یک روزنامه نگار در زندان: آنچه که من تجربه کرده و پس از دستگیر شدن توسط پلیس پورتلنداین مقاله در اصل منتشر شد ما خواهر انتشار پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown که در آن شما می توانید پیدا کردن مداوم پوشش پورتلند اعتراضات مربوط به قتل جورج فلوید. —Eds.


Freelance Reporter Andrew Jankowski

خبرنگار آزاد اندرو Jankowski حسن نیت ارائه میدهد نویسنده

اگر شما بوده ام به زندان قبل از شما ممکن است شگفت زده می شود هر چیزی باید بگم به غیر از این: من آن را دریافت کنید.

من آن را خیلی واضح تر از من, و من به شما در حفظ و استفاده از این دانش در حال حرکت رو به جلو است. من هستم اول و دوم و سوم و یا حتی چهارم روزنامه نگار دستگیر و در پورتلند اورگان برای انجام کار ما است. من تجربه نکرده هدفمند خشونت راه چند تن از همکاران من. من نه تنها عجیب و غریب روزنامه نگار وجود دارد. در مورد همه من بلندترین روزنامه نگار در پورتلند و من دستگیر شد در اوایل صبح روز 17 جولای برای انجام کار من: گزارش تظاهرات علیه خشونت پلیس.

حمایت

من وارد در جنوب شرقی پورتلند پلیس حوزه در جولای 16 به سند شهر 50th شب از تظاهرات. اولین گزارش نمونه ای از ماموران فدرال بازداشت معترضان و مصرف آنها را دور در بینام و وانت صورت گرفت شب قبل—اما در آن زمان آنها را شناخته شده به عنوان افسران. پس افتخار پسران و دیگر گروه های افراطی شده بود وحشت پورتلند برای سه مستقیم تابستان وجود دارد یک ترس واقعی در این زمان است که معترضان بودند که ربوده شده است. من انتخاب حوزه وجود دارد کمتر روزنامه نگاران در پورتلند سمت شرق از وجود پوشش تظاهرات در مرکز شهر. و من نمیفهمد من کمتر به احتمال زیاد برای دریافت ربوده است.

من در صحنه برای حدود دو ساعت در زمانی که پلیس بودند برای بار دوم تحت فشار قرار دادند معترضان به دور از حوزه و به یک مجتمع مسکونی کشش از شرق Burnside. در آن لحظه حتی به عنوان معترضان با پیروی از دستورات به راه رفتن به دور و به دلایل هنوز هم ناشناخته به من افسران پلیس فرار در آنها—یک تکنیک به نام گاو-عجله.

آن را تاریک بود. من به نوعی برخورد با آنچه احساس مانند یک افسر پلیس است. من هل به فرد دیگری نیز با پوشیدن سخت زره که به نوبه خود هل من دوباره. من از دست رفته من تعادل و سقوط کرد. این جایی است که من باید حساب من امتیازات: من سفید و آماری در کاهش خطر برای نژادپرستانه و خشونت از بسیاری از همسالان من. من عینک محافظ دنده که امان من بدتر از آسیب های پرداخت با پول و حمایت از خوانندگان مانند شما. من تا به حال deescalation آموزش. پورتلند پلیس شد و پس از آن و در حال حاضر تحت یک سفارش محدود است که باید متوقف افسران از انجام آنچه آنها انجام داد. من تا به حال واژه “روزنامه نگار مستقل”—همراه با آرم از چند رسانه من نوشته شده است برای چاپ روی سینه من.

من فریاد زد: “رسانه ها!” در حالی که من زد و حتی فریاد زد کلمه به عنوان آنها پیچ خورده من مچ دست و پشت خود را به دور گوشی من. مردم از سراسر خیابان را دیدم من پوشیدن مطبوعات منتقل می کند. من سعی کردم آن را آسان تر برای به مامور پستی کراوات من شد و گفت: برای جلوگیری از مقاومت در برابر. تماشاگران خواسته نام من قبل از پلیس بود. ماموران به من گفت آنچه که من در حال شارژ با اما تنها به این دلیل که دیگر تماشاگران پرسید. من فریاد زد که من یک روزنامه نگار—دوباره چون تماشاگران پرسید. با وجود این همه من هنوز هم دور گرفته شده توسط پلیس.

که زمانی که من سمت چپ بدن من و اجازه دهید بعد از یک ساعت اتفاق می افتد.

در جنوب شرقی حوزه یک افسر برش کوله پشتی من خاموش من, zip ties, و سپس من فشار منتقل می کند. متوجه شدم او کاهش نشانه من پوشیده بود در سینه من است که به عنوان خوانده شده “روزنامه نگار مستقل.” حتی اگر من تا به حال زدم یکی دیگر از افسر نظر من دنده محافظ به ظاهر اشتباه گرفته که چرا من ممکن است به آن نیاز دارید. افسران حمل و نقل یکی دیگر از معترضان و خودم را به مرکز شهر مرکز عدالت یک سایت عمده تظاهرات پس از اول شب. خیابان ها بودند قابل ملاحظه ای آرام به عنوان ما را از زیر زمین به گاراژ.

اجتماعی فاصله اقدامات عملا وجود ندارد و در طول پردازش ما—به جز زمانی که ما در اطراف کارآگاه و کارکنان دفتر. ما اجازه داده شد برای شناسایی اموال ما. من مجاز به نگه داشتن کت من. ما گرفته شد طبقه بالا مستند و مورد سوال است.

اینجا جایی است که من ساخته شده است یک اشتباه: من بلافاصله با استفاده از حق من به یک وکیل و یا سکوت. آیا من اشتباه است. فقط به خاطر شما لازم نیست که یک وکیل معنا نیست که شما باید به هر چیزی می گویند. اما من فرض به عنوان یک روزنامه نگار که هیچ کار اشتباهی انجام داده من تا به حال چیزی برای ترس. از طریق سوالات خود را در, من به این درک رسیدم که افسران سوال من را درک نمی کنند و یا نمی خواهید به درک چگونه روزنامه نگاری مستقل کار می کند. با وجود تلاش خود را برای تحریک من یا سوال من اعتبار من می ترسید آنها در تلاش بودند به من اتهام با ارائه اظهارات نادرست به یک افسر. از آنها خواسته بسیاری از سوالات در مورد مطبوعات تصویب شد که بزرگتر از معمولی یکی است.

چند چیز در مورد مطبوعات تصویب: در زمان عادی من با استفاده از مطبوعات می گذرد برای کنسرت و یا پوشش هنرهای مرتبط با اجرای برنامه—و نه برای گرفتن شات در توسط پلیس یا ماموران فدرال. من احساس آنها در تلاش برای تحریک, ارعاب و تحقیر من وقتی از آنها پرسیده شد که چرا یک هنر نویسنده گزارش در تظاهرات. این احساس هر دو افسران می خواستم به پلیس بد را فراموش کرده ام به تصمیم گیری از قبل. من یک مرکز تماس کارگر که مورد آزار واقع شدند و مستور و با قیمتی کمی عزت نفس. من نه آسان به تحریک.

من رسمی mugshot. من انگشت نگاری. من کمربند بند کفش و گرمکن پوش فراهم drawstrings ضبط کردند. من پس از آن گرفته شده به سمت اتاق که در آن یک افسر به تماشای من حذف my ورزشی جام—که من می پوشند, بنابراین من نمی معلول توسط فلفل توپ پرواز باطوم یا پارگی کپسول های گاز. همکار من دستگیرشدگان و من منتظر ساعت. ما تماس های ساخته شده و برخی از ما موفق بودند. کسی که به یاد National Lawyers Guild شماره بعد به من گفت که او را در یک سلول انفرادی گفت: این شماره با صدای بلند. دیگر زندانی شد و با تهدید مشابه انفرادی برای درمان به سادگی به دنبال یک افسر. اگر چه من به دنبال دستورالعمل برای ایجاد یک تماس رایگان از زندان شریک زندگی من هنوز هم مجبور به پرداخت به قبول دعوت من بعد از 6 هستم.

