یک “Phillip” Boba فروشگاه چای و مواد غذایی بیشتر اخبار شما می توانید با استفاده از این آخر هفته

Category: سیاتل

دعوت از همه نفوذ جویان: کاپیتول هیل جدید “hypebeast boba فروشگاه” قطره چای خرس به شکل taiyaki با اوبه و وانیل نرم می کنند و شاهدانه پس زمینه برای خود Instagram photos. قطره ای چای

این هفته در سیاتل می شود یک فانتزی ارواح-جرعه جرعه مقصد با یک موضوع پزشکی یک boba فروشگاه چای برای Instagram hypebeasts و مدتها در انتظار صنعت آبجوسازی. به علاوه Pike Place محبوب متعلق به خانواده فیلیپینی نقطه دریافت یک افتخار از جیمز ریش پایه و غروب تپه به زودی باید یک نقطه جدید برای دیترویت به سبک پیتزا. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در مورد همه که و بیشتر به علاوه آخر هفته برای foodies مانند سیاتل شراب و مواد غذایی تجربه کنید. برای ایده های بیشتر در چک لیست ما را از منحصر به فرد margaritas به تلاش برای ملی مارگاریتا بعد این جمعه ما لیست مواد غذایی و نوشیدنی فوق العاده را امتحان کنید برای فوریه و کامل ما مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

دهانه
مطب دکتر
احساس کند ؟ شاید شما به دلیل برای سفر به این کوچک صمیمی ویسکی بار با صندلی برای یک دوجین مهمانان که باز می شود امروز, مارس 21. این پروژه به شما به ارمغان آورد کیت Waldbauer (یک مالک سابق از آزادی) و متی پاول MD (بله یک کار واقعی دکتر!). فکر می کنم کمتر “بلندگو و زبان depressors” و “نادر ژاپنی whiskeys و یاکیتوری کباب” با تمرکز بر مهمان نوازی (داغ حوله و شامپاین ارائه شده به مهمانان پس از ورود). بالا نورد روح عاشقان ممکن است در نظر توپخانه برای “Pap Smir” (اوه), a $220 boilermaker نادر Pappy Van Winkle بوربن و Smirnoff Ice—100 ٪ از فروش از این نوشیدنی در حال اهدا به والدین به منظور پوشش کامل هزینه های پیشگیرانه برای مراقبت از بیمار است که نمی توانیم آن را.
کاپیتول هیل

قطره ای چای
این buzzy حباب چای کافه صدور صورت حساب خود را به عنوان “سیاتل hypebeast boba فروشگاه” نرم-باز در کاپیتول هیل در این هفته خواهد شد و رسما در 7 مارس. استقرار caters به یک مد عالی-جمع آوری جمعیت با نام نوشیدنی مانند “پست Melona” (با الهام از Melona میوه-بستنی با طعم نوار) و “ترس از POG” (شور نارنجی گواوا طعم برگردان های ترسناک در فیلم محبوب “ترس از خدا” نام تجاری), Instagram پسند دکور که شامل حشیش علف های هرز دیوار پس زمینه و خرده فروشی منطقه با merch و پین برای فروش. مهمان همچنین می توانید گرفتن “bearyaki” یک چرخش در taiyaki (ماهی ژاپنی به شکل وافل) به شکل یک خرس خدمت با نرم در خدمت بستنی را در اوبه و/یا وانیل و آرایه ای از شکوه انتخاب کند.
کاپیتول هیل

ستاره Fusion & Bar
سابق فضای اخیرا بسته شده Añejo رستوران و تکیلا نوار پر شده توسط ستاره Fusion & Bar, مغولی رستوران. با توجه به کاپیتول هیل در سیاتل منو ویژگی های زیادی از گوشت بره و گوشت گاو ژاپنی به علاوه fusion ظروف مانند رامش, poke, سوشی و در خانه potstickers. نیز وجود دارد یک نوار کامل.
کاپیتول هیل

شهری خانواده دم
این محبوب در صنعت آبجوسازی با تمرکز بر روی ترش آبجو باز می شود آن مدتها در انتظارش بالارد taproom و دم تسهیلات, امروز, مارس 21. قبلا کسب و کار را اداره کوچک taproom در این محله در سال 2014 قبل از حرکت به یک فضای بزرگتر در ماگنولیا جایی که آن را تبدیل به یکی از سیاتل محبوب ترین کارخانه های لبنی و ساخته شده است یک حضور ملی. آن را در حال حاضر در حال حرکت به بالارد با یک خانواده دوستدار سگ پسند taproom که تقریبا سه برابر اندازه آن ماگنولیا محل کامل با یک گودال آتش و چرخش از بازدید از کامیون مواد غذایی.
بالارد

