Attention fans of musical theater, pop songs, and hilarity: The Gay Miserables encore airs August 7!

اگر شما از دست رفته گی Misérables livestream در ژوئن 26, شما در شانس هستید. به تازگی نسخه بهبود یافته از نمایش پخش اوت 7! بلیط های در اینجا. عکس CF

توجه طرفداران موسیقی, جوک و انقلاب: این غریبه-تولید تئاتر های دیدنی و جذاب , گی Misérables جریان دوباره دو جمعه ها از در حال حاضر.

حمایت

این ویژگی در اجرای برنامه های پنج هیجان انگیز ترین موسیقی-تئاتر, بازیگران در شهرستان و همچنین به عنوان مصاحبه در مورد زندگی خود را به عنوان بازیگران. این ستاره سیاتل هنرمندان مانند نیکلاس برنارد (بالا سمت چپ) که هدویگ در ArtsWest را Hedwig and the Angry Inchو سارا Porkalob (بالا سمت راست) که ظاهر خواهد شد در برادوی در آینده احیای 1776.

از باز شماره یک Les Misérables متن ترانه بازنویسی می شود در مورد defunding پلیس به درخشان Sondheim پوشش به تظاهرات سنجنده amsr قبل از یک مجری خواننده مورد علاقه پاپ آهنگ به عملکرد از معروف ترین اعتراض تعداد در برادوی, تاریخ در این است که نشان می دهد مانند شما هرگز قبل از دیده می شود.

بلیط های در دسترس هستند در مقیاس کشویی و بیشتر شما را انتخاب کنید به پرداخت بیشتر از هر بازیگر می سازد.

کسانی که در اجرا هستند…

Rachel Guyer-Mafune!

راشل Guyer-Mafune!

Justin Huertas!

جاستین هورتس!

Danny Kam!

دنی Kam!

Nicholas Bernard!

نیکلاس برنارد!

Sara Porkalob!

سارا Porkalob!

And music director Steven K. Tran!

و یک “سورپرایز” ظاهر توسط مدیر موسیقی Steven K. Tran!

نشان می دهد در اصل برای پراید آخر هفته و همه هنرمندان درگیر هستند عجیب و غریب.

افشای کامل: من کارگردانی این نمایش و همچنین به نظر می رسد در آن است. ما در حال کار در پشت صحنه به ما قرار داده است نکات تکمیلی بر روی آن راست, در حال حاضر, اما ما نمی توانیم صبر کنید برای شما به آن را ببینید.

پشتیبانی غریبه

اگر شما آن را قبل از دوستان خود بگویید! اگر شما از دست رفته آن در حال حاضر شانس خود را!

600x500__1_.gif

این است یک راه عالی برای حمایت از هنرمندان تئاتر در حالی که همچنین حمایت از غریبه. آن را نیز یک راه سرگرم کننده برای صرف یک شب جمعه به خصوص برای هر کسی که نتواند رفتن به تئاتر است.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط در اینجا.

حمایت