ارسال به شهرستان از ناتان چان

Category: سیاتل No comments

Nathan Chan is a cellist.

ناتان چان دستیار اصلی نوازنده در سیاتل سمفونی. حسن نیت ارائه میدهد از سیاتل سمفونی

صبح به خیر. آن را پنج شنبه, مارس 19 و در اینجا به غریبه ایدر نور از همه چیز اتفاق می افتد در اطراف ما در حال انجام کاری متفاوت است. ما در حال شروع روز با اخبار. ما در حال غرق ، ما نیاز به چیزی به غیر از اخبار ما صبح دور تا تقلا هستم برای شروع روز است.

آنچه ما واقعا نیاز—چیزی که همه ما نیاز به—امید است. ما نیاز به اتصال. ما نیاز به یک یادآوری از آنچه خوب در مورد زنده بودن. شروع در حال حاضر و در ادامه هر روز تا زمانی که شرایط انسانی را بهبود می بخشد و ما در حال ارائه یک پیام از امید به کل شهرستان از کسی که یک هدیه برای به اشتراک گذاشتن. پیام امروز زیر است.

ما خواهد بود با انتشار یک پیام به شهر هر روز 8 صبح و تقلا هستم در حال حرکت است به 8:30 am.

پیام امروز است از نوازنده ناتان چان, دستیار اصلی نوازنده در سیاتل سمفونی که موسیقی حرفه ای را آغاز کرد تا قبل از سن 2. اگر شما تماشای این فیلم بر روی تلفن خود را به برق وصل کردن هدفون خود را. اگر شما در حال تماشای این بر روی یک کامپیوتر سازمان دیده بان آن را در صفحه نمایش کامل. آن را کمتر از 5 دقیقه را برای شما ساخته شده است در این لحظه.

در اینجا این است که ناتان پیام به شما:

“من فکر می کنم موسیقی این قدرت را به ما متحد به عنوان یک جامعه و به عنوان یک گونه” او می گوید. این قطعه انتخاب او برای بازی امروز به ما نشان می دهد “اهمیت پیدا کردن یک آرامش درونی در زمان ناراحتی یا استرس است.”

تماشای آن را به عنوان بسیاری از بار آن را به عنوان طول می کشد و قادر به حرکت بر روی بقیه روز خود را. ما خواهد بود با تماشای آن را در تکرار تمام صبح.

سپس دستهای خود را به کار اگر شما لازم نیست که کار پیوستن به یک باشگاه کتاب, تماس نسبی نوشتن یک نامه (ایمیل هنوز هم حقوقی) برای تنه زدن (به عنوان طولانی به عنوان شما نمی رفتن دویدن در یک گروه) کشش یا حمام حباب. ما امیدواریم که شما را سالم و شادتر روز بیشتر از دیروز.

وجود خواهد داشت یکی دیگر از پیام خود به این شهرستان فردا ساعت 8 صبح و همچنین جمعه 8 صبح یکشنبه در 8 هستم و هر روز هفته آینده. اگر ما یک هفته آینده.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با تشکر از شما ناتان. از شما بسیار سپاسگزارم.

Heres a little bit more about Nathan...

در اینجا کمی بیشتر در مورد ناتان… پرتره توسط Jiyang چن

نوازنده ناتان چان موسیقی اولین بار در سن سه سالگی انجام San Jose ارکستر مجلسی. او انجام شده است به عنوان یک سولیست با San Francisco Symphony رویال فیلارمونیک و آلبانی سمفونی, در میان دیگران. چان بود انتخاب هنرمند برای Fondation Louis Vuitton Classe d’Excellence du Violoncelle با شرق مشهور گوتیر Capuçon. ناتان به دست آورده او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه کلمبیا و در حال رشد اینترنت با حضور بیش از 7 میلیون بازدید. پیدا کردن او را در Instagram و در توییتر @nathanchancello. ناتان مورد مطالعه با ریچارد هارون در مدرسه جولیارد که در آن او خود را به دست آورده کارشناسی ارشد موسیقی است. او در حال حاضر دستیار اصلی ویولن سل از سیاتل سمفونی.

خود را بخوانید بیوگرافی کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>