ما به تماشای انت ورزشی تلویزیون برای چند ساعت. من نمی دانم چه مدت ما وجود دارد قبل از من تو را دیدم یک ساعت در نزدیکی منطقه ای که در آن من احتمالا قرار نیست به نگاه. من نمی خوردن من خواب نیست. من با تمرکز بر زمان خوبی است و اجازه نمی همسالان من پایین هر بیشتر. هنگامی که ما منتشر شد پنج در یک زمان همه ما پاک کردن جوهر ما دست بر روی همان حوله سفید و در حمام همه ما با استفاده از همان هتل freebie به اندازه صابون. آخرین فرد گروه من در مورد سوال اگر در روز جمعه او باید چشم پوشیدن از حق خود را به دیده می شود قبل از یک قاضی در 48 ساعت. یک افسر به او گفت که او می تواند اقامت در زندان تا روز دوشنبه و یا در حال حاضر و دریافت یک ماه سپتامبر دادگاه تاریخ به صورت اتهام که “احتمالا کاهش یافته است.” من پنج عضو گروه با صدای رسا gasped.

در طول اقامت من, زندانیان که صحبت از قبلی دستگیری الهام بخش من برای قوی باقی بماند. به یاد داستان دیگر بازداشت معترضان نگه داشته من قوی است. به خاطر سپردن است که دیگر روزنامه نگاران ساخته شده آن را زنده نگه داشته من قوی است. به یاد داستان من شنید در تظاهرات خنده دار, الگوهای رفتاری و موسیقی از هنرمندان ایم که با برخورد خشونت پلیس—این و بیشتر از من نگه داشته ، من شده است در سراسر مستقیم مردم که نفرت من, بنابراین من می دانم که چگونه به نگه داشتن آرام است.

پشتیبانی غریبه

پس من موقت حبس راست گرا که گرایش grifters و انجمن به اشتراک گذاشته اند من و دیگر زندانیان پلیس-اطلاعات ارائه شده در یک پیشنهاد به آزار و اذیت و یا ارعاب ما. پس از من با تجربه ضد سامی و آزار و اذیت جنسی. من هم با تجربه همه چیز را از حمایت جامعه و منابع عجیب و غریب, ضربه پاسخ که من هنوز پردازش. در حال حاضر من بیشتر مستعد ابتلا به خشم در غیر شرایط بحران, من احساس می کنم بالینی پارانوئید در مورد اینکه به دنبال در زمان خاموش من claustrophobic در اطراف گروه های زیادی با هیچ مسیر روشنی و من تلاش در روز کار و در روابط شخصی—اما من نمی خواهم برای متوقف کردن گزارش. من در حال حاضر دفاع سخت تر از همیشه برای خودم شروع با یادآوری این که من هیچ کار اشتباهی انجام داد. من دستگیر شد و برای انجام کار من است.

در هفته بعد از دستگیری پلیس در حال تلاش سخت تر از همیشه برای محدود کردن حقوق اساسی از روزنامه نگاران تلاش سند خشونت آنها را در طول شبانه تظاهرات. پلیس می خواهید برای محدود کردن که مجاز است به, گزارش, که در آن آنها می توانند و چه اعتبار خود هستند. این را نمی شود مجاز به ادامه. من معتقدم در حقوق گذاشته شده توسط متمم اول قانون اساسی و به اعتقاد من آنها متمایز حقوق برای یک دلیل.

با وجود این راه من شخصا احساس می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد کار من است به گزارش شهر من تظاهرات با عنوان چند از تعصبات به عنوان مثل انسان ممکن است. دستگیری من احساس مانند تلاش برای خراب کردن من عینیت یا برای بی اعتبار ساختن مترجمان آزاد ، من نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر