر.

آوریل 12: کوه غرب با لغو تمام زمستان و بهار مسابقات ورزشی به طور موثر به پایان فصل هشت UNLV تیم است.

مارس 13: کلارک شهرستان دادگاه منطقه تعلیق مدنی و کیفری محاکمه با حضور هیئت منصفه را برای شروع در 30 روز آینده و محدودیت های است که می تواند وارد دادگاه است.

مارس 13: شرکت های آب و برق در نوادا اعلام آنها تعلیق قطع و بسته آف به دلیل عدم پرداخت هزینه.

مارس 13: اتحادیه است که در خدمت Clark County مدیران مدارس درخواست که سرپرست منطقه مدرسه عیسی Jara تمام مدارس.

آوریل 14: Cirque du Soleil, خالق بسیاری از نشان می دهد محبوب ترین در لاس وگاس می گوید آن است که به طور موقت تعلیق محصولات آن در لاس وگاس و در سراسر جهان است.

مارس 15: وین استراحتگاه اعلام آن را به طور موقت نزدیک آن Wynn در لاس وگاس و Encore خواص.

مارس 15: MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی اعلام کرد تعلیق عملیات در نوار استراحتگاه و در T-موبایل آرنا.

Click to enlarge photo

نمایی از T-موبایل آرنا قبل از وگاس شوالیه طلایی فصل اول بازی خانگی شنبه, اکتبر. 10, 2017.

مارس 15: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد که نوادا K-12 مدرسه لغو خواهد شد تا آوریل 6.

مارس 16: سلامت منطقه اعلام اول مرگ در شهرستان کلارک از عوارض COVID-19 یک مرد در 60s خود را با زمینه ای شرایط پزشکی. مقامات همچنین اعلام تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus در شهرستان افزایش یافته است به 35.

مارس 16: پیش نویس NFL رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه آوریل در لاس وگاس در حال لغو شد, لیگ کمیسر راجر Goodell اعلام کرد. بازیکن انتخاب خواهد شد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 23-25 و لیگ در حال بررسی “گزینه های نوآورانه” برای چه این روند انجام خواهد شد NFL در بیانیه ای گفت.

مارس 16: تونی آلامو رئیس نوادا بازی کمیسیون می گوید قمار ادامه خواهد داد و به تصمیم گیری خود را در مورد اینکه آیا به طور موقت نزدیک است.

مارس 16: جهان وطنی می گوید آن را به طور موقت متوقف عملیات شروع مارس 18 با برنامه ای برای بازگشایی, آوریل 1.

مارس 16: نوادا در سیستم آموزش عالی می گوید آن را به تاخیر جستجو برای سیستم صدراعظم UNLV جمهور و UNR.

مارس 16: UFC به تعویق انداختن آن سه بعدی رویدادهای برنامه ریزی شده از طریق 11 آوریل در نهایت به رئیس جمهور دانا سفید طرح برای ادامه جنگ میان coronavirus بیماری همه گیر.

مارس 16: کاتولیک اسقف نشین از لاس وگاس لغو توده حداقل از طریق آوریل 5 آخر هفته, یک هفته قبل از عید پاک است.

مارس 17: Las Vegas Sands اعلام کرد که ونیزی و پالازو خواهد شد حداقل تا مارس 1, اذعان خاموش می شود “طولانی رویداد است.”

مارس 17: در یک اقدام بی سابقه اقدام رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور ایالت shutdown از قمار و دیگر غیر ضروری کسب و کار برای 30 روز. “هدف نهایی من در اینجا این است که گرد هم می آیند به عنوان Nevadans به صرفه جویی در زندگی” Sisolak می گوید. “است که نیاز به استراتژی تهاجمی با هدف کاهش جامعه گسترش یافته است.”

مارس 17: لاس وگاس دیوان عدالت تعلیق اخراج اقدامات برای حداقل 30 روز.

آوریل 18: لاس وگاس شهردار کارولین گودمن می گوید او می خواهد رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به کوتاه شدن 30 روز تعطیلی همه غیر ضروری کسب و کار در نوادا به هشت تا 10 روز گفت: دیگر خاموش خواهد “فلج” لاس وگاس اقتصاد است.

آوریل 18: سلامت منطقه می گوید بیش از دو دوجین بیشتر coronavirus موارد شناسایی شده در شهرستان کلارک آوردن مجموع به 69. تعداد افرادی که آزمایش مثبت است ادامه داد: افزایش نزدیک به روزانه پس از اولین مورد گزارش شده است 5 مارس.

آوریل 18: اداره هوانوردی فدرال می گوید فرودگاه بین المللی McCarran به طور موقت متوقف شد و عملیات آن در کنترل ترافیک هوایی در برج پس از یک کارمند “بالقوه مثبت آزمایش” برای coronavirus.

Click to enlarge photo

یک هواپیما طول می کشد خاموش در فرودگاه بین المللی McCarran, پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 در لاس وگاس. مقامات در فرودگاه گفت: در یک صدای جیر جیر که آن را باز باقی خواهد ماند و با کاهش عملیات پس از یک کنترل کننده ترافیک هوایی آزمایش مثبت اواخر روز چهارشنبه به طور موقت بسته شدن برج کنترل. (AP Photo/جان Locher)

مارس 19: مقامات در Nellis Air Force Base می گویند یک نظامی عضو آزمایش مثبت برای coronavirus, اولین مورد تایید شده در پایه.

مارس 19: Cirque du Soleil یک نام است که مترادف با لاس وگاس سرگرمی بیش از 25 سال گذشته, “به طور موقت” میسازد کردن حدود 95 درصد از نیروی کار خود را در سراسر جهان با توجه به گزارش.

آوریل 20: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak علائم اضطراری دستور دادن به دولت های محلی قدرت به اجرای یک دستور به صورت غیر ضروری کسب و کار به طریق جریمه مجوز revocations و در صورت لزوم اقدام پلیس. “من نمی خواهم آن را برای رسیدن به این. اما برای محافظت از تمام Nevadans این لازم است” او می گوید: طی یک ویدیو کنفرانس خبری.

آوریل 20: سلامت منطقه گزارش دوم coronavirus مربوط به مرگ در شهرستان کلارک یک زن در 60s با زمینه ای شرایط پزشکی. تعداد کل موارد در این شهرستان افزایش به 126.

آوریل 20: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak می گوید نوادا بیمارستان ها به اندازه کافی نیست هواکش برای مقابله با شیوع کروناویروس.

آوریل 20: نوادا در دادستانی کل می گوید آن را دریافت کرده است نزدیک به 100 تماس و شکایت از Nevadans مربوط به کروناویروس کلاهبرداری از جمله گزارش از قیمت های متورم در-مورد تقاضا.

مارس 22: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak نام صنعت بازی کهنه جیم Murren به رهبری دولت COVID-19 پاسخ به تسکین و بهبود نیروی کار که بسیج بخش خصوصی برای کمک به سازمان های دولتی در جریان مبارزه با کروناویروس.

مارس 23: سلامت منطقه می گوید دو بیشتر مردم با کروناویروس بیماری فوت کرده اند در شهرستان کلارک آوردن تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در نوادا به چهار. تعداد کل موارد در شهرستان کلارک افزایش می یابد به 212.

• آوریل 24: سلامت منطقه می گوید دو بیشتر قربانیان از coronavirus فوت کرده اند در شهرستان کلارک آوردن تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در نوادا به شش. تعداد کل موارد در شهرستان کلارک افزایش می یابد به 249.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>