It has become clear that the private market has failed us.

روشن شده است که بازار خصوصی به ما شکست خورده. لستر سیاه

امروز افزایش هزینه های مسکن را تهدید به فشار دهها هزار نفر از مردم در خارج از سیاتل. مردم رو بزرگترین خطر هستند همان افرادی که ما را در شهرستان اجرا شود. آنها پرستاران, رانندگان اتوبوس, رستوران کارگران baristas, مکانیک ساخت و ساز, کارگران, معلمان, و بیشتر.

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

جوامع رنگ مهاجران و جامعه تجاوز هستند به خصوص احساس استرس مسکن جابه جایی. سیاتل مرکزی منطقه توپی آفریقایی جامعه آمریکا یک نسل پیش است که امروز کمتر از 20% سیاه و جوامع مهاجر هستند که قیمت از راینر دره و غرب سیاتل.

حتی با تکنولوژی کارگران احساس فشار از بازار مسکن است که شکست خورده است و کار مردم است. با اجاره به طور متوسط در شهر سیاتل تا 69 درصد از سال 2010 فراتر از نرخ تورم و بیش از دو برابر میانگین ملی بحران است ، امروز 46 درصد از سیاتل مستاجرها به طور رسمی اجاره-بر دوش و یک چهارم از همه صاحب خانه ها—به خصوص بزرگان زندگی در ثابت درآمد و مبارزه با افزایش مالیات بر املاک—نیز در معرض خطر تحت فشار قرار دادند.

ماه گذشته McKinsey & Company گزارش نشان داد دامنه بحران است. این گزارش تخمین می زند که منطقه نیاز “بین $450 میلیون و 1.1 میلیارد دلار در هر سال برای ده سال آینده” برای رسیدگی به بحران بی خانمانی.

روشن شده است که بخش خصوصی در بازار شکست خورده است و آمریکا نمی خواهد پر کردن این نیاز است.

به عنوان نمایندگان منتخب ما باید مسئولیت را به جلو سیاست راه حل های که مطابقت با مقیاس مشکل و بسیج جوامع ما آنها را به نفع خود.

در منطقه ای که خانه های برخی از سودآور ترین شرکت در جهان کسب و کار بزرگ باید شروع به پرداخت سهم خود به صندوق مسکن مقرون به صرفه.

HB 2907 به تازگی معرفی شده در المپیا با پشتیبانی از شرکت های بزرگ اجازه می King County برای اجرای یک مالیات بر حقوق و دستمزد به صندوق مسکن مقرون به صرفه. این پیشنهاد تشکر و قدردانی از کسب و کار بزرگ ” تعهد به پرداخت سهم عادلانه خود را و آن را فقط اتفاق می افتد به دلیل فشار است که ساخته شده است تا در طول دو سال گذشته. که فشار گنجانده شده است امروز مالیاتی آمازون جنبش است که برای دفاع از اتحادیه-احداث مسکن اجتماعی ساخته شده است در خط با رنگ سبز جدید مقابله اصول است.

در حالی که ما خوش آمدید هر گونه تلاش های جدی برای ساخت مسکن مقرون به صرفه با مترقی بودجه HB 2907 ارائه می کنند به مراتب بیش از حد کمی به آدرس مقیاس از بحران است. آن را به شهرستان شاه اقتدار تنها به افزایش حدود یک دهم از آنچه مورد نیاز است. بیشتر توسط دربندی شهرستان اقتدار مالیات لایحه به شدت محدودیت ابزارهای موجود به شهرستان ها به قیمت بحران است.

بدتر هنوز, کسب و کار و برخی از سیاستمداران اصرار دارد که این قانون شامل یک ارائه preempting شهرداری در شهرستان کینگ از تصویب دیگر مالیات بر شرکت های بزرگ. این امر جلوگیری از رای دهندگان در سیاتل و شهرهای دیگر—در حال حاضر و در آینده از افزایش تدریجی بودجه لازم برای رسیدگی به بحران مسکن.

پیشدستی خواهد اساسا ما تبدیل منطقه به یک پناهگاه مالیاتی برای آمازون و دیگر فوق العاده ثروتمند و شرکت های بزرگ در حالی که همه این بی خانمانی بحران بدتر و ده ها هزار نفر از مستاجرها و مالکان همچنان به دور رانده شده توسط افزایش هزینه های مسکن.

واشنگتن در حال حاضر دارای بیشترین عقب سیستم مالیاتی در کشور است. مردم کار و کسب و کارهای کوچک هستند overtaxed در حالی که کسب و کار می پردازد کمی به هیچ چیز. ما نیاز به توانایی برای مالیات این شرکت به عنوان یک جایگزین برای بیشتر عقب مالیات بر مردم عادی و کسب و کارهای کوچک. علاوه بر این HB 2907 نتواند به حذف تمام کسب و کارهای کوچک. ما ایستاده در همبستگی با کسب و کارهای کوچک در مخالفت با این رویکرد است.

در طول دو سال گذشته ما تا به حال قوی بحث های عمومی در اطراف این که آیا کسب و کار بزرگ است موظف به پرداخت مالیات به طوری که ما می توانیم ساخت مسکن مقرون به صرفه تر. در پاییز گذشته آمازون و دیگر کسب و کارهای بزرگ وزن به سیاتل انتخابات با میلیون ها دلار. و رای دهندگان ارسال یک پیام روشن رد آمازون نامزد و انتخاب ترقی خواهان در میان آنها نویسندگان این مقاله است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ما باید در هر خیابان به مالیات کسب و کار و صندوق مسکن مقرون به صرفه از جمله HB 2907. اما ما به همان اندازه متعهد به حفاظت از حقوق رای دهندگان محلی را برای خودشان تصمیم بگیرند که آیا و تا چه حد آنها می خواهند به مالیات آمازون و دیگر کسب و کارهای بزرگ. ما دیگر مقامات منتخب به پیوستن به ما در بلافاصله و علنا رد این ضد دموکراتیک شرکت پناهگاه های مالیاتی پیشدستی ارائه.

در نهایت ما به طور کامل پشتیبانی مالیاتی آمازون جنبش در سیاتل و تلاش خود را به صندوق مسکن اجتماعی و سبز معامله جدید است. که مسیر رو به جلو است که ما نیاز داریم—نه هنوز یکی دیگر از پناهگاه های مالیاتی برای آمازون و کسب و کار.

سناتور جو Nguyen نشان دهنده 34th منطقه در واشنگتن King County Councilmember Girmay Zahilay نشان دهنده District 2, سیاتل, شهر Councilmember Kshama Sawant نشان دهنده District 3, سیاتل, شهر Councilmember Tammy مورالس نشان دهنده منطقه 2 و Takele Gobena است موقعیت 5 در شورای شهر سی تک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de