یک فروشگاه یخ کرم جدید در کاپیتول هیل و بیشتر سیاتل مواد غذایی اخبار شما می توانید استفاده کنید: Feb 14, 2020 نسخه

Category: سیاتل

اعلام کرد آینده سوم واشنگتن محل در کرکلند. و در سال های اخیر, جاوا, تحولات

به زودی اضافه کردن گزینه های جدید به سیاتل قهوه صحنه. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در مورد همه از آن و بیشتر مواد غذایی, اخبار plus آینده foodie, حوادث مانند

.

ما کامل مواد غذایی و نوشیدنی, تقویم


دهانه
چی مک
این کره ای, مرغ سرخ شده, مورد علاقه, که دارای یک محل در دانشگاه منطقه باز کرده است یک مکان دوم در Bellevue Factoria بازار. هر چند نام است که با الهام از اوایل 2000s کره ای روند “chimaek,” جفت از ترد سرخ شده کره ای, مرغ با کره آبجو نه محل است و در حال حاضر قادر به خدمت به الکل با توجه به عدم وجود یک مشروب مجوز که استقرار در حال کار بر روی.
Bellevue

سرد, سقوط, Brewing Co.
خبر خوب برای فاقد گلوتن مصرف کنندگان آبجو: جدید اختصاص داده شده, gluten-free, آبجوسازی به نام سرد, سقوط, Brewing Co. (نام یک تکنیک به کار گرفته شده توسط برخی از تخمیر برای حذف رسوب و بهبود وضوح آبجو) خواهد شد آن را افتتاح این پنج شنبه, مارس 16. همکاری صاحبان و بنیانگذاران رابین کمپبل و ارین Treankler ملاقات در سال 2017 در حالی که کار در “یکی از بزرگترین قهوه و نوشیدنی شرکت در جهان” و متوجه شدم آنها یک شور و شوق برای تخمیر و رویای باز کردن یک کسب و کار است. Treankler یک قنادی مدرسه پس زمینه و قرار دادن دانش خود را به سمت توسعه گلوتن رایگان دستور العمل پس از کشف یک گلوتن و آلرژی در حالی که کمپل است که یک چاشنی homebrewer با تخصصی مهندسی شیمی در رشته تجاری تولید اتانول و علوم کامپیوتر. مهمان قادر خواهید بود به سعی کنید آبجوسازی گل سرسبد آبجو محدود به انتشار آبجو و شراب از SoDo را Brownrigg سیب به علاوه فاقد گلوتن tacos و تنقلات.
غرب سیاتل

Grillbird
این سریع-بازی گاه به گاه teriyaki-متمرکز رستوران باز در غرب سیاتل در پنج شنبه, مه 13. صاحب متی پارکر که در خدمت به عنوان مدیر خلاق و طراح برای لکه های شبیه به سوی غرب و دولت های انجام شده برنامه ریزی یک منو کوچک از gluten-free, غذاهای وگان و گزینه های که قبلا گفته خوار سیاتل است که به مشترک نخواهد بود “بالا” teriyaki اما “فقط محلی خود را teriyaki مشترک ساخته شده کمی مدرن تر است.” برای اطلاعات بیشتر در سیاتل teriyaki صحنه اتمام Lester سیاه جدید قطعه محلی راحتی-مواد غذایی مورد علاقه خود را.
غرب سیاتل

جو برگر
پس از سال گذشته افتتاح کوچک بزرگ برگر واشنگتن دیگری پورتلند برگر واردات: جو برگر “همه آمریکایی-سریع-خدمت رستوران خدمت به همبرگر, هات داگ سیب زمینی سرخ کرده و کوکتل های شیری” با منابع محلی گوشت و سبزیجات باز کرده داخل روستا در توتم دریاچه. گیاهی و فاقد گلوتن گزینه های در دسترس هستند بیش از حد.
کرکلند

Serafina
درجه یک, دنج Eastlake, ایتالیایی, آماده به کار است و دوباره باز کرد خلاصه بعد از یک وقفه با به روز رسانی آب و برق, روشنایی و صندلی و مدرن تر نگاه کنید.
Eastlake