تعطیلی
Panera Bread
روز از دارچین بحران شیرینی و نان کاسه آینده به پایان: عظیم نانوایی-کافه های زنجیره ای Panera نان را کاپیتول هیل محل خواهد شد در پایان ماه فوریه. مستاجر جدید است که به احتمال زیاد یک رستوران است که در حال حاضر به جای آن با توجه به کاپیتول هیل در سیاتل است.
کاپیتول هیل

مواد غذایی دیگر اخبار
شرقی دریافت مارت “امریکا کلاسیک” جایزه جیمز ریش بنیاد
این جمعه های جیمز ریش بنیاد اعلام کرد که پایک محل ثابت شرقی Mart یک خانواده متعلق به رستوران فیلیپینی برنده بنیاد “امریکا کلاسیک جایزه” است که معمولا با توجه به mom-and-pop رستوران به رسمیت شناختن “درخواست تجدید نظر بی انتها” و “کیفیت مواد غذایی است که نشان دهنده شخصیت آن جامعه است.” (گذشته واشنگتن آفرین باید شامل لس هرناندز تاماله در اتحادیه شکاف در سال 2018 و Maneki در سال 2008.) این رستوران که به ویژه در یک قسمت جدید از PBS را بدون گذرنامه مورد نیاز شامل سیاتل غذا فیلیپینی صحنه است که در حال حاضر بسته تا 1 آوریل به عنوان آشپز لیلا Rosas رفته بر او سالانه سفر به Phillippines.

سوم Tavolàta محل آماده به زودی باز
آشپز و رستوران اتان Stowell همیشه-محبوب ایتالیایی نقطه Tavolàta در مراحل پایانی است و از آینده آن مکان سوم قرار گرفته است و در مرکز شهر سیاتل و برنامه ریزی شده برای باز کردن این بهار. خوار سیاتل می گوید آن را یک “اصلاح چوب نوار جمعی جدول که صندلی تا 12 و یک اتاق جداگانه است که می تواند برای احزاب خصوصی و همچنین به عنوان یک پاسیو در فضای باز در زیر داربست با بخاری” و به احتمال زیاد در خدمت یک منو شبیه به آن مکان در Belltown و کاپیتول هیل با پاستا دست ساز کوکتل و شراب. Stowell به تازگی بسته رستوران مکزیکی فوق العاده بونو در فریمانت نیز به مجموعه دوباره باز به عنوان یک Tavolàta در اواخر بهار.

Jason Stoneburner باز پیتزا فروشی در بالارد
Jason Stoneburner آشپز پشت باستیل و Stoneburner یک دیترویت به سبک پیتزا فروشی به نام Sunny Hill در آثار بالارد Sunset Hill محله در محل سابق فاقد گلوتن نقطه خوش شانس سانتو. نسبی Sicilian ظرف عمیق دیترویت-پیتزا سبک شده است در محبوبیت رو به رشد از اواخر سال و ویژگی های ضخامت پوسته, مستطیل, شکل, گوجه فرنگی, سس و چسبناک سفید ویسکانسین پنیر. Stoneburner را دنج محله مشترک است در اواخر ماه مارس و در خدمت مربع برش و دور کیک پخته شده را در یک چوب سوز اجاق فر در کنار ارائه های دیگر مانند سالاد همبرگر و سبزیجات است. نوشیدنی شامل کوکتل, شراب و آبجو از شهری خانواده و کوه مقدس.

حوادث
روز شنبه, مارس 21
Boneyard و مائوئی دم شب
اورگان بر اساس Boneyard و و هاوایی مبتنی بر مائوئی دم شرکت خواهد تسلط بر شیپور خاموشی در روزولت سالن آبجو Toronado—انتظار بیکن به عنوان یک مواد غذایی جفت شدن.

