یک شات در عشق با Tila Tequila است Unstreamable

Cheeky? Or alt-right?

دارای گونه های برامده? یا alt-راست? عکس فریز Harrison/گتی ایماژ برای ماکسیم

Unstreamable یک ستون هفتگی است که در می یابد سینما و تلویزیون را نشان می دهد شما نمی توانید به تماشای عمده جریان خدمات در ایالات متحده است. این هفته: Tila Tequila اختراع فکری dark وب در یک شات در عشق با Tila Tequila, یک مرد ثروتمند پسر ربوده شده در Ransomیک هلیکوپتر تقریبا در تصادفات به مرکز تجارت جهانی در سنگ داغو یک زن می شود داغترین تلفن, تماس, تمام وقت در دفترچه تلفن.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

اگر شما در حال فکر کردن: “Unstreamable? در این بیماری همه گیر?” مترسک تصویری ارائه می دهد دی وی دی takeout و اجاره-توسط-سرویس ایمیل بنابراین شما می توانید با خیال راحت اجاره نادر دی وی دی در خود انزوا. اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را.

A cursed object.

یک نفرین شی. CB

چگونه ما شروع به بحث در مورد خانم تیلا تکیلا ؟ مای اسپیس ستاره-تقدیر-“bisexual” “آیکون”-تقدیر-آدولف هیتلر حامی هرج و مرج بد, دمار از حافظه است که بسیاری از هزاره بدون مو, کیرخوری, indelibly به یاد داشته باشید اما دوست دارم برای فراموش کردن است. او دوجنسي, دوستیابی, نشان می دهد, یک شات در عشق با Tila Tequilaکه زد برای دو فصل در ام تی وی است که قطعا بزرگترین فرهنگی ارائه شده است. آن موفق به کسب رفیع ستایش بودن MTV دوم بالاترین امتیاز سریال برتر سال 2007 و نیز به نحوی در صورتحساب یا لیست به عنوان پیشگام نمایندگی و زنان.

پشته از مقالات جامعه شناسی را می توان نوشته شده است در مورد تکیلا و تاثیر بر فرهنگ پاپ (توصیه میکنم خواندن Audrea لیم قطعه در تکیلا و alt سمت راست را آسیایی, طلسم) اما عنصر شات در عشق است که به نظر می رسد مهم این است که درمان آن از اش. تکیلا و او MTV تولید گول زدن تیم guidos و عجیب و غریب زنان به فکر آنها تنها آنهایی که رقابت برای عشق خود را. سپس در قسمت اول و تاب این گروه دیدار با یکدیگر و متوجه وجود دو جنس رقابت. شما خواهد شد جای تعجب نیست که جنسيت او حل و فصل است.

نشان می دهد به اشتباه فریم اش به عنوان یک neverending بحث بین که جنسیت یک فرد را دوست دارد اما آن را نیز لگد کردن یک رشته از نسل تعریف واقعیت تلویزیون نشان می دهد از تولید SallyAnn Salsano که رفتن به ساحل نیوجرسی و بسیاری از آن spinoff سریال.

من می شنوم تکیلا فروش vapes در حال حاضر. تعقیب می سوزد

***

باج
ایالات متحده در سال 1996 121 min Dir. Ron Howard
The person who is going to pay is YOU, dear reader.

کسی که در حال رفتن به پرداخت این است که شما خواننده عزیز. Jasmyne Keimig

هر زمان که من در سازمان مل گیبسون فیلم ساخته شده بیش از دو دهه پیش من می دانم که محتوا من هیچ حس بازیگر را ستاره قدرت در آن زمان است. من اولین حافظه گیبسون است که او را به رفتن در یک مستی و ضد سامی سخنرانی دراز وشدیداللحن که “lampooned” کار خود را (“lampooned” را به عنوان او ادامه داد: به ستاره بزرگ-بودجه فیلم پس از ناپدید شدن یک زن و شوهر از سال). برای من تماشای یک فیلم با بازی Gibson—مانند Ron Howard Ransom—من نمی بینم اسکاتلند قهرمان یا خوش تیپ وابسته به دورهم اندیشی لیسانس و یا اختصاص داده شده patriot اما scummy شخص در حال اجرا در اطراف به دنبال کمی مرگبار.