شکر N تکه های نانوایی
یک نانوایی جدید به نام شکر N دانههای خود از افتتاح در مرکز شهر Bellevue این پنج شنبه, مارس 15. ارائه شده شامل کیک, کیک, کوکی ها و دیگر شیرینی و دسر.
Bellevue

شیرین کیمیاگری
با توجه به آزادی مطبوعات از واشنگتن وزارت کشاورزی-گواهی لبنیاتی شیرین کیمیاگری است که مکان در دانشگاه های منطقه و بالارد است و با تمرکز بر دسته ای کوچک, آلی, منابع محلی, بستنی رسما افتتاح شد در سابق فضای Kurt مزرعه فروشگاه این هفته است. فروشگاه منابع خود را از شیر متعلق به خانواده مزرعه وزش نسیم آلی در لیندن و در خدمت نارگیل مبتنی بر کرم گیاهی بستنی, بستنی, کیک, پیمانه نیم لیتری خراش ساخته شده قیف و کمبوچا و نیترو دم سرد شناور علاوه بر آن به طور منظم بستنی. امروز به افتخار روز ولنتاین شیرین کیمیاگری نیز صورتی-توت فرنگی با طعم قیف در همه مکان خود و به ویژه “یار و مغز گردو” با جویدنی یکجور دوربین عکاسی گزش شراب قرمز کارامل خامه و گیلاس.
کاپیتول هیل

تعطیلی
مکزیکی, مواد غذایی
پس از 40 سال از کسب و کار این دیرین پایک محل ثابت است و بسته شدن امروز 14 فوریه به دلیل مسائل مالی. نقطه ای اغلب به عنوان یک توقف در Pike Place Market دهلیز آشپزخانه آشپز Traci کالدرون را هدایت تاکو تورهای.
مرکز شهر

مواد غذایی دیگر اخبار
نمک و کلش باز کرکلند محل
در دیگر بستنی, اخبار پورتلند صنعتگر یخ لبنیاتی نمک و کلش شناخته شده خود را برای همکاری با تولید کنندگان محلی و خلاق طعم خوش شانس فریبندگی و خون, پودینگ, برنامه ای برای باز کردن یک سوم محل واشنگتن در ماه ژوئن امسال در کرکلند را ایجاد کرد در توتم دریاچه (همان مرکز خرید که در آن جو برگر فقط باز—نگاه کنید به بالا).

ویتنامی, کافی شاپ, باز این ماه
با توجه به آزادی مطبوعات جدید, ویتنامی fusion کافی شاپ به نام Coffeeholic خانه است که میله میله برای باز کردن در شهرستان کلمبیا در فوریه 22. ویتنامی-آمریکایی متعلق به و عمل کافه خواهد بود که برای اولین بار در نوع خود در سیاتل و در خدمت ویتنامی-الهام نوشیدنی مانند “Coffeeholic رویا” نارگیل قهوه بس زو (ویتنامی قهوه با شیر تغلیظ شده شیرین) و عسل lattes تمام ساخته شده با آلی تازه بو داده روبوستا و عربیکا لوبیا از بروکلین مبتنی بر وارد کننده و سرخ Nguyen قهوه عرضه است. کسب و کار وب سایت همچنین آمده است که هدف آن پیوستن به کشورهای عضو اکو دوستانه جنبش با از بین بردن زباله های پلاستیکی و کاهش ردپای کربن خود را.

Anchorhead قهوه قصد دارد یک چیز نوک تیز سوراخ کردن محل سکونت
بیشتر راه های جدید برای caffeinate در افق: برنده جایزه دووال-بر اساس coffee roaster Anchorhead قهوه شناخته شده برای آن سرد دم می نوشد و “quaffles” (یک خانه ساخته شده کروسانت شیرینی رول دارچین وفل) برنامه برای باز کردن آن چهارم پاسگاه در Pike Place Market مدتی قبل از آوریل 1, با توجه به آزادی مطبوعات. کافه جدید خواهد شد به اشتراک گذاری یک فضای خرده فروشی با ملخ سیب پست کوچه محل سکونت در نزدیکی Cloudburst دم و را از ویژگی های منوی محصولات اساسی مانند شیر پسته matcha و “Dreamsicle” (یک دم سرد creamsicle آشامیدنی) به عنوان به خوبی به عنوان جدید رباتیک pourover ایستگاه.

