ارسال به شهرستان از جویس Ramee و Rodger برنت

Joyce Ramee and Rodger Burnett are both founding members of the Pacific Northwest Ballet orchestra.

Rodger برنت و جویس Ramee هر دو از اعضای موسس of the Pacific Northwest Ballet, ارکستر. حسن نیت ارائه میدهد از جویس و Rodger

صبح به خیر. این آخرین روز در ماه ژوئن. در علاوه بر این به هر چیز دیگری که ما همه فقط به تازگی آموخته است که پوتین پرداخت شده است برای کشتار نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و تهمت انجام داده است

.

از یک طرف تکان دهنده است. از سوی دیگر به همین دلیل است که آن را تعجب آور نیست? به همین دلیل ما در حال بهره برداری از این صبح است. ما در حال انجام در حال حاضر است. ما در حال رفتن به عقب در زمان. ما در حال بازگشت به قرن 18.

در اینجا به پرداخت کمی موتزارت در حال جویس Ramee و Rodger برنتهر دو از اعضای موسس of the Pacific Northwest Ballet, ارکستر. آنها با استعداد نوازندگان و رهبران محلی و آنها باید با هم کار برای تقریبا سه دهه است.

وجود دارد یک واقعیت در مورد آنها در زیر تصویری.

ناز واقعیت این است که در حالی که جویس و Rodger شده اند Pacific Northwest Ballet, ارکستر, همکاران برای تقریبا 30 سال آن را تنها نه سال پیش که آنها تبدیل به یک زن و شوهر و چهار سال پس از آن که آنها ازدواج کردم. آنها گره خورده است گره در 2015.

با تشکر از شما برای تزریق برخی از شادی—برخی از خبر خوب حتی اگر این اخبار قدیمی—به روز ما جویس و Rodger. چه داستان شگفت انگیز.

با تشکر از شما همچنین برای Mozart عملکرد.

موفق باشید با هر آنچه که شما رو به هر کس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de