ارسال به شهرستان از جولیا Sweeney

Category: سیاتل No comments

Julia Sweeney is a comedian, actor, and a Silent Reading Party diehard.

جولیا Sweeney یک بازیگر تلویزیون و او همچنین می داند که چگونه به خواندن!! حسن نیت ارائه میدهد از جولیا Sweeney

صبح به خیر. آن را چهار شنبه, جولای 15 و پیام امروز یک encore.*

ویژگی های این بازیگر کمدین و سکوت خواندن حزب جان سخت جولیا Sweeneyبهترین و شناخته شده به عنوان پت در شب شنبه زنده در اوایل 90s و اخیرا شناخته شده برای بازی در تیز.

شما را درک در سراسر جهان خاموش خواندن حزب امشب درست است ؟ سوپ مرغ برای روح, منهای مرغ یا سوپ ؟ صوتی زاناکس? تحسین شده توسط New York Times? اتحاد افراد مشهور به طور منظم (☝️)?

پزشکان معتقدند: آن است که امن ترین حزب شما می توانید شرکت در حال حاضر.

همانطور که برای جولیا اتصال به سیاتل او به دانشگاه رفت و در UW پس از در حال رشد در اسپوکن.

او همچنین در پیش بینی آینده است.

آنچه که من فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد است آب و هوا یا در طول عمر ما و یا کمی پس از رفتن به واقعا بد وجود دارد رفتن به یک culling از جمعیت وجود دارد رفتن به برخی از لعنتی پاتوژن است که می آید از برخی از یخ پرمافراست در گرینلند که به کشتن 50 درصد از ما یک شبه آن را حتی می تواند به 10,000 نفر است که آن را در آفریقا 150000 سال پیش که ما ایجاد گونه و هیچ راهی برای پیش بینی از کجا بود و چگونه از آن خواهد شد. من امیدوارم که باقی مانده از تمدن ما زنده بماند. که چه تاریک احساس من این است. من فکر می کنم مردم در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر مذهبی است. آن را رفتن به بد.

سکوت خواندن حزب یکی از بهترین راه برای به طور منظم تراشه در چند دلار برای حمایت از غریبهچرا که بر خلاف فقط اهدا به طور مستقیم (که ما نیز عشق!), شما دریافت می کنید یک چیزی کمی—شما که موسیقی پیانو جولیا مذاکرات در مورد.

🌟📚Sheila Heti!! 📚🌟

امشب مهمان ویژه شیلا Heti. Photo by STEPH MARTYNIUK

شیلا خواهد نشستن وجود دارد و نوشیدنی و میان وعده و خواندن هر آنچه او می خواهد (و یا psychically متلاشی می کنند در حالی که خیره به فاصله میانه) به موسیقی… درست مثل شما.

موفق باشید امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>