گیاهی یخ لبنیاتی Frankie & Jo را رسما فرود آمد و در دانشگاه های منطقه! سعی کنید خود را فصلی طعم (از جمله نارگیل-جو/شکلات تیره, چرخش خامه کلم پیچ و برگ آهک ترکیب و زغال اخته ترد شماره) و یا چوب به موارد مورد علاقه خود. Frankie & Jo را از طریق Instagram

اگر چند وجهی نگرانی از لحظه حال کار کرده اند تا اشتهای خود را برای راحتی شما در شانس هستید—در این هفته به ارمغان می آورد بازگشت از نقاط مانند مت در بازار و Tavolàta Belltown جدید, مکان هایی مانند La جوزی و جدید U ایجاد پاسگاه Frankie & Jo و ویژه ارائه شده مانند یک اصلان دم شرکت ابجو کم الکل برای سیاه و سفید زندگی می کند که در محلی PCC بازار. مشاهده کامل ما را در شخص ناهار خوری دایرکتوری اینجا ما takeout & تحویل دایرکتوری در اینجا راهنمای ما به سیاتل بازارهای کشاورزان در اینجا.


پرش به: دهانه جدید & بازگرداندن | آینده دهانه | جدید ویژه


دهانه جدید & بازده

پوست درخت Brontes نانوایی کافه و JarrBar
پایک محل همسایه رفته اند هلندی در یک پاسیو منطقه ناهار خوری در خدمت قهوه, ناهار, شام, کوکتل و دسر از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر روز شنبه-یکشنبه.

Bateau
اتاق ناهار خوری از رنه اریکسون را گوشت گاو-متمرکز رستوران را نرم و باز در جولای 17-18. مهمانان می توانید تماس بگیرید برای رزرو (بسیار محدود) نقطه به ناهار خوردن در یک جایزه بزرگ-fixe منو (125$در هر فرد) از علف خوار خشک سالمندان, استیک سبزیجات فصلی و قایق, خیابان پودینگ نان با تازه نوتبوک بستنی.

Birreria Tijuana
این بارین رستوران مکزیکی شناخته شده برای آن birria (گوشت گاو آهسته پختند با ادویه جات ترشی جات و چیلس) باز خواهد شد یک محل جدید در اورت در شنبه, جولای 18, برای ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات. سابق غریبه, مواد غذایی و نوشیدنی, تقویم, ویرایشگر جولین بل توصیه vampiro باز رو تاکو با لایه ای از پنیر ذوب شده و یک قشر از گوشت گاو خرد شده در بالای یک سرخ شده با نان ذرت مکزیکی.

Brouwer کافه
بلژیک غذا و آبجو نقطه بازگشایی برای ناهار خوردن-در این هفته است. جلوگیری از 2-7 pm یا در خانه بمانند و ادامه سفارش بایگانی اطلاعات از آنها.

Carrello
رزرو در حال حاضر باز برای کاپیتول هیل ایتالیایی نقطه که رول snacky گزش antipasti, salumi و فصلی غذاهای گیاهی را به جدول خود را.

Frankie & Jo است
این Instagram-معروف گیاهی یخ لبنیاتی اعلام کرد در ماه ژانویه که آنها برنامه ریزی برای باز کردن یک نام تجاری جدید سوم محل در دانشگاه های منطقه در این سال و از روز شنبه 17 جولای آن را رسما باز از 11 am-10 ساعت روزانه.

خوب آب و هوا
صبحانه tacos در حال بازگشت از 10 am-2 pm در تعطیلات آخر هفته در Chophouse ردیف فروشگاه دوچرخه و کافه. آنها را به خانه و یا پاپ چمباتمه زدن در پاسیو (باز پنج شنبه-جمعه).

نوار طلا
به عنوان این هفته جنوب دریاچه اتحادیه کارائیب و آمریکای لاتین-الهام 24K نوار به عقب باز از 3-9 ب. ظ روز شنبه به صورت حضوری ناهار خوری (به عنوان به خوبی به عنوان takeout و تحویل). خود را “تاج اجتماعی فاصله باشگاه” واقع در فضای خود را درب بعدی است که از مد افتاده با میز و صندلی در مثل یک اتاق نشیمن گرم و نرم برای گروه های پنج یا کمتر. رزرو مورد نیاز است.

هیچکاک
آشپز برندان مک گیل باین بریدج ایسلند-ناهار خوری بر اساس مقصد شروع یک سری از pop-ups از آن پتیس در خارج از رستوران اصلی و دلی که در آن شما می توانید صدا خوردن یا اشامیدن پایین صدف از Baywater صدف (در پنج شنبه, جولای 18) در compostable صفحات با یک آبجو سرد و یا کوکتل در دست است.

Hogstone را چوب فر
در حالی که آنها نمی تواند باز کردن حیاط خلوت خود این تابستان Eastsound مزرعه به جدول رستوران در خدمت پیتزا رول خرچنگ و ناهار بیشتر موارد به رفتن شروع جمعه, جولای 17.