چین زندگی می کنند از آمدن به سیاتل
چین زندگی می کنند, سان فرانسیسکو, کرگدن 20 میلیون دلار مواد غذایی و خرده فروشی بازار تنظیم شده است به گسترش با یک مکان جدید در آمازون پردیس در اوایل 2021. این پروژه است که اغلب تشبیه به یک نسخه از Eataly (محبوب ایتالیایی در بازار با رستوران ها و خرده فروشی در مناطق که در حال حاضر مکان در سراسر جهان). هنگامی که باز از 13000 فوت مربع فضا را از ویژگی های رستوران ها و کافه ها و مغازه ها و بازدید کنندگان قادر خواهد بود برای خرید هدیه, لوازم آشپزی, اسنک, چاشنی, چای, تولید, و بیشتر.

کشتی کج-مضمون نوار رهبری برای سفید مرکز
نه تنها سفید مرکز گرفتن محل جدید از اسب شاخدار با کارناوال سواری آن را نیز اخذ بلند پروازانه کشتی کج-مضمون سوراخ آبیاری به نام کمند بار بعد از این بهار. یک پروژه از سه متصدی بار, دوستان, نوار را به رخ کشیدن, پرنعمت, پوستر, مرحله روشنایی skeeball شیطان پین بال دزد ماشین آلات زندگی به اندازه مثل آندره غول پیکر و یک حلقه کوچک است که خواهد شد مورد استفاده برای اجرای موسیقی زنده و تلویزیون, کشتی تفسیر. انتظار آبجو از نزدیک آینده بدوی دم mezcal بر اساس کوکتل, نوشیدنی های غیر الکلی و معمولی کرایه نوار مانند nachos در و هات داگ. بنیانگذاران شروع کرده اند Kickstarter برای کمک به باز کردن و هزینه های.

Sea-Tac فرودگاه آغاز بکار کاپیتول هیل الهام گرفته از سالن غذا
Bizarrely Sea-Tac فرودگاه جدید پرده برداری “کاپیتول هیل سالن غذا” که با هدف به مسافران تجربه غذا خوردن در سیاتل غذاخوری محبوب محله. آن را به سرعت کشیده شده سمت چشم برای انتخاب آن از فروشندگان مانند Caffe Ladro و نمک و کاه و بسیاری از زنجیره ای ملی است که ریشه در محله و شاید کمتر از نماینده این منطقه شخصیت واقعی است. در پاسخ به انتقاد یک نماینده گفته خوار سیاتل “به سالن غذا است در مورد پرداخت ادای احترام به محله در مقابل تکرار آن را دقیقا.” Hmm.

حوادث
روز شنبه, مارس 14
addo:iNSaNiS روز ولنتاین
می خواهید چیزی کاملا غیر منتظره برای روز ولنتاین ؟ سعی کنید INSANIS آشپز اریک ریورا “در بیست و البته مزه منو با هیچ مفهوم است.”

روز ولنتاین شیرین رفتار و پرواز
غش کردن بیش از یک پرواز سرخ-صورتی شراب یا آبجو و رفتار از گیاه شناسی نانوایی سیاتل در دسترس در همه ملخ سیب مکان.

فوریه 14-15
شکلات هفته آبجو!
آبجو اتصال فرض را بر نقش یک گره محبت Willy Wonka با انتخاب شکلات الهام گرفته از آبجو. سفارش نمونه سینی با حداقل چهار نفر از آنها برای دریافت رایگان از طرف همه فن حریف, شکلات, و شما فقط ممکن است دریافت “کارت زرد” به گرو در اوردن برای یک جایزه.

