‘واقعا یک تجربه’: پدر و مادر به نوبه خود در میان معلمان ویروس

Category: لاس واگاس No comments

Parents as educators 032220

کریگ Mitchelldyer / AP

در این 17 مارس سال 2020 عکس اولیویا دلار در سمت چپ او کمک می کند تا پسر کیت دلار, مرکز, با, کلاس آنلاین, واگذاری در حالی که اشتون موریس حق با این نسخهها کار بر روی یک خط درس از اولین کلاس در Arco Iris اسپانیایی غوطه ور شدن در بیورتون سنگ. دیگران با این نسخهها کار از خانه, فروش کتاب آنلاین, و در حال حاضر صرف زمان خود را بین کار بر روی کسب و کار خود و کمک به فرزندان خود را با مدرسه کار خود را. آنها با استفاده از کار خود لپ تاپ برای دسترسی به کلاس درس خود را در تکالیف.

بوفالو n. y. — بعد از ششم ابتدایی مدرسه پسر در بوفالو, نیویورک, بسته میان شیوع کروناویروس, روشنک اخدا-والنتین بازگشت به دانشگاه با کیسه های خرید به خانه کتاب های درسی و هفته ارزش تکالیف آماده شده توسط معلمان است.

یک مادر تنها با یک کار تمام وقت او در حال حاضر می پیوندد میلیون ها نفر از پدر و مادر در سراسر کشور — و جهان — ناگهان محوری به نقش فرزندان خود را اولیه مربیان ترک آنها را به تکاپوی به غربال کردن از طریق منابع آموزشی و حقه بازی برنامه های درسی با مشاغل و مسئولیت های دیگر.

“این واقعا یک آزمایش” اخدا-والنتین گفت: به عنوان او را ترک مدرسه دوم خود را متوقف کند پس از برداشتن مواد از چهارم ابتدایی, دختر مدرسه.

حتی در مناطق که در حال ارائه آموزش از راه دور بار می افتد در پدر و مادر به نگه داشتن فرزند خود را در کار. در دیگران پدر و مادر ها از چپ به پیدا کردن وب سایت های آموزشی و برنامه مواد خود را. و در حالی که چالش های دلهره آور برای همه, می توان آنها را تقریبا غیر ممکن است برای غلبه بر برای پدر و مادر محدود با دسترسی به تکنولوژی و سطح خود را از آموزش و پرورش است.

در سراسر ایالات متحده بیش از 118,000 مدارس دولتی و خصوصی در 45 متحده بسته اند موثر بر 53 میلیون دانش آموزان با توجه به شمارش نگه داشته و توسط آموزش و پرورش در هفته است. در حالی که بسیاری از تعطیلی در ابتدا اعلام کرد که در کوتاه مدت پدر و مادر بدانم اگر مدارس را بازگشایی این سال تحصیلی به عنوان شیوع این بیماری تشدید می کند.

پس از کانزاس به حالت اول تبدیل شد به مدارس اعلام خواهد بسته باقی می ماند برای سال نیروی کار توصیه می شود از 30 دقیقه کار در روز برای جوانترین دانش آموزان به مدت سه ساعت در روز برای دانش آموزان در کلاس ششم و بالاتر است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نیز خواست دولت بیش از 6 میلیون دانش آموزان و خانواده های خود را به برنامه های بلند مدت آنها گفتن چند اگر هر گونه مدارس خواهد بازگشایی قبل از تابستان است.

لس آنجلس پدر Filiberto Gonzalez سه فرزند خود را در تماس روزانه با معلمان خود و یک تا چهار ساعت از کار آنها می توانید بر روی یک موجود پلت فرم آنلاین است که مکمل های کلاس. اما او هرگز فکر نمی کردم این ترتیب خواهد تبدیل از یک عکاسی در اندازه گیری به وضعیت دائمی است.

“اخبار … یک شوک واقعی برای بسیاری از ما,” او گفت:.

در پورتلند, اورگان, کتی آرنولد 7 ساله و پسر شده است صرف روز خود را در مادر خود را مشغول نگه داشتن بر روی آی پد و لپ تاپ خود را در حالی که او را به مدیریت حساب های یک شرکت غذا.