La Fête Pâtisserie
این مرسر جزیره فرانسوی pâtisserie باز شده در پنج شنبه, جولای 17 و ارائه می دهد آرایه ای از شیرینی های خوش طعم لذیذ و quiches, ساندویچ باگت و صنعت نوشیدنی. خود را در فضای باز تراس باز است از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر و یا شما می توانید رفتار خود را برای رفتن.

بانوی جای
غرب سیاتل نوار کوکتل و دودخانه در حال راه اندازی یک فروشگاه عمومی در پنج شنبه, جولای 19 در غرب سیاتل بازار کشاورزان که در آن شما می توانید انتخاب کنید تا بیسکویت و استفاده نا مشروع و کاهش گوشت گاو Wagyu برای رفتن.

لا جوزی
در روز پنج شنبه ژوئن 16 کاپیتول هیل جشنی معشوق رستوران مکزیکی Fogon رسما افتتاح شد یک نوار به نام La جوزی مکزیکی نوار نام در ادای احترام به صاحب Noel کورتز اواخر برادرزاده و کسب و کار شریک زندگی خوزه Ambriz, در سابق در فضا از نزدیک شرق Trading Co. آنها باز هر روز از ساعت 4 تا دیر برای محدود ناهار خوردن در.

مت در بازار
را در نظر Pike Place از صندلی خود را در این غربی-کرایه اصلی که به تازگی بازگشایی برای ناهار و شام سرویس. فراموش نکنید که برای رزرو.

Momosan
آهن آشپز آمده چنین است: “Morimoto را رامش و خاطر نقطه شروع takeout و ارائه خدمات از طریق Grubhub و Zuppler در دوشنبه, جولای 13, و آنها در حال حاضر روزانه از ساعت 11:30 am-8 ساعت.

Poquitos
همانطور که از دوشنبه, جولای 13, نوشیدن-سن احزاب از پنج یا کمتر می توانید ناهار خوردن در Poquitos فضای باز پاسیو روزانه از 4-9 pm.

Surrell
این تازه باز مدیسون پارک نقطه شبهای تابستان در پاسیو برنامه (99 دلار برای هر نفر) شامل چهار دوره مزه منو برای احزاب از دو تا پنج.

Tavolàta
پیوستن به آن کاپیتول هیل پایگاه اصلی Belltown محل اتان Stowell را رستوران ایتالیایی باز خواهد گشت برای بایگانی اطلاعات در شنبه, جولای 18. به علاوه هر دو مکان معرفی روزانه یک ساعت یک مبارک ویژه به رفتن از 4 تا 7 ساعت در روز با گزینه های مانند ریگاتونی با ادویه ایتالیایی سوسیس pappardelle بلونز و نخود سالاد با کشمش و برگ کرفس.

آینده دهانه

الکساندرا Macarons
حفظ و گوش خود را به زمین (با نام مستعار Instagram) برای افتتاح محبوب بالارد macaron نقطه جدید در منطقه مرکزی محل در 18 و اتحادیه اروپا قرار است برای اواخر تابستان سال 2020 است.

تفاهم
این عزت پور آبجو و شراب taproom تنظیم شده است برای باز کردن در سابق نقطه از خیابان Roy قهوه و چای در جولای 27, 2020, گزارش خوار.

فوق العاده جدید

اصلان دم کردن شرکت
همه PCC بازار مواجه نگردند اصلان دم آمریکایی Lager, 100 ٪ از درآمد حاصل از آن به نفع Black Lives Matter سیاتل-King County است. آنها فقط گرفتن حمل و نقل یکی از مسائل خیلی سریع عمل می کنند!

Crawfish پادشاه
هنگامی که شما سفارش پنج یافت سطل غذاهای دریایی (35 دلار) بیش از آخر هفته ماه ژوئیه 17, Crawfish پادشاه پرتاب خواهد شد در کل یک خرچنگ آبی در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

Ellenos واقعی ماست یونانی
سر به Pike Place آخر هفته از تاریخ 17 ژوئیه به طعم طعم های جدید مانند آناناس acai با و هویج کیک از مورد علاقه همه ماست purveyors.

Frelard تاماله
خرید سه تاماله از این سبز دریاچه سنگ و آب شیرین از این پس در روز سه شنبه.

دیوانه سنجاب Gelato
نمره housemade gelato در دیوانه سنجاب پاپ آپ در وودینویل را درختان بید تسلیم در شنبه, جولای 18, از 3-8 pm. می توان آنها را در خدمت خود اهل توسکانی خربزه فنجان پر از gelato و پر کردن.

پیشگام مربع D&E
این معمولی ظریف نقطه درمان صبحانه و شام به صورت رایگان قهوه با مهم ترین وعده غذایی در روز در طول ماه ژوئیه.

Populuxe دم
بالارد آبجوسازی به ارمغان آورده است پشت آن بازی اتاق برای گروه های پنج یا کمتر. ذخیره 30 دقیقه حافظه به بازی بازی های کلاسیک مانند Ghostbusters PacMan (و خانم PacMan), سیارک ها, لوکس و Tetris در حالی که شما جرعه محلی brews.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de