یک پیام به این شهرستان از بن Gibbard

Category: سیاتل No comments

Ben Gibbard wrote the song Life in Quarantine ten days ago.

بن Gibbard انجام آهنگ “زندگی در قرنطینه” برای اولین بار.

همانطور که شما ممکن است در ادامه تقلا دیروز در نور از همه چیز اتفاق می افتد در اطراف ما در حال شروع روز با اخبار در تقلا کردن در حال حاضر. ما در حال غرق ، ما نیاز به چیزی به غیر از اخبار برای شروع روز است.

آنچه ما نیاز داریم امید است. ما نیاز به اتصال. ما نیاز به یک یادآوری از آنچه خوب در مورد زنده بودن. شروع در حال حاضر و در ادامه هر روز تا زمانی که شرایط انسانی را بهبود می بخشد و ما در حال ارائه یک پیام از امید, یک پیام به تمام شهرستان از کسی که یک هدیه برای به اشتراک گذاشتن.

پیام امروز به شهر می آید از بن Gibbard سرب خواننده و گیتاریست of Death Cab for Cutie.

“من می دانم این است که واقعا خفن و ترسناک زمان برای همه از جمله خودم” او می گوید: در پیام. “و من می دانم که همه ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که ما می توانید انجام دهید تا آن را بهتر و یا آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کاهش درد و رنج شخص دیگری است.”

اگر شما زندگی می کنند در سیاتل و می خواهید برای انجام کاری مفید در طول این بحران اما شما لازم نیست که پول برای اهدای بن به یکی دیگر از ایده یکی دیگر از راه های شما می تواند کمک کند.

اما در اینجا او اجرای “زندگی در قرنطینه” آهنگ او نوشت: ده روز پیش.

بن نیز انجام livestreamed کنسرت از خانه خود را هر روز در ساعت 4 بعد از ظهر بر روی Youtube و Facebook.

Gibbard یک خواننده و ترانه سرا و گیتاریست و سیاتل ساکن است. او سرب خواننده و گیتاریست این جایزه گرمی نامزد گروه Death Cab for Cutie که با او ثبت کرده است نه آلبوم و یکی از نیمی از الکترونیکی duo خدمات پستی. Gibbard او منتشر شد اولین آلبوم انفرادی خود زندگی سابقدر سال 2012 و مشترک استودیو آلبوم یک حرکت سریع و یا i’m Gone (2009) با عمو توپلو و پسر ولت را Jay Farrar.

Ben Gibbard is a singer, songwriter, guitarist, runner, and film buff.

بن Gibbard یک خواننده, ترانه سرا, گیتاریست, دونده, چرم گاومیش فیلم و livestreamer. عکس توسط الیوت لی هازل

اگر شما یک یدکی کیسه خواب و یا چادر است که شما لازم نیست که شما مایل به کمک به افرادی که اصلا مکان برای زندگی در حال حاضر در اینجا است که دوباره آدرس که در آن شما می توانید آنها را رها کردن:

شفق قطبی عوام c/o
لیزا Etter-کارلسون
927 N. 89 سنت
Seattle, WA 98103

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با تشکر از شما برای این ایده ، و از شما بسیار سپاسگزارم برای به اشتراک گذاشتن این آهنگ با ما.

موفق باشید در قرنطینه امروز همه.

ترجمه: Nathan چان پیام به این شهر در 19 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>