یک دانشمند مذاکرات در مورد یادگیری برای زندگی با COVID-19

And COVID-19 learning to live with us.

و همچنین در مورد COVID-19 یادگیری برای زندگی با ما. آندری Onufriyenko / گتی ایماژ

جاناتان Golob سابق علوم نویس برای غریبه و در حال حاضر استاد بیماری های عفونی و طب داخلی در دانشگاه میشیگان دانشکده پزشکی.

دوشنبه, مارس 16 او اخبار ملی به عنوان یکی از سه کارشناسان در یک طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در برابر ما مهاجرت و گمرک (ICE). با توجه به انتخابهای ACLU می خواهد یخ “برای آزادی بازداشت شدگان کسانی هستند که در خطر بالا از مواجهه با پیامدهای جدی سلامتی اگر آنها قرارداد COVID-19 در صورت شیوع در تاکوما غربی بازداشتگاه.” Golob ارائه شده این اقدام قانونی با شهادت.

او همچنین به نظر می رسد در سال های اخیر , کالا, پست, “کارشناسان بهداشت و درمان توضیح دهید که چگونه ما باید به تمیز کردن ما اسباب بازی.” او توصیه می شود که “اگر شما را لمس چیزی آلوده مانند تلفن خود را پس از شستن دست ها, شما نیاز به شستن دوباره آن را به حذف این ویروس به دور است.”

در مارس 18, من در حال گفتگو با Golob که به بررسی سه جنبه از حال همه گیر: یکی که تاریخی; دوم پاتولوژیک; و سوم اجتماعی (یا فرهنگی). جنبه های تاریخی در مقایسه با حال حاضر همه گیر با یکی از بين 1918 و 1919. که آنفلوآنزا کشته شدن حدود 30 میلیون نفر و مرگ و مير قابل مقایسه با COVID-19, 2.5 درصد است. اما بر خلاف COVID-19 آن ضربه سخت ترین مردم در جسمی خود را نخست (15 تا 34 سال).

Golob است نه پزشکی مورخ اما او مطمئن است از یک چیز: پاندمی آنفلوانزا از سال 1918 بود که بسیار کشنده زیرا شواهد مبتنی بر دانش پزشکی در آن زمان بود در مراحل ابتدایی است. در 100 سال بین در حال حاضر و پس از آن مقدار زیادی از دانش در مورد میکروب و رفتار عفونت به طور کلی جمع آوری شد. و این دانش اگر به درستی استفاده شود می تواند در حال حاضر همه گیر کمتر کشنده است. اما ما در عصری زندگی میکنیم که در آن ما از نظر علمی آگاه از خطرات بسیاری است اما فراموش بعدی به هیچ چیز در مورد آنها.

One thing that was different about 1918: You cant socially distance during a war.

یکی از چیزهایی که متفاوت بود در مورد 1918: شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله در طول یک جنگ است. Paul Thompson / گتی ایماژ

در این بیماری همه گیر از سال 1918.
“در سال 1918 جوانه نظریه هنوز هم نسبتا جدید مفهوم” Golob گفت. “وجود افراد زنده که در دوران دمه” که بود و اعتقاد به این که “بیماری هایی مانند وبا و عفونت کلامیدیا یا مرگ سیاه شد ناشی از” بد هوا.’ این است وضعیت ما. یک قرن بعد ما بهتر می دانیم. این بیماری همه گیر است و نه مبهم است. [ما] کارشناسان بهداشت عمومی در اوایل ماه ژانویه شد زنگ زنگ زنگ به عنوان گزارش از انسان به انسان انتقال در مکان هایی مانند ووهان. بنابراین در سال 1918 وجود دارد سوال در مورد چگونه به مقابله با یک بیماری همه گیر.”

به علاوه البته شما تا به حال جنگ جهانی اول “شما تا به حال مردم در بازداشتگاه ها و اردوگاه های آموزشی و در ترانشه. شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله در طول جنگ. و سپس شما را در یک دوره زمانی که شما لازم نیست که آنتی بیوتیک ها, شما لازم نیست که هواکش و پزشکی به عنوان ما امروز می دانیم پزشکی مبتنی بر شواهد پزشکی که تا به حال در نهایت فراتر از یک هزار سال از حجامت و همه از این نوع تلخه. این [پاندمی آنفلوانزا از سال 1918] یک دوره زمانی که مردم شروع به یاد بگیرند که چگونه به واقع به طور موثر درمان عفونت.”

The newness of the virus is the essence of the problem. It is different than what any person on Earth has experienced.

“به تازگی از این ویروس است که جوهر از این مشکل است. این متفاوت است از آنچه هر فرد بر روی زمین را تجربه کرده است.” fpm / گتی ایماژ

در پزشکی و یا جنبه های پاتولوژیک از COVID-19.
“پس انسان به طور مداوم در معرض coronaviruses از همه شیوه ای از زمان. این یکی از شایع ترین علل قدیمی به طور منظم سرد” Golob گفت.

