رفراندوم و انتخابات در ماه نوامبر ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان دیدن خطرات

Trump

الکس براندون / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, پنج شنبه, مارس 23 سال 2020 در واشنگتن است.

واشنگتن — شش ماه از روز انتخابات, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز برای برنده شدن در انتخابات شده اند و در حال تکان توسط یک تاریخی همه گیر و یک cratering اقتصاد تند برخی از متحدان جمهوری خواه و راهکار پایان بخشیدن به مبارزات انتخاباتی خود امیدوار بود به استفاده از در حال حاضر در برابر دموکرات جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده سقوط کرده است که این کشور تمرکز در او تشدید کرده است در طول شیوع کروناویروس آشکار یک نامنظم و اغلب خود جذب رویکرد به بحران است. نتیجه: او از دست دادن زمین در برخی از میدان نبرد متحده با کلید حوزه از جمله شهروندان ارشد و کالج, تحصیل مردان — همه بدون دموکراتیک رقیب داشتن اختصاص انرژی بیشتر و یا پول به denting رئیس جمهور.

“این Donald J. Trump در مقابل coronavirus و بازیابی گفت:” اسکات رید ارشد استراتژیست سیاسی برای ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. “بایدن یک استقلالی.”

برای برخی از جمهوری خواهان و چشم انداز انتخابات است که تقریبا به طور کامل یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن است دلسردکننده است. هر چند رئیس جمهور پایه باقی می ماند وفادار و بخش قابل توجهی از مذاکرات رای دهندگان او را مشاهده skeptically بر روی طیف وسیعی از ویژگی های شخصی. او بسیاری از کسانی که رای دهندگان را به سمت خود در انتخابات 2016 توسط طراحی تهاجمی در مقایسه با دموکرات هیلاری کلینتون ، او برنامه ریزی شده به انجام همان در سال 2020 با بایدن با اضافه tailwind از کنگره آمریکا اقتصاد است.

در حال حاضر که اقتصاد فاسد شده در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن. متناوب 30 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در شش هفته گذشته به عنوان کسب و کار باید توقیف به دلیل اقامت در خانه محدودیت ها با هدف شامل همه گیر. یکی از خود رئیس جمهور مشاوران اقتصادی پیش بینی شده در سراسر کشور بیکاری می تواند به 20 ٪ در ماه ژوئن.

زمانی که پشت خود را در مقابل دیوار تهمت اغلب پاسخ با شلاق در یک حریف سیاسی امید به افشای نقص است که کاستن از خود است. اما با آمریکایی ها مصرف می شود توسط همه گیر و اقتصادی عدم قطعیت و جمهوریخواهان نزدیک به رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود می گویند برگ برنده این تیم مبارزه خواهد کرد تا از طریق شکستن با هر گونه حملات در بایدن برای برخی از زمان. به جای آن تمرکز باقی مانده است مستقیما بر مغلوب ساختن پیشی جستن و دست زدن به سلامت و بحران اقتصادی است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل مسلط به توجه و آن را کمک به او گفت:” الکس Conant, یک استراتژیست جمهوری خواه که به توصیه آمریکا به مردم ایران ، مارکو روبیو را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

در رای گیری رئیس جمهور را تصویب امتیاز نشده به طور قابل توجهی کاهش یافته است از آنجا که حرکت سریع ویروس از طریق بخش هایی از ایالات متحده بر اساس یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات انجام شده در اواخر ماه مارس 42 درصد از آمریکایی ها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی. که در مورد آن شده است برای چند ماه گذشته ،

اما هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه نظرسنجی و استراتژیست می گویند که آنها در حال دیدن نشانه هایی از ضعف در بحرانی متحده و گروه های جمعیتی. این یافته ها تایید توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود داده است. هنگامی که در جریان مبارزات انتخاباتی رای گیری در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن فوران خشم خود را با توجه به چندین نفر با آگاهی از این گفتگو.

