یک پروفایل در وجدان

تصور کنید که می دانید یک پزشک باید احساس زمانی که او در مورد به یک بیمار خبر بد. او را نمی خواهید را به هر گونه دوستان اما نمودار می گوید آنچه در آن می گوید. با توجه به حوادث هفته گذشته گمان من امروز ستون را کسب نیست من هر دوستان جدید.

من رای داده میت رامنی به رئیس جمهور در سال 2012. من معتقد بودم حق با او بود در مورد مسائل از جمله مراقبت های بهداشتی و مهاجرت غیر قانونی و چگونگی تحریک رشد پایدار پس از رکود وحشتناک و فراتر از آن. او همچنین به درستی به نام روسیه دشمن ما. رئیس جمهور اوباما glibly این را رد کرد و گفت 1980s نامیده می شود و می خواهد سیاست خارجی خود بازگشت.” او بزرگ می خندد و با یک. که خنده در حال حاضر ؟

میت رامنی برنده نیست ریاست جمهوری است. من باقی می ماند افتخار من رای دادن.

در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توهین راه خود را از یک بسته از 17 نامزد برای تبدیل شدن به جلو دونده برای حزب جمهوری خواه نامزدی. میت رامنی معتقد بودند این یک اشتباه است. او به یک تاول سخنرانی هشدار این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد شخصیت یا خلق و خوی برای برگزاری این کشور بالاترین مقام. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ساختگی یک تقلب” گفت: رامنی. “وعده های خود را به عنوان بی ارزش به عنوان یک مدرک از مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه.”

کلمات خشن از هر کسی. بی سابقه ای از نامزد سابق حزب.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به هر حال.

مدت کوتاهی پس از انتخابات جمهوری خواه و رئیس کمیته ملی (و مغلوب ساختن پیشی جستن اول رئیس-از-کارکنان) Reince Priebus میزبانی رئیس جمهور منتخب تهمت و خصوصی شهروند رامنی برای chaperoned شام. در خطر بود, دفتر, وزیر امور خارجه, مهم ترین و حداقل سیاسی کابینه موقعیت. حزب جوانب مثبت شد از جان گذشته برای دیدن یک صالح فرد با تجربه به نمایندگی از ایالات متحده در خارج از کشور. خوب از کشور رامنی توافق برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در این پست داده شد به جای رکس Tillerson که 13 ماه بعد اخراج شد از طریق توییتر برای تماس با رئیس خود را یک نام من نمی توانم چاپ در کاغذ. در حال حاضر مایک Pompeo نشان دهنده امریکا در خارج از کشور دقیق نوع حزبی بله-ما امیدوار به جلوگیری از.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به ثمر رساند پیروزی دیگر — اگر شما تماس نمی گرفتن لگد دفتر پس از استیضاح “برد.” ایالت یوتا میت رامنی بود تنها جمهوری خواه چه کسی رای دادند که رئیس جمهور است که به جرم سوء استفاده از قدرت.

این باعث می شود رامنی دشمن عمومی شماره 1 برای رئیس جمهور و حامیان او. او خواهد بود trolled خستگی ناپذیر به احتمال زیاد باید زندگی را تهدید کرد, نه یک رویداد غیر معمول در cyber-سن Donald Trump Jr. در حال حاضر فراخوانی برای او به بیرون پرتاب حزب جمهوری خواه.

رامنی یک پسر بزرگ است. او می تواند آن را اداره کند. اما چگونه از آن است که رامنی به پایان رسید تا به عنوان تنها حزب جمهوری خواه برای رای دادن علیه رئیس جمهور ؟

زمانی که آن را آشکار ریچارد نیکسون تا به حال برای رفتن به ایران تبدیل به سابق خود را نامزد Barry Goldwater برای رساندن پیام است. در سال 2018 دیگر سابق نامزد جمهوری خواه در اثر سرطان مغز. رامنی وارد مجلس سنا را انتخاب کنید تا گوشته از اواخر جان مک کین: وجدان ، با رای خود در هفته گذشته رامنی رفته است یک راه طولانی به سوی تحقق آن نقش.

این را ندارد میت رامنی یک قهرمان است. آن را می سازد او یک مرد از وجدان.

دموکرات ها البته ادعای اخلاقی بالا زمین در تمام این اما هنوز به مالکیت نقش خود را در ایجاد شرایطی که منجر به رئيس جمهور تهمت. برای نزدیک به 50 سال هر نامزد جمهوری خواه شده است تخطئه عنوان “به معنی” “بد” “misogynistic,” “نژادپرست است.” بدتر است. مک کین یک قهرمان جنگ بود bashed بی وقفه توسط دموکرات ها در سال 2008. پس از آن ما تا به حال رامنی در سال 2012. ما از رئیس جمهور فعلی است که از یک نژاد های مختلف.

سیاست همواره یک خون, ورزش, حتی زمانی که سناتورها و اعضای کنگره هنوز هم خطاب هر کدام با ادب. با مته سوراخ کردن نمی جیر تند و زننده نام در همیلتون; او را به ضرب گلوله. اما شما نمی توانید اهریمن جلوه دادن مردم و تماس با آنها را هیتلر و سپس افسوس از دست دادن مدنیت.

این درست است که تهمت تا به حال سهم خود را از موفقیت های هر چند شما هرگز آن را می دانم تماشای سی ان ان و یا رسانه ها.

آخرین سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه تمام وقت رئیس جمهور انجام دهد. او با استفاده از دولت از آدرس اتحادیه به دنیا بگویید چگونه او را انجام می دهند. اما این چیزی جز عادی SOTU. این رئیس جمهور بود که در دادگاه برای سوء استفاده از قدرت است. برای شروع شب او حاضر به لرزش مجلس دست. به پایان شب سخنران نانسی پلوسی خارج ساختگی تهمت پاره تا سخنرانی خود را. من امیدوارم که کسانی که دوئل تپانچه در جایی امن.

این رفتار پایدار نیست.

میلیون ها نفر که رای میت رامنی در سال 2012 در حال حاضر بد نام کردن او را. من اعتقاد دارم که تاریخ قضاوت خواهد کرد او را با مهربانی. بیشتر مهربانی از دموکرات ها که هنوز هم او را حریص “کرکس-سرمایه داری” با یک سگ به سقف خود را. من در جعبه بدون شک پر کنید تا با “RINO!” یا “Libtard!” و دیگر احمقانه سوء استفاده از نام چون من در دفاع از رامنی بیش از رئيس جمهور.

پس از آن می شود. من خواندن نمودار. من ایستاده تشخیص من. وجود دارد هیچ کمبود از نظر دوم در دسترس است.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر