ارسال به شهرستان از Demarre مک گیل

Category: سیاتل No comments

Demarre McGill, principal flute at the Seattle Symphony.

Demarre مک گیل اصلی تیراندازی در سیاتل سمفونی. Screengrab

صبح به خیر. آن را پنج شنبه, مارس 26. در این روز 1,893 سال پیش در یونان/مصر شناس بطلمیوس ثبت اولین مشاهدات سماوی حوزه است. پس از آن تنها اتصالات که امروز ما را وادار به شنیدن برخی از آسمانی فلوت نوازی از Demarre مک گیل اصلی تیراندازی در سیاتل سمفونی.

آخرین باری که من دیدم مک گیل در Benaroya سالن او ایستاده بود روی صحنه دوئل دیگری رابطه جنسی, بازیکن, کلر, تعقیب, در یک عملکرد اولگا Neuwirth را Aelloکه معاصر دوباره تصور از باخ, Brandenburg Concerto No. 4 که همچنین شامل یک ماشین تحریر و دیگر عجیب و غریب ابزار است. من تا به حال هرگز جسمی برچیده با کسی رابطه جنسی قبل از بازی اما وضوح و پویایی مک گیل نشان داده است که شب من منفجر دور.

امروز مک گیل ارائه می دهد یک نرم تر و قابل تعمق تر پیام به این شهر با کمک کمی از کلود دبوسی را ambling, رنگارنگ, مبهم, “Syrinx.”

“اگر همه چیز را در اطراف شما فاسد شده است و حتی اگر شما از لحاظ جسمی همه تنهایی” مک گیل می گوید: “عشق شما را برای یک فرد یا افراد یا چیزهایی مانند موسیقی مانند هنر—پتانسیل را دارد که تنها چیزی که شما نیاز به زمانی که وجود دارد امکان داشتن هر چیزی در همه.”

خود را بالا تیراندازی بازی باعث می شود آن را آسان به عشق موسیقی, حداقل. مک گیل که در اصل از شیکاگو شروع به نواختن فلوت در سن رسیده از 7. او رفت و به کورتیس و سپس جولیارد قبل از تبدیل شدن به یک تور بین المللی سولیست recitalist مجلسی و ارکستر نوازنده. او همچنین در یک kick-ass, فلوت, کلارینت و پیانو band به نام مک گیل/McHale سه نفر. خود را انتخاب کنید تا آلبوم پرتره.

با تشکر از شما Demarre!


* *

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

قبلا در این سری:

1585111092-lynnsheltonmessagetothecity.png

لین شلتون پیام به این شهر در ماه مارس 25th.

Timothy White Eagles message to the city on March 24.

تیموتی عقاب سفید پیام به این شهر در ماه مارس 24.

Cookie Coutures message to the city on March 23.

کوکی طراحی لباس پیام به این شهر در 23 مارس.

Sarah Rudinoffs message to the city on March 22.

سارا Rudinoff پیام به شهر در مارس 22.

John Osebolds message to the city on March 21.

جان Osebold پیام به این شهر در تاریخ 21 مارس ،

Ben Gibbards message to the city on March 21.

بن Gibbard پیام به این شهرستان در 20 مارس.

Nathan Chans message to the city on March 19.

ناتان چان پیام به این شهر در 19 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>