شکاف بیش از بسته شدن کالیفرنیا کسری بودجه

به عنوان COVID-19 همه گیر باعث تغییر زندگی در کالیفرنیا در راه پیش از این هرگز دیده می شود یک تاثیر است در مراسم سالانه از شکلگیری یک دولت بودجه.

با فقط چند روز باقی مانده تا ژوئن 15 قانون اساسی مهلت برای تصویب یک 2020-21 بودجه دولتی گاوین Newsom و همکار خود را دموکرات ها در مجلس قانونگذاری مشغول هستند نسبتا صمیمی بحث بیش از بسته شدن کسری که Newsom گیره در $54 میلیارد دلار است.

این اساسا یک درگیری بیش چقدر مستقیم تسکین اگر هر کالیفرنیا می توانید انتظار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره به پوشش حدود 15 میلیارد دلار از کسری بودجه است که باقی خواهد ماند پس از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده است.

Newsom پیشنهاد کرده بود یک $222 میلیارد بودجه در ماه ژانویه و سپس دور انداخته و آن را پس از همه گیر رخ داد. او دستور داد گسترده shutdown مؤثر اقتصادی و رفتار شخصی و برای مقابله با آن و در نتیجه باعث رکود اقتصادی که پاک میلیون ها شغل در فقط چند هفته.

در ماه مه Newsom پیشنهاد تجدید نظر به بودجه پیشنهادی خود را که کاهش هزینه به $202 میلیارد و پوشش مانده از فاصله با برخی از درآمدهای برخی از استقراض و حسابداری برخی از مانور. او گفت: 15 میلیارد دلار کاهش عمدتا به K-12 آموزش و پرورش و مدارس عالی خواهد بود به طور خودکار ترمیم اگر دولت فدرال کمک که $1 تریلیون خانه-گذشت امداد لایحه وعده داده شده است.

واضح است که او در نظر گرفته شده است که برش محبوب ترین بخش از بودجه کمک خواهد کرد خار فدرال اقدام است. آن را به من بیش از حد برای قانونگذاران به هضم آنها به عنوان ضربه با درخواست از صدها نفر از طرفداران برای خدمات هدفمند در Newsom بودجه.

سنا رهبران دموکرات پیشنهاد شده و مجلس را رهبری بعد پشتیبانی 180 درجه تغییر از Newsom پیشنهاد. این امر اساسا حفظ هزینه های او را قطع بر فرض که عمو سام را سرفه کردن اضافی تسکین و کاهش در پاییز اگر پول نیست و تحقق.

“اقتصاد ما شده است تا با COVID-19 اما به لطف یک دهه از عملی بودجه ریزی ما می تواند جلوگیری از کاهش شدیدی به آموزش و پرورش و برنامه های انتقادی و یا گسترده طبقه متوسط مالیات را افزایش می دهد” رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز در بیانیه ای گفت. “کالیفرنیا در حال شمارش را بر ما به حق تماس در زمان مناسب است.”

البته یکی دیگر از گزینه — افزایش مالیات. در واقع افزایش مالیات از برخی از نوع استفاده شده است در هر عمده بحران بودجه از نیم قرن.

هر دو Newsom بودجه و قوه مقننه را بر روی تعداد بیش از 4 میلیارد دلار از پشت برش اما نه از بین بردن یک زن و شوهر از شرکت ها معافیت های مالیاتی, اما این جیب پرز اگر کسری بودجه است که هر دو بودجه فرض $54 میلیارد دلار است. وجود دارد مقدار زیادی از احساسات در میان قانونگذاران دموکرات برای بزرگتر افزایش مالیات از برخی از نوع, اما, نیز وجود دارد نگرانی است که اگر تصویب آن می تواند نتیجه معکوس به لحاظ سیاسی اگر دیده می شود به عنوان یک کشیدن در حال حاضر اقتصاد کتک.

جدید ایالت نظرسنجی توسط موسسه سیاست کالیفرنیا منتشر شده در هفته گذشته که باعث نگرانی است.

“پرسید که آیا فرماندار Newsom باید شامل افزایش مالیات ها در بودجه طرح تنها یک سوم از کالیفرنیا (32 درصد بزرگسالان 34 درصد احتمال زیاد رای دهندگان) می گویند که او باید” PPIC گفت. “اکثریت (60 ٪ از بزرگسالان و به احتمال زیاد رای دهندگان) می گویند که افزایش مالیات باید گنجانده شده اند. در سراسر حزبی گروه های دموکرات (43 درصد) بسیار بیشتر از مستقل (29 درصد) و ایران (14%) می گویند افزایش مالیات باید گنجانده شده اند.”

تنها یقین هستند که بودجه مقابله نوعی خواهد بود ساخته شده توسط ژوئن 15, برای محافظت از قانونگذاران از دست دادن حقوق خود را و است که آنچه تصویب تغییر خواهد کرد بارها و بارها در طول سال آینده به عنوان شرایط تکامل است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de