خصوصی رای گیری نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک موقعیت ضعیف تر در چند محوری متحده از جمله میشیگان و فلوریدا و ویسکانسین. او همچنین تضعیف با شهروندان ارشد و کالج, تحصیل در مردان با توجه به توافق هایی که بازدید کرده اند رای گیری های اخیر. برخی از شرکت های نظرسنجی گفت: آنها دیده می شود نشانه هایی که پایین تر تحصیل زنان نیز دست خوش پیشامد میشه دور از رئیس جمهور.

مستقل هستند و تا حد زیادی بی ربط این عملیات گفت: اما تنها به این دلیل که آنها در حال حاضر رها جمهور قبل از همه گیر. نیم دوجین فعالان و نظرسنجی صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد اطلاعات خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استدلال پویا خواهد تنظیم مجدد پس از رئیس جمهور و تیم او می تواند از بند باز کردن یک مجموعه کامل از حملات در بایدن که شد presumptive دموکراتیک نامزد فقط به عنوان همه گیر شروع باربری در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران می گویند آنها آسیب پذیری در بایدن به معاملات قبلی با چین و حمایت خود را از موافقت نامه های تجارت آزاد. کمپین همچنین مشتاق به بازیگران 77 ساله بایدن که چهار سال مسن تر از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ضعیف و گذشته خود را نخست.

“ما هنوز شروع به تعریف از او و ما شش ماه به انجام این کار است” گفت: تیم Murtaugh تهمت انتخاباتی سخنگوی.

بایدن بازی های برگزار شده است به مراتب بیشتر از نقش حمایت ملت در عرصه سیاست پس از بحران ظاهر می شود در اخبار مصاحبه های مجازی جمع آوری اعانه و آنلاین شهر در سالن از یک استودیو تلویزیونی در زیرزمین خانه اش در ایالت دلاور. بیشتر از توجه به او در روزهای اخیر متمرکز شده نزدیک به سه دهه پیر تجاوز جنسی به اتهام جلو آورده سابق سنا کارمند شارژ بایدن به شدت تکذیب کرد.

با توجه بایدن را ناهموار عملکرد به عنوان یک مبارز در سراسر دموکراتیک اولیه برخی در حزب محتوا به معاون سابق رئیس جمهور حفظ مشخصات پایین در حال حاضر اگر چه آنها می دانند که آن را پویا است که می تواند به حفظ خود را به عنوان Nov. 3 انتخابات نزدیک.

“این سخت است برای شکستن از طریق در حال حاضر زمانی که شما در حال مبارزه از خانه خود گفت:” جف Garin یک ناظر انتخابات دموکراتیک. “اما ما در پایان ماه آوریل در پایان ماه سپتامبر و در حال حاضر تمرکز درستی بر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن مشاوران اصرار دارند خود را آهسته اما مداوم استراتژی در حال کار است. آنها با اشاره به افزایش جذب سرمایه و افزایش دید برای کمپین سیستم عامل های دیجیتال است که به شدت عقب مانده تهمت عملیات. بایدن کمپین دستیاران نیز می گویند که آنها در حال صعودی در چشم انداز پیروزی متحده مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016 از جمله فلوریدا و آریزونا و دیدن شرایط فعلی در کشور, قرار دادن متحده را به بازی.

“من مطمئن هستم که ایالات متحده خواهد بود میدان نبرد متحده است که در میانهی شب میدان نبرد متحده قبل از” بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون گفت: در جمع آوری کمک های شب جمعه.

در عین حال برخی از دموکرات ها که مشتاقانه در انتظار این انتخابات از روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی نا امید هستند که خود را حزب presumptive نامزد نیست بیشتر از حضور ثابت در این لحظه از بحران ملی.

ایوت سیمپسون مدیر عامل شرکت دموکراسی برای آمریکا و مترقی عمل سیاسی کمیته گفت: او چرا بایدن نیست بیشتر درگیر منجر به بحث در مورد آنچه دموکراتها اولویت باید در کنگره نجات صورتحساب و یا آنچه در آمریکا پوشش مراقبت های بهداشتی باید مانند نگاه در زمانی که بسیاری در حال از دست دادن کارفرما مبتنی بر بیمه.

“وجود دارد یک فرصت عالی برای ما presumptive نامزد و تیم خود را به مرحله و گرفتن کمر” سیمپسون گفت. “او تصور می شود قادر به رهبری در یک روز. یک روز امروز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر