یک موج عظیم از اخراج احتمالا ضربه واشنگتن در ماه آینده

The wave of evictions could push thousands into homelessness.

سیل اخراج می تواند فشار و هزاران نفر را به بی خانمانی. راب DOBI

صاحبخانه لابی و مستاجر طرفداران بر آن توافق نداریم اما هر دو طرف شده اند و فریاد خود را سر کردن در مورد همان چیزی که برای یک ماه در حال حاضر.

هنگامی که رژیم صهیونیستی. جی Inslee آسانسور خود را در سطح ایالت اخراج و تعلیق است که به پایان می رسد در ماه اوت صاحبخانه را آغاز یک موج عظیم از اخراج در سراسر واشنگتن است. را اخراج می تواند فشار و هزاران نفر را به بی خانمانی, تشدید در حال حاضر مقاوم بحران به عنوان کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به افزایش است.

حمایت

جشن 4th غربی با جوانه! 25% فعال ترین آیتم ها, جولای 3rd & 4th, با حداقل خرید 20 دلار!

دولت و مقامات محلی می گویند آنها از این مشکل آگاه است اما بیشتر به نظر می رسد سیاست های کافی و یا گران بدون فدرال کمک.

مشکل

مستاجر طرفداران تخمین می زنند که تا 50,000 واشنگتن مستاجرها ممکن است در صورت اخراج یک بار این ایالت توقف آسانسور. ارین فنر اجرا می شود که ارتباطات در واشنگتن اقدام جامعه شبکه اذعان ریاضی است “squishy” اما تماس شماره “محافظه کار است.”

50,000 صدا بیش از حد دور.

با توجه به سیاتل تایمز نقد و بررسی از خانواده پالس بررسی, 208,000 مستاجرها در منطقه سیاتل مترو به تنهایی—”که شامل King, Pierce و شهرستانهای اسنوهومیش”—می گویند آنها می توانند در ماه جولای به اجاره.

با توقف در محل صاحبخانه نمی تواند ضربه مستاجران فقط به این دلیل آنها را پرداخت نمی کند اما خود را اجاره بدهی هنوز هم تعلق گیرد. زمانی که مهلت انقضای بازگشت-اجاره و منظم الاغ اجاره را به طور ناگهانی به علت.

Scrounging پول برای همه دشوار خواهد بود که اگر نه غیر ممکن است برای بسیاری از. ما می دانیم که نیمی از Seattle-منطقه مستاجرها در حال حاضر پرداخت بیش از آنها می توانید به استطاعت در اجاره با بیش از 57,300 سیاتل-منطقه خانوار به بیش از 30 درصد از چک های خود را به صاحبخانه و اطراف 53,000 دادن بیش از نیمی از حقوق خود را به صاحبخانه.

و این چیزی است که آن را مانند زمانی که آنها درآمد. مستاجرها تمایل به کار در صنایع سخت ترین ضربه اقامت-خانه سفارشات و تقریبا 400000 نفر در شهرستان کینگ به تنهایی زمینه جدید نرخ بیکاری از ماه مارس. (بیش از 70000 واشنگتن هنوز در حال انتظار برای بررسی هر چند دولت ادعا می کند آنها روشن است که نتیجه در پایان ماه.) تمدید مزایای بیکاری خشک تا در پایان ماه ژوئیه بنابراین هر کسی که شناور در اضافی که 600 $در هر هفته خواهد بود پیچ آمده اوت. این مسائل به ویژه اعمال می شود به مستند نشده جوامع که رنج می برند از disproportionally بالا COVID-19 عفونت نرخ به عنوان آنها سعی کنید به ماندن قرار دارد و بدون دسترسی به مزایای فدرال.

هر چند در مهلت قانونی دولت نیاز به صاحبخانه به ارائه مستاجر پرداخت طرح اخراج وکلای نگرانی در این برنامه نمی خواهد نگه دارید تا در دادگاه پس از Inslee را اعلام منقضی می شود.

زمانی که هزاران نفر از مردم به طور ناگهانی نمی تواند پرداخت ماه از اجاره آنها در حال حاضر نمی توانیم و هنگامی که دادگاه رد برنامه های پرداخت صاحبخانه شروع به اخراج مستاجران کلا برای دلیل عدم پرداخت اجاره. توده اخراج خواهد شد و ميانگين توده بی خانمانی. یک 2018 سیاتل زنان کمیسیون بررسی نشان داد که بیشترین اخراج مستاجران تبدیل شدن به بی خانمان “با 37.5% به طور کامل unsheltered, 25.0% زندگی در یک پناهگاه و یا انتقالی مسکن و 25.0% اقامت با خانواده یا دوستان است.”

چه کسی چه کاری در مورد آن ؟

Inslee سخنگوی مایک Faulk ارائه نمی دهد بسیاری از جزئیات اما او گفت: فرمانداری و وزارت بازرگانی در حال کار کردن یک طرح برای زندگی پس از اخراج توقف. که طرح “که شامل چیزهایی مانند اجاره کمک صاحب خانه و کسب و کار سلب حق اقامه دعوی پیشگیری کسب و کار کوچک مالی و HUD کمک های مالی” او گفت:.

“اما” او افزود: “بدون کمک از دولت فدرال ما باور نمی کنیم دولت باید منابع لازم برای رفع کامل نیاز است.” که به نظر نمی رسد مانند یک وحشی حدس می زنم با توجه به اینکه دولت به دنبال کردن بشکه از 9 میلیارد دلار بودجه سوراخ در طی چهار سال آینده.

در روز سه شنبه Inslee اعلام کرد که دولت به کارگردانی 100 میلیون دلار در مراقبت قانون بودجه “به ارائه اجاره کمک به کم درآمد مستاجرها در معرض خطر بی خانمانی با استفاده از یک چارچوب موجود برای ارسال پرداخت اجاره بها به طور مستقیم به صاحبخانه” که سرد است اما فنر فکر می کند ما می باید حداقل 1 میلیارد دلار به اندازه کافی رسیدگی به موضوع است.

شهرستانها و استان ها در حال حاضر در حال کار بر روی طرح های خود را بیش از حد. بهترین کسانی که قصد خرید زمان برای ادراک مستاجران که درک روند دادگاه و که نگه داشتن سوابق خوب در راه coronavirus آمار امور مالی خود را اما آنها در نهایت نمی حل این بحران است.

هفته گذشته پادشاه شهرستان شورای تصویب یک فرمان است که اجازه می دهد تا به مسکونی و تجاری مستاجران در unincorporated پادشاه شهرستان به استفاده از COVID-19 اثرات به عنوان دفاع به دلیل عدم پرداخت اجاره اخراج در دادگاه از طریق ماه مارس سال 2021. (سرعتی که شما می توانید از ویژگی های است که به حکم قانون خوب است اما عالی نیست. مستاجران به دادگاه ارسال شد هنوز اخراج شنوایی در رکورد خود را که می تواند صدمه دیده است شانس خود را برای پیدا کردن جای دیگر پایین خط.) فرمان نیز نیاز به صاحبخانه به ارائه مستاجر “معقول طرح بازپرداخت” و “اضافی را فراهم می کند دفاع به اخراج اگر صاحبخانه ارائه نمی معقول طرح بازپرداخت.”

سیاتل تصویب قانون مشابه در ماه مه. این شهر فقط باعث اخراج فرمان می افزاید: یک لایه اضافی از حفاظت و جلوگیری از صاحبخانه از خدمت بدون علت اخراج اعلامیه به ماه به ماه مستاجران که آنها می توانند در همه جا دیگری در دولت علاوه بر بارین فدرال و راه. اما اگر مستأجر در سیاتل برخی از قوی ترین حمایت در واشنگتن (که نیست گفت: خیلی!), وجود دارد هنوز هم نقاط ضعف.

مستاجر می تواند سقوط در اجاره و تقاضای طرح پرداخت اما صاحبخانه می تواند رد و تنها با اجازه اجاره منقضی گفت: ادموند Witter مدیریت وکیل برای مسکن عدالت پروژه. Witter امتیاز به نامه سیاتل ساکن مایک Fulop نوشت: به سیاتل شهر Councilmembers درخواست آنها را به نزدیک است که راه گریز پس او و مادر خود را نمی توانید بیرون کردند.

Fulop اجاره منقضی می شود در آغاز ماه اوت و صاحبخانه قصد دارد فقط صبر کنید و سپس به شروع روند اخراج. “من صاحبخانه به من گفت که آنها نمی خواهد به من اجازه تجدید اجاره مگر من پرداخت همه چیز را که من مدیون از جمله تمام هزینه های اواخر و حتی اگر در مهلت قانونی دولت ممنوع صاحبخانه از جمع آوری هزینه های اواخر و در طول این زمان,” او نوشت.

قرار دادن ناقص حمایت های کنار برای یک لحظه در خود را بزرگ مکمل بودجه در هفته گذشته پادشاه شهرستان شورای تصویب تا 2 میلیون برای اجاره کمک. پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین پیشنهاد هزینه 1.5 میلیون دلار است که در یک 5 میلیون دلار به گسترش ایران راه را پایه اصلی برنامه است که آنها می گویند که آنها می گویند کمک به 2000 خانوار نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را برای چند ماه. حدود 7000 نفر برای اعمال برنامه 48 ساعت پس از آن راه اندازی و برنامه شده اند متوقف شده است.

اجرایی نیز توزیع $1.7 میلیون نفر در جامعه توسعه بلوک گرانت (CDBG) مراقبت در قانون بودجه برای اجاره, کمک, با 1.1 میلیون دلار برای رفتن به جنوب پادشاه شهرستان و $600,000 رفتن به شمال/شرق شهرستان کینگ به گفته یک سخنگوی.

مستاجران در حومه شهرستانها می تواند بدون پیچ بیشتر مستاجر حمایت

راه فدرال ارتباطات مدیر تایلر Hemstreet گفت: این شهرستان است “به خوبی آگاه” از آمدن اخراج موج. با تشکر از عبور از پایدار خانه ابتکار در پاییز گذشته که ممنوع بدون علت اخراج این شهر واقع شده است به طور مشابه به سیاتل در شرایط فعلی مستاجر حمایت. در بالای آن, آنها با استفاده از $145,550 در CDBG بودجه برای تقویت یک “سنتی اجاره کمک و بی خانمانی برنامه انحراف” است که آنها در حال حاضر صندوق از طریق خدمات انسانی کمک های مالی به سازمان.

“ما از نزدیک به تماشای چگونه دولت خواهد بود اقدام به اجاره حمایت و هر گونه پیشنهاد احکام از شهرستان خواهد شد به احتمال زیاد در آینه و یا تقویت آنچه در پایین می آید در سطح دولت” Hemstreet اضافه شده است.

دیگر شهرستانها در شهرستان, اما لازم نیست که سخت برنامه ای برای جفت مستاجر با حمایت هر چه اجاره کمک های مالی دولت فدرال تصمیم می گیرد به دل کردن.

پشتیبانی غریبه

یک سخنگوی Bellevue گفت: این شهرستان نیست با توجه به قوانین مشابه به سیاتل و پادشاه کانتی “در این زمان است.”

و اشاره کرد که “یک روز خوب” 50 درصد از Bellevue مستاجرها پرداخت بیشتر در مورد اجاره از آنها می توانید استطاعت شهردار Lynne رابینسون گفت: این شهرستان تعیین شده در مورد $657,000 نسبت به عقد قرارداد با سازمان به ارائه “کمک اضطراری مالی به Bellevue ساکنان” که او گفت: ارائه اجاره کمک “برای بسیاری از ما ساکنان.”

او همچنین گفت: این شهرستان اشاره مردم به سازمان های غیر انتفاعی مانند Bellevue Lifespring. مدیر اجرایی جنیفر فیشر گفت: Lifespring که نه پولی دریافت نکرده و از این شهر کمک کرده است تا 114 خانواده پرداخت اجاره از ماه مارس. کمی کمتر از نیمی از این شهر 58,000 خانواده, اجاره, که بدان معنی است که در مورد 27,000 خانواده ها در حال مبارزه.

در Auburn شهردار و شورای شهر باید به تصویب اعلامیه حمایت از دولت اخراج و تعلیق و کارگردانی شهردار به دنبال جدید “استراتژی ها و روش های” برای کمک به مستاجران که پشت در اجاره خود را به عنوان نتیجه COVID-19 بیماری همه گیر. اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا Auburn مستاجران خواهد بود قادر به استفاده از همه گیر به عنوان یک دفاع در دادگاه پس از مهلت قانونی دولت است. Auburn, قوانین باعث می شود به طور کلی ارتباط بین coronavirus و سقوط در اجاره و شهرستان سخنگو گفت: “مستاجر خواهد بود و قطعا استفاده از این به عنوان یک دفاع در دادگاه اخراج.”

این سخنگو افزود که این شهرستان که دارای 8,000 اجاره خانوار به کارگردانی نزدیک به $500,000 در اولیه و مکمل بودجه فدرال نسبت به برنامه های محلی ارائه اجاره کمک.

چگونه باید آن را ثابت کنید ؟

در ارز برای پوشش جیب صاحبخانه با 1 میلیارد دلار مالیات پرداخت کننده-تامین اجاره کمک فنر استدلال کرد که دولت و مجلس باید تصویب فقط-علت حمایت ایالتی و دائم اخراج بان کی مون برای عدم پرداخت اجاره.

بدون آن مستاجر حمایت صاحبخانه را فقط که پول و فایل 20 روز بدون علت اخراج اعلامیه “بدون نظارت و یا پیامدهای,” او گفت:.

“این است که چگونه آن را همیشه می رود” فنر اضافه شده است. “بار است که همیشه در مستاجرها. آنها برای پیدا کردن اجاره کمک و آنها را به آن را دریافت در وقت نه اخراج. من بسیار هیجان زده در مورد اجاره کمک اگر ما نیز ساخته شده است که مستاجر می تواند اقامت در خانه های خود.”

اگر دولت نمایندگان مجلس با برگزاری جلسه ویژه قبل از ماه اوت که بسیار بعید است آنها می توانند با تصویب در کنگره نیکول Macri این ایالت فقط باعث بیل و لازم را تخصیص بودجه برای اجاره کمک. اما فنر گفت: قانونگذاران آهسته بوده است به عمل مستاجر مسائل حتی اگر آنها به طور مستقیم اثر نزدیک به 40 درصد از دولت خانواده ها.

“وجود دارد نه فقط به اندازه کافی مستاجرها در انتخاب اتاق که درک این دیدگاه” فنر اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de