Youre invited to the first world-wide silent-reading party, via Zoom, on April 15, 2020, at 6 pm PST. Tickets here.

از شما دعوت برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب از طریق زوم در 15 آوریل سال 2020 در 6 pm PST. بلیط های در اینجا. deliormanli/گتی ایماژ

برای سال مردم شده اند التماس برای شانس بیشتری برای آمدن به سکوت-خواندن حزب که در آن شما را هر چه مواد خواندن شما می خواهید و خواندن در سکوت به خودتان در حالی که سرور شما را به تنقلات و نقش نوازنده پیانو. ما شروع به انجام آن در سیاتل در سال 2009 و پس از آن تکرار شده است در شهرستانها در سراسر جهان, اما ما آن را انجام داد و ما آن را انجام بهترین.

دلیل مردم همیشه درخواست برای بیشتر خواندن احزاب بیشتر سالن های برابر بیشتر از ماه آنها ممکن است قادر به حضور در, است به دلیل وجود یک خط از درب طولانی قبل از حزب حتی شروع می شود.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

راز نوازنده: پل مور شده است ساکن پیانیست در حزب و هیچ کس بهتر است که در بازی کاملأ پیچیده موسیقی نرم است که باعث افزایش و نه منحرف از عمل خواندن. طلسم او کست شگفت انگیز است.

خوب, خبر خوب برای هر کسی که تلاش برای به دست آوردن یک کرسی در حزب اما نمی خواستم به صبر در آن خط و یا هر کسی که زندگی در یک کشور متفاوت است و همیشه می خواستم برای شرکت در…

ما در حال برگزاری برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب در مارس 15, 6 pm PST و قیمت ها در مقیاس کشویی. اگر شما فقط می توانید استطاعت 5 دلار پرداخت 5 دلار. اگر شما می توانید استطاعت 20 دلار پرداخت 20 دلار. این پول خواهد شد تقسیم بین غریبه و پل یک نوازنده مشغول به کار است که نمی توانید به بازی خود را به خواندن مجموعه حزب در اوایل این ماه به دلیل مارس در سررنتو لغو شد.

معمولا زمانی که مردم شنیدن در مورد خواندن حزب برای اولین بار آنها بسیاری از سوالات بنابراین اجازه دهید را ببینید اگر من می توانم پاسخ به چند اینجا.

Reading party regular Ryan, lower left, starting bringing his girlfriend to the reading party years ago, and eventually proposed to her at one. Theyre now married.

خواندن حزب به طور منظم رایان پایین سمت چپ شروع آوردن دوست دختر خود را (در تصویر نیست) به خواندن و پس از آن به او پیشنهاد شده در یک, و او گفت: بله! کریستوفر Frizzelle

چه جالبترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده در سکوت-خواندن حزب ؟
اوه آسان است. این زن و شوهر که در عشق به سکوت-خواندن ، پس از سه سال از آمدن به حزب در تاریخ Ryan پیشنهاد به جسیکا در خواندن و هر کس دیگری در اتاق نگاه کرد تا از کتاب های خود و تحسین زمانی که او گفت: بله. آنها به تازگی برگشتم به خواندن حزب به عنوان یک زوج تازه ازدواج کرده و به من نشان داد عکس های عروسی خود را.

چه نوع کتاب آیا مردم به عنوان خوانده شده ؟
هر آنچه که آنها می خواهند. رمان غیرداستانی, اسرار, تاریخ, dystopian sci-fi, ما , مجله, کتاب های کودکان موبی دیک

صبر کنید—ما مجله چیست ؟
اطمینان حاصل کنید! هر آنچه شما می خواهید. آیا ما مجله هنوز هم وجود دارد ؟ نکته این است که مهم نیست که آنچه شما به عنوان خوانده شده. نکته این است که در کنار هم برای خواندن و پس از آن در واقع آن را انجام دهد. تمام جهان است توطئه علیه شما در همه زمان ها به شما در حفظ و از خواندن. تلفن خود را برنامه ریزی شده است به شما را معتاد به آن. ببر پادشاه است برنامه ریزی شده به شما را معتاد به Netflix بکشد. در این حزب وجود دارد هیچ چیز مانند اینترنت است. در این حزب هر کس می آید آماده به تمرکز در خواندن. خواندن با یک دسته دیگر از افرادی که در حال خواندن همچنین در همان زمان باعث می شود آن را آسان تر برای انجام و بطور غیر عادی و مرموز و صادقانه نوع عاشقانه است.

آیا کسی در خواندن روشن شدن?
بله وجود دارد در هر جمعیت.

آیا شما می گویند کتاب های کودکان?
بله خواندن حزب همواره در همه سنین است.

اما معمولا برگزار شد در یک نوار ؟
بدون آن برگزار شد در پای بخاری اتاق در سررنتو هتل است که در اتاق های مختلف از نوار به طوری که کودکان می تواند بیش از حد وجود دارد. به هر حال این قوانین مهم نیست برای 15 آوریل از آنجا که شما در صفحه اصلی که در آن نوشیدنی و تنقلات رایگان هستند.

چه نوع موسیقی Paul play?
خود را بسیار دلپذیر ترتیبات Erik Satie Radiohead دوک الینگتون…

او چگونه بازی بازی برای دو ساعت متوالی بدون در نظر گرفتن یک استراحت ؟
سحر و جادو به علاوه کار سخت به علاوه او به طور طبیعی استعداد.

انجام برخی از مردم تا پایان فقط گوش دادن به موسیقی و خیره به فضا ؟
بله. هر زمان پل نقش Erik Satie, من یک استراحت کوچک از هر آنچه که من خواندن شیب سر من برگشت و ذوب شدن به صندلی من.

This is what the world used to look like, before social distancing.