14 فوریه-مارس 2
Li المللی وودی برگر ماه
به عنوان بخشی از خود را سالانه برگر ماه, همکاری, Li المللی وودی را مونتاژ شده است یک نرم افزار ترکیب چهار سرآشپزها محلی برای ایجاد هر هفته خود را برگر ویژه برای ماه فوریه. این هفته این پورتوریکو-الهام گرفته از “Boricua برگر” با دو picadillo بتس Sazon بارهنگ چیپس و سس از آشپز اریک ریورا از Addo (Feb 11-17) به دنبال آن از “Homersapien” با یک بره پتی, قارچ chanterelle میل, سیر, zaatar-چاشنی تیم چیپس سیب زمینی و تاریخ سس گوجه فرنگی از آشپز لوگان کاکس از هومر (Feb 18-24).

پنج شنبه, مارس 15
سیاتل بازار شب: سال جدید قمری
این عظیم داخلی شب بازار پاپ خواهد شد تا برای سال جدید قمری آوردن بیش از 100 محلی آسیایی الهام گرفته از فروشندگان و کامیون مواد غذایی به علاوه یک DJ زنده به Magnuson پارک.

سوم اندرسون زمستان جشنواره آبجو
سعی کنید بیش از 50 اله و ciders از McMenamins و دیگر کارخانه های لبنی و لذت بردن از موسیقی زنده, مواد غذایی فوق العاده, و فعالیت های دیگر.

فوریه 15-16
شراب بر روی سنگ
برای یک آخر هفته دور شو باین بریدج ایسلند از wineries آملیا وین, Eagle Harbor یازده فلچر خلیج و نورد خلیج در حال ارائه دو روز از شراب و شکلات مذاقات.

پنج شنبه, مارس 16
Alki صدف متحرک!
در سومین سالانه صدف متحرک در Alki, ساحل, کون تازه حماة حماة صدف در کنار یک لیوان شراب یا آبجو صنایع دستی از غرب سیاتل Brewing Company, Alki, ساحل, میخانه یا هری خانه ساحل در حالی که گوش دادن به موسیقی زنده. خالص درآمد حاصل از سود Puget صدا مرمت صندوق که ماموریت است که برای “بازگرداندن دریایی زیستگاه کیفیت آب و گونه های بومی در Puget صدا از طریق ملموس بر روی زمین پروژه است.”

اشکال-خوردن ماجراهای با اشکال آشپز
اطلس تاریک برگزار خواهد شد قطعا entomological شام در معشوق شیرجه دارل را میخانه محلی که در آن “حشرات مبلغ” دیوید جورج گوردون (که همچنین به عنوان شناخته شده “اشکال آشپز” و نویسنده خوردن-یک-اشکالات آشپزی) را آماده یک جشن با استفاده از حشرات مانند چاشنی mealworms مورچه ها خشک و مخلوط ملخ. حلقه به نوار برای برخی از حشرات-بر اساس کوکتل قبل شاهد تظاهرات پخت و پز از گوردون (و داوطلبان از مخاطبان) و میان وعده در برش حشرات-صدر پیتزا.

آشپز شام با برایانت تری
ژانویه 24 واشنگتن پست در مقاله اشاره کرد که هشت درصد از بزرگسالان آمریکایی نظر خود را گیاهخواران—بالاترین در میان تمام گروه های جمعیتی در ایالات متحده است. (با توجه به یک سال 2016 بررسی توسط مرکز تحقیقات پیو تنها سه درصد از آمریکایی ها به طور کلی شناسایی به عنوان گیاهخواران.) سیاه گیاهی سازگار با محیط زیست-آشپز و مواد غذایی فعال عدالت برایانت تری است که در میان گیاه خواری را قوی ترین طرفداران و کار در حال افزایش است که شماره یک کتاب آشپزی فوق العاده در یک زمان از جمله 2014 را Afro-وگان: مزرعه تازه افریقایی, کارائیب و جنوب طعم ریمیکس (که Bon Appétit ستوده به عنوان یکی از بهترین, آشپزی گیاهی تمام وقت; آن را نیز به او کمک کرد تا کسب جیمز ریش بنیاد جایزه رهبری در سال 2015). او یک کتاب جدید از سبزی انگلستان: در جهان فراوان از دستور غذاهای وگانو او خواهید بود ظاهر می شود در دو رویداد در اینجا در رابطه با انتشار آن: گیاهی-محور شام نمایشگاه از ظروف گیاهی پادشاهی در Edouardo اردن رستوران Salare در روز یکشنبه و یک کتاب آشپزی امضای و صحبت با آشپز محلی و مربی Tarik عبدالله در کتاب و فریزر در روز دوشنبه. LEILANI پولک

Intentionalist ماه تاریخ سیاه صبحانه در کلبه
در این رویداد به میزبانی محلی کوچک-کسب و کار راهنمای Intentionalist پهلو به یک کارائیب-سبک صبحانه به عنوان حرکت تند و سریع زیستن سرآشپز و مالک Trey لمانت در مورد داستان پشت رستوران خود را.

فوریه 16-17
سیاتل کیک باهم & دسر ویترین
سرانجام کنوانسیون محور قوی مات شیرینی! اما این همه نیست: سیاتل کیک Con را نیز به ویترین بستنی, شکلات, macarons, دونات و شیرینی های دیگر. در علاوه بر این به مزه مجموعهای از شیرین دلخوشیها شرکت کنندگان می توانند وارد تزئینات مسابقات را در تظاهرات زندگی می کنند و گپ و گفتگو با کارشناسان مختلف دسر رشته.

دوشنبه, فوریه 17
BB6 سال موش Pop-Up
جشن شروع سال موش با آشپز تیفانی زد را تایوانی pop-up BB6 با شش دوره از “فرخنده سال نو قمری ظروف” برای افزایش “شانس و ثروت و رفاه است.” غذاهای دارای مواد تشکیل دهنده به ارمغان آورد از تایوان در کنار تولید محلی.

چهار شنبه, فوریه 18
2020 StarChefs سیاتل افزایش ستاره مزه جشن جوایز و مراسم
StarChefs‘ افزایش ستاره ها جوایز را به رسمیت می شناسد و آینده آشپزی مشاهیر. در این سال صنعت رستوران مجله را آن جوایز مراسم و جشن و سرور به سیاتل به نمایش گذاشتن برخی از بهترین سرآشپزها کار در شهر ما امروز با 16 غذاهای مختلف, 16 جفت شراب و دو امضا کوکتل. برخی از غذاهای من بیشتر هیجان زده در مورد: جوهر ماهی مرکب فرنگی از ملیسا میراندا از Musang, گوشت خوک, tacos با habanero سالسا و ترشی پیاز قرمز از ریکاردو والدس از ال Xolo و Raiz, پخته Wagyu کوتاه دنده از Maximillian خرده عدن تپه سرخ شده در روغن و سرکه خوابانده قال ماهی از Mutsuko سوما از Kamonegi و حلزون اسکالوپ با verjus و tomatillo از کهربا Manuguid و هارون Verzosa از الجزایر. بیا گرسنه و آماده برای غارت خجالت از ثروت است.

نویسنده بحث: ساده میوه با لوری Pfalzer
اولین تفرج از لوری Pfalzer (که قبلا آشپز شیرینی در Salish تسلیم و آبگرم در حال حاضر یک مربی در PCC بازار) beckoned به شدت با آن پوشش از کبابی زردآلو. (من یک دندان شیرین است که هیچ حد و مرزی.) میوه های ساده: فصلی دستور پخت, شکار, Sautéing و برشته بر دانستن زمانی که برای لذت بردن از میوه “در اوج خود طعم” است و به راحتی سازماندهی فصلی که همچنین به عنوان یک راه برای دانستن اینکه چه چیزی در فصل در شمال غربی اقیانوس آرام در هر ماه از سال: ریواس و توت فرنگی در بهار; گیلاس تمشک, زغال اخته, تمشک marionberries, زردآلو, هلو و ابدار در تابستان; آلو و سیب و گلابی در پاییز; و زغال اخته انتخاب مرکبات و میوه های خشک در زمستان. زوج با موسسه خیریه Burggraaf را پر جنب و جوش, زیبایی تشکیل شده عکس هایی از میوه ها که تقریبا پرش به صفحه و التماس به خورده ساده میوه است که علاوه بر جریمه به هر PNW بشود آشپزی کتابخانه. LEILANI پولک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de