موج دوم coronvirus موارد ؟ کارشناسان می گویند ما هنوز در 1st

چه همه این بحث در مورد “موج دوم” از ایالات متحده coronavirus موارد ؟

در وال استریت ژورنال هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس نوشت: در یک قطعه با عنوان “وجود ندارد Coronavirus ‘موج دوم'” که ملت برنده شدن در مبارزه با ویروس.

بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی اما حاکی از آن زمان به جشن می گیرند. در مورد 120,000 آمریکایی کشته شده از ویروس جدید و روزانه تعداد موارد جدید در آمریکا بالاترین آنها بوده است و در بیش از یک ماه رانده شده توسط هشدار دهنده افزایش اخیر در جنوب و غرب است.

اما وجود حداقل یک نقطه توافق: “موج دوم” است که احتمالا اشتباه اصطلاح برای توصیف آنچه اتفاق می افتد.

“هنگامی که شما از 20 ، 000 به علاوه عفونت در هر روز چگونه می تواند به شما صحبت کردن در مورد موج دوم?,” دکتر گفت: Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت. “ما در موج اول. بیایید از موج اول قبل از اینکه شما یک موج دوم.”

به وضوح وجود یک عفونت اولیه اوج در ماه آوریل به عنوان موارد منفجر شد و در شهر نیویورک است. پس از مدارس و کسب و کار بسته بودند در سراسر کشور میزان موارد جدید تا حدودی کاهش یافته است.

اما “این بیشتر از یک فلات یا یک مسا” نه طریق پس از یک موج گفت: Caitlin رودخانه, یک بیماری پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت.

دانشمندان به طور کلی به توافق برسند و ملت است که هنوز در آن موج اول از coronavirus عفونت البته یکی که فرو بردن در برخی از نقاط کشور در حالی که افزایش در دیگران است.

“این ویروس در حال گسترش در سراسر ایالات متحده و هدف قرار دادن مکان های مختلف با شدت های مختلف در زمان های مختلف گفت:” دکتر ریچارد Besser, مدیر اجرایی بنياد رابرت وود جانسون بود که اقدام مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا آمار ایالات متحده در سال 2009.

دکتر آرنولد Monto یک دانشگاه میشیگان آنفولانزا متخصص تکرار شدند.

“آنچه من می خواهم این است ادامه داد: انتقال با شعله ور شدن یو پی اس,” او گفت:.

آنفولانزا در فصول گاهی اوقات از ویژگی های موج دوم از عفونت. اما در آن موارد, موج دوم متمایز است موج جدید در موارد از یک سویه از آنفولانزا متفاوت است که از فشار که باعث زودتر بیماری.

که نه مورد در coronavirus بیماری همه گیر.

Monto فکر نمی کند “موج دوم” واقعا توصیف آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر خواستار آن را “کاملا معانی.”

“دوم امواج اساسا در چشم بیننده است” او گفت:.

اما Besser گفت: معناشناسی ماده به دلیل گفتن یک موج اول را تصویب کرده است ممکن است به افراد کاذب که بدترین است.

برخی از نگرانی موج عظیمی از coronavirus ممکن است رخ دهد این پاییز یا زمستان — پس از بازگشایی مدارس به نوبت آب و هوا سرد و مرطوب کمتر و ازدحام مردم در داخل ، که به دنبال الگوهای فصلی دیده می شود با آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی. و چنین سقوط موج می تواند بسیار بد داده که هیچ واکسن و یا کارشناسان فکر می کنم اکثر آمریکایی ها نداشته ویروس.

اما جدید کروناویروس تا کنون منتشر شده است بیشتر episodically و به صورت پراکنده از آنفولانزا و آن را ممکن است به دنبال همان راهکار.

“این بسیار دشوار است برای پیش بینی,” رودخانه ها گفت. “ما نمی دانیم که درجه که این ویروس فصلی است اگر در همه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de