جدید آمازون مالیاتی در حال آمدن است به یک کمیته شورای نزدیکی شما

Can Bezos take the heat from a big business tax?

می بزوس تحمل گرما از یک کسب و کار مالیات ؟ تیموتی کنی

سیاتل شورای شهر در حال رفتن به در نظر گرفتن یک کسب و کار جدید مالیاتی به افزایش تدریجی درآمد!

امروز این شورا تنها رای دادند که در آن کمیته به اشاره قانون به. که تصمیم گرفت تقریبا یک ساعت. وجود دارد انگشت اشاره و پریشان و هیچ کس حتی صحبت در مورد آنچه در قانون نشده است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

ما در یک سوار وحشی مردمی.

به عقب تا شده حدود دو سال پس از بدنام کارمند ساعت مالیات یا مالیات بر سر تصویب شد و سپس به سرعت لغو شده توسط Seattle شورای شهر. یک کسب و کار جدید مالیاتی—این بار مالیات بر سیاتل کسب و کار با بیش از 7 میلیون دلار در سال حقوق و دستمزد—پیشنهاد شده توسط Councilmembers Tammy مورالس و Kshama Sawant.

مالیات آمازون قانون به عنوان Sawant و مورالس را به نام آن است که یک بسته از سه صورت حساب های معرفی شده به شورا امروز.

این قانون را 1.3 درصد مالیات بر حقوق و دستمزد از 800 بزرگترین سیاتل کسب و کار و در انجام این کار جمع آوری حدود 500 میلیون دلار است. در تلاش برای کاهش برخی از COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر Seattleites پول از مالیات باقی مانده از این ماه—در این مرحله حدود 200 میلیون دلار—را 100,000 سیاتل خانوار 500 دلار یک بار در ماه به مدت چهار ماه. در سال 2021 کامل 500 میلیون دلار خواهد شد مورد استفاده برای ساخت مسکن اجتماعی و برای کمک به ساختمان دنبال اصول سیاتل سبز معامله جدید است.

اما در ابتدا این شورا تا به حال به تصمیم می گیرید که شورای کمیته قانون خواهد بود اشاره کرده است.

قانون را به رای گیری و تصویب در کمیته قبل از آن را شنیده و رای گیری در جلسه شورای. Spike می خواست قانون بود و با اشاره به پایداری و مستاجرها’ کمیته حقوق که او صندلی و مورالس co-صندلی. Spike می خواستم کمیته او را در اتهام “اجازه می دهد تا [مالیات آمازون] جنبش به یک صدا.”

دیگر councilmembers نمی شد بیش از حد مشتاق در این. وجود دارد تنها پنج نفر در Spike کمیته و, او و مورالس را تا دو نفر از پنج نفر از رای.

هفته گذشته رئیس شورای Lorena گونزالس در حال حاضر گفت: Spike بدون او نمی خواهد اجازه داده می شود به این قانون شنیده می شود در کمیته. به جای Gonzalez تصمیم به مراجعه Sawant و مورالس “درآمد قانون” به انتخاب کمیته بودجه ریاست Councilmember ترزا-little images.

“انتخاب کمیته بودجه شامل تمام نه councilmembers,” گونزالس گفت: غریبه در یک ایمیل “و با قبلی اتفاق آرا موافقت این شورا تصویب شده است به شنیدن تمام قوانین مربوط به نسل درآمد و بودجه شهرستان است.”

Gonzalez ادامه داد: “این قانون است که در هسته خود یک درآمد لایحه که مناسب است در نظر گرفته شده توسط کمیته مسئول امور مالی شهرستان.”

Spike هنوز هم تلاش برای به دست آوردن قوانین ارسال به کمیته. که حرکت شکست خورده است. یک حرکت توسط مورالس به قانون های ارسال شده به کمیته بودجه تصویب به اتفاق آرا.

“من مرتب کردن بر اساس bristling,” Councilmember لیزا Herbold اظهار داشت: “در این ایده که تنها راه ما عبور قوی مترقی درآمد لایحه است که اگر آن را در کمیته Councilmember Sawant. این است که ترویج این ایده از یک تقسیم کرد.” او فکر نمی کنم که آن را مفید بود به خصوص در میان یک بحران برای ترویج این تصویر از نحوه شورای نشانی از کسب و کار خود را.

همانطور که انتظار می رود Spike کمی به عقب. او توضیح داد که دلیل او می خواست مالیات شنیده می شود در کمیته بود که چگونه شورای تلنگر-شکست مواجه سر مالیاتی در سال 2018 است.

“بسیاری از اعضای شورا رای به لغو آمازون مالیاتی در سال 2018 و که انجام شد توسط 7 از 9 councilmembers,” Spike گفت. او سپس به نام به نام. “Councilmember Herbold شما بخشی از آن; رئیس شورای Gonzalez شما بخشی از آن است.”

Spike ادامه داد: “در حالی که من خود خوش آمدید کلمات مثبت در حال حاضر من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که چرا آمازون مالیات باید شنیده شود در کمیته. همه شما باید یک فرصت تاریخی نشان می دهد که این شورا تقسیم نشده است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در علاوه بر این به کسانی که استدلال مالیاتی-مخالف Councilmember الکس پدرسن می خواستم به اشاره است که فقط به خاطر او بود که رای گیری برای این قانون شنیده می شود در کمیته بودجه به این معنی نیست که پشتیبانی از این ایده. او انتظار دارد که این قانون را تا مقدار زیادی از “دلچسب سوالات,” او گفت:.

بنابراین یک کسب و کار مالیات خواهد راه خود را در مقابل انتخاب کمیته بودجه زمانی در آینده. اولین آن شنیده می شود خواهد شد در هفته آینده پس با توجه به COVID-19 منظم شورای جلسات کمیته شده اند به حالت تعلیق درآمد. ویژه جلسات کمیته نامیده می شود اما این شورا در تلاش است به تنها کسانی که در روزهای چهارشنبه.

اگر قانون نتواند Sawant و مورالس نیز برنامه ریزی برای معرفی یک مالیات آمازون رای گیری اندازه گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im