اما من همه را با این دلیل که دیدگاه می سازد تام مولن (گیبسون) نگاه حتی بیشتر مانند یک محافظه کار راست, مرد, مرطوب, fuckin’ رویا: یک obscenely ثروتمند و میلیونر که ارزش و پسر ربوده شده است و ransomed توسط برخی از بچه ها بد است. نه اعتماد به دولت فدرال به کودک خود را به عقب (به دلیل دوره) مولن دور می زند و آنها را به طور کامل با رفتن در تلویزیون اعلام کرد که او را تبدیل به آدم ربایان’ باج به فضل. آن را بسیار by-the-numbers امر اما تنها تقویت باور من این است که گیبسون یک nauseatingly خسته کننده هک. همچنین باید اشاره کرد که باج یکی از بالاترین پرفروش فیلم در دسترس نیست به جریان در ایالات متحده JASMYNE KEIMIG

***

They love to loot.

زندگی خنده غارت. CB

دو چیز را به یاد داشته باشید در اینجا: Sleater Kinney خود را به نام چهارمین آلبوم استودیویی و یک آهنگ—پس از این فیلم (که #1) است که قابل توجه هلیکوپتر صحنه که در آن رابرت ردفورد و جورج سگال و برخی دیگر از بچه ها تقریبا پرواز مستقیم به ناتمام مرکز تجارت جهانی (که به #2). این فیلم فقط خوب فراتر از این دو چیز است, اما آن دو چیز به اندازه کافی قوی هستند برای توجیه این پیشنهاد است.

این 70s اوایل دزدی تلنگر به ویژه امکانات بچه ها من فقط ذکر شده همراه با Zero Mostel, به عنوان آنها سعی کنید به سرقت یک گوهر—سنگ داغ اگر شما—از موزه بروکلین. آنها می خواهند به فروش این سنگ به این کشور آفریقایی آن را از آمد—اما اخلاق نیست و عامل ایجاد انگیزه در اینجا. احساس باد در را قفل بلوند به عنوان آنها گذشته عجله پلیس فقط باعث می شود آنها را هیجان زده.

چیزی در مورد طراحی صدای این فیلم و همچنین فیلم های بسیاری از دهه 70 اشکالات من. آن را مانند آنها در تلاش برای دریافت برروی محیط اما فقط یک مقدار زیادی از سر و صدا سفید. اما واقعا چه کسی اهمیت میدهد چون سنگ داغ‘s هلیکوپتر صحنه در اطراف مرکز تجارت جهانی باعث می شود آن را به ارزش آن است. که فیلم باید ذخیره شده در رجیستری فیلم ملی و یا چیزی. تعقیب می سوزد

پشتیبانی غریبه

***

I forgot to take a picture of the DVD, ok.

من را فراموش کرده به گرفتن یک عکس از دی وی دی باشه. حسن نیت ارائه میدهد تگزاس فیلم

دفترچه تلفن است و هزل در بالاترین مرتبه است. هر قاب, انحرافی, پیچ خورده سرگرم کننده است. من بی احساس کل زمان تماشای آن بودم کوه در می رم از طریق یک پلیبوی برای اولین بار. اگرچه هیچ کامل گفتگوی تلفنی کتاب است که بدون شک بسیار porny (یا “انجمن های شیک” به عنوان تهیه کننده مرو بلوخ می گوید) امر است. این فیلم حول آلیس (سارا کندی) و دائمی زن که تو اکثر زشت و ناپسند و داغترین جنسیت تماس تلفنی از ناشناخته تماس گیرنده. مصمم به او را در زندگی واقعی او هرچه از طریق تلفن کتاب در مواجهه با pervy غریبه پس از غریبه به دنبال peen که مسابقات مرموز صدای.

این جیغ وداد بازی کردن است که به طور مداوم می شکند دیوار چهارم و شامل رویایی, خنده دار طرف قطعه به دست داده است. دفترچه تلفن بحرانی بود و شکست مالی که آن را برای اولین بار بیرون آمد اما زندگی به عنوان یک underseen فیلم فرقه (که ظاهرا الهام گرفته از آخرین تانگو در پاریس) تا زمانی که توزیع کننده سرکه سندرم ترمیم و rereleased آن در سال 2013 است. در تولید را تفسیر بلاخ گفت که با وجود بهترین تلاش خود را در این فیلم دریافت یک “X” رتبه در بخش های بزرگ به دلیل لعن گلاسر را بسیار صریح و روشن (و مواد منفجره) کارتون ترتیب که بسته فیلم—شما باید آن را ببینید. JASMYNE KEIMIG

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de