‘کمی آفتاب’: کارناوال زمستانی انجام اولین مجازی knighting مراسم برای زمان طولانی داوطلب

Category: توین سیتی No comments

Natalka Kramarczuk قرار داده و در صورت شجاع شنبه.

او تعجب تولد 50 شده بود لغو شد با توجه به کروناویروس و او تا به حال شده آماده به جشن می گیرند. علاوه بر نقطه عطف جشن تولد, صندلی ملکه برف نامزد کمیته St. Paul کارناوال زمستانی تا به حال فقط در مورد ضرب و شتم سرطان پستان است.

او مشغول خودش را در اطراف خیابان جنوبی, پل, خانه, انتظار و در عین حال یکی دیگر از شب cooped داخل و دور از دوستان است.

Natalka Kramarczuk از جنوب St. Paul, واکنش نشان می دهد به عنوان او است که شوالیه از طریق چت تصویری توسط St. Paul کارناوال زمستانی خانواده سلطنتی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. بالون در پس زمینه بخشی از 50 جشن تولد یک حزب بود که لغو شده توسط coronavirus. (حسن نیت ارائه میدهد از جف مک دونالد)

“من نوع یک,” او گفت:. بزرگترین برونگرا شما همیشه پیدا کردن.”

بنابراین زمانی که دوست پسر او را, جف مک دونالد به نام او بیش از لپ تاپ در آشپزخانه حدود 5 p. m. او شوکه شده بود برای دیدن او کارناوال زمستانی, دوستان, در, زوم چت تصویری در لباس سلطنتی خود را fineries و تاج.

سلحشوری از طریق چت تصویری

نخست وزیر یوسف Johnston معرفی اعلیحضرت Darrin جانسون 2020 کارناوال پادشاه Boreas. عصا در دست جانسون شروع به ستایش Kramarczuk برای او هشت سال خدمت به خانواده سلطنتی به عنوان یک مربی به 140 بانوان که اعمال می شود برای تبدیل شدن به یک شاهزاده خانم یا ملکه برف.

Kramarczuk خوشحال بود برای دیدن او, دوستان, آنهایی که او باید شده اند مهمانی با در Kaposia باشگاه در جنوب خیابان. اما به عنوان جانسون صحبت او شروع به تحقق بخشیدن به چیزی بسیار بزرگتر بود اتفاق می افتد. او بود که دستور و این خواهد بود که برای اولین بار تا کنون مجازی knighting توسط کارناوال خانواده سلطنتی.

“آنها دستور من بر روی کامپیوتر,” او گفت:. “همه خانواده سلطنتی شد بر روی صفحه نمایش. این اولین بار است که این تا به حال اتفاق افتاده است و این افسانه است 134 سال است. آن را واقعا خاص است.”

یک مراسم معتبر

در حالت عادی knighting مراسم خانواده سلطنتی لباس تا در لباس های خود را و شگفتی خود را unsuspecting داوطلب در اطراف آنها را با خواندن یک اعلامیه از آنها کمک های بسیاری به کارناوال زمستانی و ارائه آنها را با یک مدال و یک گواهی نامه از سلحشوری.

کارناوال زمستانی است که قدیمی ترین جشنواره زمستان در ایالات متحده است. برگزار شد در فوریه سالانه fete جشن مبارزه بین زمستان و بهار به اوج خود رسید با یک نبرد بین دو و زمستان در حال تعقیب دور. افسانه آغاز شده است که در 1800s و در ابتدا نوشته شده توسط St. Paul, مطبوعات پیشگام, روزنامه نویس, فرانک Madden در سال 1937 به روز شده و تجدید نظر شده در طول سال را شامل قابل توجهی دربار.

“این بسیار معتبر در مراسم” Kramarczuk گفت: از اینکه شوالیه.

این مراسم قرار بود به اتفاق می افتد در او تعجب 50th birthday party چیزی MacDonald برنامه ریزی شده بود برای ماه می باشد. Kramarczuk پدر و مادر تحویل تولد گل به آستان او دست تکان داد و نگه داشتن خود را شش پا فاصله هر coronavirus پروتکل های.

“من این را تحسین 2020 خانواده سلطنتی برای پیدا کردن یک راه خلاق به نگه داشتن در پخش كردن, تشویق کارناوال زمستانی,” او گفت:. “آنها نه اجازه دادن به این بیماری همه گیر برای جلوگیری از آنها را از ادامه به انجام آنچه در کارناوال زمستانی شناخته شده است.”

Natalka Kramarczuk از جنوب St. Paul دارای پین او مفتخر شد با روز شنبه, مارس 21 سال 2020 زمانی که او شوالیه توسط St. Paul کارناوال زمستانی خانواده سلطنتی در آن اولین مجازی مراسم است. مجازی افتخار لازم بود چون از coronavirus پروتکل های.(حسن نیت ارائه میدهد از جف مک دونالد)

اشعه آفتاب در زمان تاریک

مبتلا به سرطان در ماه اوت Kramarczuk که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر پروژه برای Ameriprise گرفته بود ترک به دو ماستکتومی و تکمیل درمان. دو هفته پیش او تا به حال نهایی عمل جراحی و تلفظ سرطان رایگان. این حزب همچنین می تواند یک جشن زندگی است.

به عنوان او ایستاده بود در مقابل از کامپیوتر شوالیه توسط او کارناوال دوستان MacDonald تضعیف سلحشوری پین و آن را به او داد.

“من مثل یک کودک گریه. هر دو جف و من بسیار عاطفی,” او گفت:. “ما می خواستیم برای در آغوش گرفتن همه. به عنوان قشنگ آن را به عنوان برای تلفن های موبایل ما باد بوسه. که فقط کمی آفتاب که آمد در زمانی که ما نیاز به چیزی مثبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>