Coldfoot ویسکی حزب آزادی در وستلند رسومات
روحیه تولید, Westland, رسومات و لباس در فضای باز outfitter Filson پرده جدید خود را با همکاری Coldfoot ویسکی “قوی ویسکی برای قوی تر بخواهد.” به جشن آنها کوکتل سرپرستی مهمان bartenders شسته و رفته هرچه از نسخه جدید, اجرای موسیقی زنده از دختران غول و مواد غذایی از رنه اریکسون را موجودات دریایی رستوران ،

فریمانت بشکه در سن شیر تصاحب
ماموت پور کل 2019 صف فرمونت دم را بسیار پرطرفدار بشکه در سن آبجو از جمله B-بمب دم 3000 B-Bads نارگیل B-بمب, تاریک, ستاره, قهوه, دارچین B-بمب فرسوده ناخن و B-B-Bads شکلات وانیل و شربت افرا. تکرار خواهد شد و در دست به چت و به دور فرمونت کوله پشتی.

علم ارواح
کشف روند پشت های مورد علاقه خود را boozy تنقلات و طعم نمونه ها از محلی به قرار زیرند مانند 3 زوزه کارخانه یا محل تقطیر Copperworks تقطیر میراث تقطیر شرکت ، و دیگران است. شما همچنین باید یاد بگیرند در مورد علم “عشق و جاذبه” با فعالیت های مختلف آموزشی و دسترسی به افلاک و پروانه ،

21-22 فوریه
سیاتل شراب و مواد غذایی تجربه
این سالانه اغراق از همه چیز خوراکی و آشامیدنی قصیده به پرخوری در سه بخش است. پس از پنج آسایش (جشنواره “احساس خوب مواد غذایی و فریبنده brews,” کامل با میله برای سیب زمینی سرخ کرده خونین Marys و دنج کوکتل) می آید پاپ! حباب و غذاهای دریایی که capitalizes در felicitous جفت شدن حباب و دوکفهای با بیش از 30 شراب گازدار از سراسر جهان و غذاهای دریایی-رانده گزش از 20 سیاتل سرآشپزها. در نهایت Grand مزه خواهد ویترین محلی و منطقه ای شراب, شراب و ارواح و سلیقه از بزرگ نام سیاتل سرآشپزها با مقدار زیادی از فرصت ها برای تماشای تظاهرات و دیدار با صنعتگر و تولید کنندگان مواد غذایی.

سه روز از آبجو تیره و تاریک روز با فورت جورج برای تنومند ماه
چاق و چله عاشقان باید گله را به این جشن آبجو تیره خواهد شد که شامل رقص تاروت خواندن و موسیقی زنده توسط آستوریا-بر اساس آبجوسازی فورت جورج.

فوریه 21-23
5th Anniversary آخر هفته جشن
Ghostfish دم شرکت خواهد کشش آن پنجم تولد به یک آخر هفته از جشن. از طریق آمده در روز جمعه برای آزادی خود 5th Anniversary Doppelbock دوباره در روز شنبه به صورت ویژه آیتم های منو و انتشار یک بشکه سن ترش Saison و اگر شما را تا پایان boozing بیش از حد سخت رول در روز یکشنبه برای یک اثر باقی مانده از صبحانه.

چهار شنبه, فوریه 22
Alki زمستان آبجو در جشنواره کامیون مواد غذایی
به ویژه بازی های المپیک واشنگتن تلاش های خود را سالانه قطبی شیرجه رفتن به punishingly آبهای یخی Puget صدا موبایل بازار مال فروشان مواد غذایی را فراهم خواهد کرد گرم شدن روزی پیستون و تماشاچیان به طور یکسان با مقدار زیادی از کامیون های مواد غذایی به همراه بیش از 20 آبجو در شیر.

فلفل قرمز باهم کارناوال نفع & FireFlower فلفل Saison انتشار
آوردن فلفل قرمز دستور العمل های ساخته شده با Hellbent آبجو به ببینید که چگونه شما پشته تا در برابر رقابت و یا به سادگی می آیند و طعم خوشمزه نوشته است. به علاوه Hellbent پرده جدید خود را FireFlower همکاری فلفل آبجو فلفل قرمز-پوست saison. درآمد حاصل خواهد شد به نفع شمالی خط تلفن.

نان نوشابه ایرلندی پخت و پز نمایشگاه/کلاس
یاد بگیرند که چگونه به پخت سنتی ایرلندی نان و نمک ترشی را با جوش شیرین و دوغ (و وق دوستان خود را برای روز سنت پاتریک) در این دست به تظاهرات.

مدرن Mixology: درختچه
یاد بگیرند که چگونه به بوته ها (یک زبانه دار نوشیدن سرکه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک همزن کوکتل و یا عطر و طعم نوشابه) با انواع توت ها و تزریق به خانه می برد.