اورگان تعطیل مدارس از طریق مارس 28 و برخی مناطق قرار داده اند فعالیت های اختیاری آنلاین هر چند آنها به معنی این نیست به جای به طور منظم برنامه درسی. در حالی که پسرش را در منطقه بررسی آموزش مجازی و آموزش او شده است ترکیب اینترنت و بهره برداری دوستان برای پیشنهادات.

“Scholastic تا به حال یک دسته از چیزهای رایگان و من که یک معلم پس از من و بعد فورا رفت واز بسیاری از کارنامه صفحات برای او انجام دهید فقط سعی کنید به نگه داشتن او را مشغول” گفت: آرنولد که او نیز شده است با استفاده از وب سایت های آموزشی مثل ABCmouse.

آرنولد در حال ساخت برنامه ای با پدر و مادر دیگر برای تدریس به کودکان در گروه های کوچک اگر این بسته گسترش است و استعفا داد به این ایده است که او کاری خواهد شد و پس از شب در جلسات مدرسه.

“ما جمع اوری از طریق آن,” او گفت:.

برخی از والدین در حال تبدیل شدن به کسانی که با تجربه مدرسه در منزل برای راهنمایی مطمئن نیستید که آیا برای اجرای دقیق برنامه ها و که در آن به دنبال کمک های علمی. در میان هجوم منافع ملی خانه مدرسه کانون کاهش حق عضویت از قیمت 39 دلار به 10 دلار برای دسترسی به نکته ورق و مواد آموزشی مدیر اجرایی آلن وستون گفت.

آنلاین سایت Outschool دیدم 20,000 جدید ثبت نام دانش آموزان در طول یک آخر هفته در ماه مارس در مقایسه با 80,000 که با حضور در کلاس پس از آن در سال 2017, راه اندازی, مدیر عامل امیر Nathoo گفت. این شرکت ارائه می دهد زندگی می کنند معلم-led کلاس های آنلاین شروع در $5 اما نیز ارائه رایگان آموزشی در حال اجرا در کلاس های آنلاین از طریق ویدئو کنفرانس.

کودک توسعه محقق جسیکا لوگان و شوهر او همچنان به کار تمام وقت از خانه شده اند و برچسب-teaming مدرسه-سوالات مرتبط با از خود 8 – و 12-سال-کودکان صفحه اصلی از کلمبوس مدارس شهرستان در اوهایو.

“من تمام این افراد نوشتن, ‘در اینجا شش ساعت ما در حال رفتن به صرف هر روز انجام مشق شب’ و مانند ‘اتفاق می افتد نه در خانه من’,” او گفت:. “زمانی که من برای گرفتن کار انجام می شود ؟ من هنوز هم باید کار خود را به انجام, بنابراین آیا شوهر من. نه از ما می توانید تمام روز را به نشستن با آنها و انجام math worksheets یا آزمایش های علمی.”

“همه پدر و مادر ها در همان قایق” لوگان گفت. “بچه خود را در حال رفتن به سقوط اگر آنها نمی انجام این تکالیف در هر روز است.”

با این وجود, Vancouver, Washington, معلم رنه کالینز است متعهد به نگه داشتن نه تنها خود او 10 – 8-سال-کودکان در مسیر آکادمیک اما دو نفر از این کودکان و درجه دوم به عنوان همسایه خوب است.

“ما قصد داریم برای انجام, دوشنبه, سه شنبه و پنج شنبه با پنج بچه ها با هم و دیگر روز من را به صورت جداگانه با (خود بچه ها). بنابراین ما فراموش پنج روز” او گفت:.

“یکی از چیزهایی که نوع می دهد بسیاری از ما به راحتی گفت:” کالینز که می آموزد میانه-مدرسه ریاضی “است که آن را نه فقط در کشور ما است. آن را ما و تمام ملت. آن را فقط رفتن به ایالت واشنگتن است که در پشت است. آن را نه تنها به فرزندان من که در حال رفتن به پشت. آن را به هر کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>