ارسال به شهرستان از مایکل لی

Michael Lee is a musician, bartender, and restaurant owner.

Michael لی یک موسیقیدان است متصدی بار و صاحب رستوران. عکس از جیک Gravbot/حسن نیت ارائه میدهد از مایکل لی

صبح به خیر. آن را پنج شنبه, مارس 21 و رگه آب و هوا بزرگ ما تا به حال تبدیل شده است.

برای امروز کمی بهتر است با برخی از موسیقی و حماقت ما به نوبه خود جذاب و خنده دار Michael لی.

حتی اگر آن را 8 صبح او آغاز می شود پیام خود را توسط آن زمان که قطراتش خود و گرفتن یک شات ویسکی در حالی که با پوشیدن یک خانم Pac-Man t-پیراهن.

“من یک نوازنده هستم. من هم یکی از صاحبان سنت جان در کاپیتول هیل و انفرادی در پایین ملکه آن. چه بسیاری از مردم نمی دانند که در مورد من است و من نیز مشتاق Instagram مواد غذایی, هنرمند,” او می گوید: قبل از…

شما فقط باید آن را تماشا کنید.

“حالا که عطر و طعم.” Hahahahaha.

مایکل فقط به پایان رسید او اولین آلبوم انفرادی خود پروژه است به نام Babie—و شما می توانید گوش دادن به آهنگ های از آن را در اینجا. (Mudede تماس Babie موسیقی “موسیقی پاپ است که به طرز وحشیانه صادقانه آن را به عنوان زیبا است.”)

مایکل همچنین نوازنده گیتار برای نا مناسب—که امضا آن را به اشتراک موسیقی است که توزیع شده توسط Sub Pop—و نالایق آلبوم بیرون می آید ژوئن 5. در اینجا این ویدئو برای اولین بار تنها. این آلبوم در دسترس است برای پیش فروش از Sub Pop Mega مارت.

اما ما می دانم آنچه شما فکر. شما در حال فکر کردن: زمانی که می توانم یکی از آن سنت جان تن ذوب? (آنها را شکسته و از هم جدا چیپس سیب زمینی در اونا درست مثل زمانی که شما یک بچه بودند.) سنت جان از ساعت روز سه شنبه از طریق شنبه 1 ساعت تا 8 ساعت.

با تشکر از شما برای روشن روز ما با این پیام مایکل.

و برای پر کردن گوش ما با موسیقی خود را.

ما خواهید بود با دیدن شما یکی از کسانی که تن به ذوب بسیار به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de