“این چیزی است که منحصر به فرد در مورد این است که این یک رمان است عفونت است. آنچه که بدان معنی است که به تازگی از این ویروس است که جوهر از این مشکل است. این متفاوت است از آنچه هر فرد بر روی زمین را تجربه کرده است. در حال حاضر آنچه که ما می دانیم این است که COVID-19 خوب به اندازه کافی مناسب به گسترش از فردی به فرد اما آن را خوب به اندازه کافی مناسب به نسبتا خوش خیم عفونت است. این نکته کلیدی از مشکل است. اگر شما فکر می کنم در مورد انتخاب تکاملی وجود دارد یک زن و شوهر از راه حل برای یک ویروس: یکی اینکه بسیار تلخ است که لزوما بد راه حل برای یک ویروس است. این می تواند مردم را بسیار بیمار به سرعت به نقطه مرگ و همه از آن نگران است که قادر به هنوز هم از یک نفر به بعد در یک راه موثر. اما برخی از گسترده ترین عفونت را ندارد که راه. تاثیر خود را می تواند آنقدر کوچک است که فرد آلوده حتی نمی دانند که آنها بیمار هستند… نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک مجموعه کامل از عفونت های ویروسی است که بسیاری از ما به عنوان فرزندان و اگر ما سالم هستند و برای اکثر ما واقعا متوجه نمی آنها هر چند زندگی ما است.

“در حال حاضر با این رمان coronavirus,” او گفت: “در این حالت تعادل دراوردن; آن می توانید نوع در هر راه بروید—تبدیل خفیف یا بدخیم. در این لحظه آن را نسبتا نه. نه طرف کاملا آماده برای هر یک از دیگر. این است که چرا یکی از عامل نظریه از این ویروس متمرکز در یک فرد در واکنش به آن. می توان آن را بیش از حد شدید و این می تواند آسیب بیشتری به سلامت از این بیماری است. بنابراین یکی از درمان هایی که در حال تلاش بر روی یک تجربی پایه و اساس در حال حاضر این است که در واقع به مردم یک نوع بسیار خاص از ایمنی سرکوب هنگامی که آنها شروع به گرفتن بسیار بیمار از عفونت با این ایده که شما باید برای tamp پایین واکنش افراطی به این جدید این رمان چیز است.”

Political systems with strong socialist or democratic policies will fare better in a pandemic than those that do not.

سیستم سیاسی قوی سوسیالیستی یا دموکراتیک سیاست های کرایه بهتر در یک بیماری همه گیر از کسانی که نمی کنند. tawatchaiprakobkit / گتی ایماژ

در اهمیت مترقی اجتماعی (فرهنگی) سیاست در حال حاضر همه گیر.
“برجسته ترین نقطه من می توانید ببینید از همه این است که کره جنوبی و جاهای دیگر مانند تایوان و سنگاپور واقعا تکیه به عصر و با استفاده از تمام ابزار در دسترس همه پیشرفته تشخیص مولکولی و سیستم ها و تدارکات استفاده می کردند و آنها را برای خوب به طور کلی استفاده از آنها را در راه است که واقعا من فکر می کنم خم منحنی [عفونت رای]. بله مردم رو بیمار, نفر کشته شدند. من نمی خواهید به بیش از حد گلگون در این مورد. اما واقعا آن را قابل توجه و الهام بخش است. اما ما در این ما را نمی شنوند در مورد کشورهایی مثل کره جنوبی و سنگاپور است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

چرا که آنها بسیار موثر است ؟

“بخشی از دلیل که چرا آنها بسیار موثر ممکن است از فرهنگی به دو دلیل. یکی از آنها تا به حال یک حافظه سارس. این اتفاق افتاد در اطراف 2002. آنها را دیدم و یاد گرفتم از شکست در سیستم های خود را. پس آنها آماده بودند برای آینده یکی از بزرگ. اما این کشورها نیز یا سوسیال دموکرات به عنوان در کره جنوبی و تایوان یا دیکتاتوری سوسیالیستی در سنگاپور است. چه این نشان می دهد این است که سیستم سیاسی قوی سوسیالیستی یا دموکراتیک سیاست های کرایه بهتر در یک بیماری همه گیر از کسانی که نمی کنند. که یکی از آن کشورها است.”

اما Golob معتقد است که اگر وجود دارد هر مکان در ایالات متحده است که “در مسیر به یک نرمتر از COVID-19 آن را سیاتل… سیاتل تا به حال در اکثر موارد و غیره اما این واقعا دلیل این شهر مشغول زود با بحران است. اما هنگامی که شما مقایسه سیاتل به گفتن یک محل در غرب ویرجینیا, سیاتل است که به مراتب جلوتر است. از آن ساخته شده مناسب اقدامات فیزیکی مانند فاصله و تعطیلی و مصرف آن را به طور جدی در پیدا کردن موارد شناسایی آنها انجام تماس ردیابی. این نیز مهم است که در سیاتل شهرستان با 15 دلار حداقل دستمزد و سایر سیاست های مترقی. این در حال رفتن برای کمک به بیشتر نرم کردن ضربه به این دلیل که در یک بحران مانند این شما هستید تنها به عنوان امن ترین حاشیه های مردم در جامعه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im