این چیزی است که در جهان استفاده می شود به مانند قبل از اجتماعی فاصله. این حزب در سال 2016. کریستوفر Frizzelle

این حزب برای تلفن های موبایل نوع عجیب و غریب. بدون صحبت کردن ؟ چرا محبوب است ؟
راستش من فقط به عنوان تعجب شما هستند! پس از همه, آن را یک حزب که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد. این قرار بود یک چیز یک بار برای کمک به جشن سورنتو هتل 100th anniversary در سال 2009 و پس از آن مردمی که آنها از ما خواستند دوباره آن را انجام دهد و پس از آن وقتی بود که حتی محبوب تر از اول شد ماهانه. بعضی از مردم نشسته در طبقهفقط به دلیل آنها می خواهند به در اتاق که با هر کس دیگری و سرور پله در اطراف آنها و تلاش برای به طور تصادفی ضربه آنها را به عنوان آنها در خدمت مردم مواد غذایی و نوشیدنی است.

چه ساخته شده آن را بسیار محبوب است ؟
این حزب برای اولین بار در سال 2009 بود نسبتا شلوغ اما تا زمانی که این قطعه در مورد حزب ویروسی رفت و در ق که ما شروع به دیدن اتاق های بسته بندی شده با یک خط از درب. در سال 2014 این رمان نویس Gary Shteyngart نوشت: در سفر + اوقات فراغت است که “این بهترین خواندن سری در سیاتل” که همچنین کمک به بدست آوردن کلمه. Gary عاشق آن است که یک مطلب سری است که “شامل هر گونه نویسندگان در همه… هیچ ریشو شاعران نصب این سکو در اینجا. مردم به سادگی به جمع آوری با کتاب و خواندن است. نوع خود را مانند کتابخانه کالج جز آن برگزار می شود در سررنتو زرق و برق دار پای بخاری اتاق مملو از اسباب بازی مخمل خواب دار banquettes اصلی شومینه, و, بسیار, بر خلاف کالج خود را به کتابخانه انتخاب عالی از مشروب.”

پس چگونه می خواهد این کار عملا?
بعد از اینکه شما خرید یک بلیط شما برای ورود اطلاعات به شما ایمیل فرستاده شده روز ، در زمان مقرر شما را به پیوستن به یک گروه زوم با مردم در سراسر جهان و شما می توانید دوربین خود را روشن و خود را نشان می دهد نشسته خواندن اگر شما می خواهید و یا شما می توانید دوربین خود را خاموش و فقط تماشا پل. او را به رفتن به راه اندازی دوربین خود را به طوری که شما می توانید چهره خود را در مشخصات و دست خود را بر روی کلید در همان زمان.

می توانید همه ما به اشتراک گذاشتن آنچه که کتاب ما در حال خواندن است ؟
اطمینان حاصل کنید! اگر شما به ایمیل من یک عکس از کتاب در دست خود من آن را در یک تقلا کردن پست من انتشار یک ساعت قبل از حزب شروع می شود. برای اعتبار اضافی شامل چیز دیگری در قاب های مورد علاقه خود را مطالعه صندلی خود را شایان ستایش بچه گربه از پنجره خود را. مهلت ارسال آثار به ایمیل من عکس خود را 15 آوریل در ظهر PST (ارسال به readingparty@thestranger.com).

چه نوع از نوشیدنی و تنقلات باید یکی در خانه را به رفتن با این حزب ؟
هر آنچه شما می خواهید. دیرین خواندن حزب به طور منظم کریس انداخت خود را خواندن حزب در اوایل این ماه هنگامی که در مارس 1, پارتی, لغو شد و مثل این بود. اما اگر شما دستور برای کوکتل و یا تنقلات شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با دیگر خواهد بود-خواندن-حزب-از-یک-شرکت کنندگان فاصله شما می توانید آنها را در نظرات این پست.

چه حزب گذشته است ؟
دو ساعت است. اما به شما خواهد شد به طور کامل در کنترل خود تجربه و اگر شما احساس نمی مانند خواندن برای دو ساعت شما می توانید در هر زمان رها کردن.

چه کس دیگری باید بگویم در مورد این حزب ؟
هر کسی که می داند که چگونه به خواندن. به نظر می رسد کاهش در صد از جمعیت است. همه جوک ها به کنار: بسیاری از افراد همیشه به معنی در کنار هم برای خواندن اما هرگز در اطراف آن. این می تواند انگیزه خوب برای آن شخص. اگر شما نمی دانید که آنچه به عنوان خوانده شده مورد علاقه من, محله کتابفروشی شما را به شخصی توصیه در مورد آنچه به عنوان خوانده شده بعدی و سپس کشتی آن را به شما اگر شما می خواهید. اما بله بیشتر merrier. مردم اغلب به صورت جفت و یا گروه های بله, این گروه فعالیت, اگر شما می توانید فکر می کنم از مردم دیگر که ممکن است از آن لذت ببرید. گفت: بسیاری از مردم نیز حضور حزب, انفرادی—من معمولا—و این است یک راه عالی برای ساخت این بعد از چهارشنبه شب در محل خود را کمی کمتر تنهایی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اگر چه من در لندن زندگی می کنند و می خواهید برای حضور در, اما 6 ساعت سیاتل تایمز به معنی 3 بعد از ظهر در لندن ؟
حدس می زنم شما باید برای تنظیم زنگ خود را.

شما در نظر داشتن بیشتر از این احزاب در زمان های دیگر هم اگر این یکی به خوبی می رود ؟
کاملا.

اگر شما می خواهید به یکی از افراد خوش شانس شرکت در سراسر جهان سکوت-خواندن, پارتی, ثبت نام حق در اینجا. بلیط خریداران دریافت خواهد شد یک ایمیل به روز از این رویداد با اطلاعات ورود به سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de