ملی مارگاریتا روز
جشن limey, شور, اکسیر با شرکت در نوشیدنی فوق العاده ایجاد شده توسط متصدی بار لورن Darnell.

بیرونی سیاره دم 5th Anniversary
کوچک و صنعت آبجوسازی را جشن می گیرند و پنج سال از کسب و کار با بهره برداری خاص خود را مدار بلژیک قهوه ای به طور آهسته از جوایز و میزبانی وب موسیقی زنده.

سیاتل Thorrablót 2020
اواسط زمستان ایسلندی جشنواره Þorrablót پر از غذا های سنتی (مانند تخمیر کوسه گوشت) Brennivin schnapps و موسیقی (در اینجا ارائه شده توسط ایسلندی باند ترش توپ).

حیات وحش جمع آوری کمک سالگرد
کمک به جمع آوری پول برای حیات وحش تلاش های امدادی در استرالیا با نوشیدن یک ویژه کوآلا علوفه IPA و noshing در استرالیا گوشت و سبزیجات.

دوشنبه, فوریه 23
سیب زمینی تنوری شب
چنگ زدن به یک سیب زمینی بوداده و پشته آن را با تمام toppings مورد علاقه خود را در Addo آشپز اریک ریورا را سیب زمینی پخته نوار.

چهارمین سالانه پیراشکی متحرک
من شماره یک ولع مصرف در این ماه های سرد زمستان است و کوفته در هر و همه از فرم های خود را که آیا آنها شیائو طولانی بائو یا سیب زمینی pierogi slathered در خامه ترش. پس از آن با لذت خاص که من این پیشنهاد فرهنگی جشن بدون جیب خوبی است. تام داگلاس را جمع آوری دستفروشان از خمیری خوراک از هر اجبار—از potstickers به pelmeni—در یک اتاق به طوری که شما می توانید رانش از ایستگاه به ایستگاه چاشنی اجناس خود را به صورت خود را. جولین بل

Wagyu جشن
Wagyu آبجو ستاره خواهد شد در غذاهای مثل گوشت گاو قلب tartare, سوپ دم گاو و broquet در این چهار دوره شام در مجلل رستوران ایتالیایی.

چهار شنبه, مارس 25
نویسنده بحث: ساده شروع شده توسط Lukas Volger
در Instagram, مواد غذایی نویسنده و سردبیر Lukas Volger که تاسیس جیمز ریش برنده جایزه عجیب و غریب, indie در, مواد غذایی mag جری, سهام جرقه بزند خود را معقول و سالم حرکت enviably گردیده وعده های غذایی: فولاد جو برش swirled با ریکوتا و گوجه فرنگی مارمالاد شش دقیقه تخم مرغ در ابکی سوپ زرت. (اشاره حبوبات متعصب او نیز آغاز شده هشتگ #31DaysOfBeans و آوازی طرفدار رانچو گردو لوبیا باشگاه فصلنامه موروثی باقلا اشتراک من نمی تواند متوقف احساساتی در مورد.) خوشبختانه او در حال حاضر افشای اسرار خود را در کتاب جدید خود را شروع سادهاست که نشان می دهد که چگونه خوانندگان می توانید هر روز وعده های غذایی گیاهی در هنگام مسلح با زرادخانه از 11 اساسی و متنوع مواد تشکیل دهنده مانند سیب زمینی شیرین و چیپس. برای انتشار آن او می تواند با چت محلی نویسنده سارا Dickerman در کتاب و فریزر. اگر شما خسته از پیچیده و گران قیمت “برنامه غذایی” و “weeknight دستور” است که به نظر می رسد طراحی شده برای آشپز با Gwyneth Paltrow مالیاتی براکت و بی پایان, فروشگاه رایگان, زمان, این یکی به اتمام است. جولین بل

جشن مردی Gras در Ivar ماهی قزل آلا خانه
از شما دعوت برای همین خود را “عجیب ترین ماسک” برای غرب غذاهای دریایی زنجیره ای را “مردی ثالث” که از ویژگی های فوق العاده نوشیدنی و کاخون و بومی الهام گرفته از آیتم های منو مانند crawfish جوش, اش شله قلمکار زغال اخته beignets و کوتاه پادشاه کیک eclairs. رقص شب دور به Zydeco موسیقی توسط Filé بامیه سه نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im