راهنمای برای کسب و کارهای کوچک برای دریافت کمک در بسته محرک

Businesses Board Up During Shutdown

وید Vandervort

دیوید McManus صاحب اتمی سبک سالن آماده برای کسب و کار خود را سوار بر خیابان اصلی مرکز شهر سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است.

به گزارش ایسنا ، Jacky روزن D-Nev. رای دادند و کمک به تصویب قانون قانون هفته گذشته به منظور کمک به این کشور کوچک کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چک حفاظت از برنامه است که بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره قانونگذاران فراهم می کند $350 میلیارد دلار در وام های کم بهره برای کسب و کار از 500 یا کمتر کارکنان به صندوق حقوق و دستمزد در هزینه ها و حفظ کارکنان خود را.

“نوادا کوچک کسب و کار و کارکنان خود روبرو هستند فوری اقتصادی تهدید ناشی از کوروناویروس همه گیر” روزن است که یک عضو مجلس سنا را کسب و کار کوچک و کارآفرینی کمیته گفت: یک بیانیه است. “این لایحه را ارائه کسب و کارهای کوچک با مقدار مورد نیاز ابزار برای آب و یک طوفان اقتصادی از جمله وام, کمک های مالی و وام بخشش. من ادامه خواهد داد تا کار با همکاران من در کسب و کار کوچک به کمیته حمایت و ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک در نوادا و در سراسر کشور ما است.”

روزن و همکاران او در کمیته حمایت از وام جدید برنامه همراه اول-از-آن-نوع اضطراری اقتصادی آسیب گرانت برنامه برای کسب و کارهای کوچک به دنبال تزریق پول نقد تا $10,000 که نه تا به حال نیاز به پرداخت می شود به دولت است.

هر دو وام و کمک های مالی اعمال می شود به تقریبا تمام کسب و کارهای کوچک از جمله غیر انتفاعی با چند استثنا مانند نهادهای مذهبی و سازمان های سیاسی که ممکن است دریافت وجوه.

نقطه عطفی مصوبات هفته گذشته همچنین شامل یک ماده برای کسب و کارهای کوچک از یک لایحه روزن به معرفی پیش از آن در ماه COVID-19 امداد برای کسب و کارهای کوچک عمل 2020.

که جدید سود, نوشته شده توسط روزن, کمیته را پوشش می دهد تمام وام پرداخت — از جمله منافع و هزینه های — به مدت شش ماه برای کسب و کارهای کوچک که در حال حاضر دریافت فدرال وام کسب و کار کوچک است و ممکن است وسیله ای به آن پرداخت.

بسیاری از صاحبان کسب و کار سوالی در مورد روند درخواست برای کمک های مالی. در زیر یک راهنمای ارائه شده توسط روزن با برخی از پاسخ ها از کسب و کار کوچک کمیته:

چه پشتیبانی وجود دارد برای کسب و کارهای کوچک ؟

استرداد مالیات بر اعتبارات موجود برای بخش خصوصی کارفرمایان که نیاز به ارائه coronavirus مربوط به مرخصی با حقوق به کارکنان. IRS خواهد شد ارسال اطلاعات به زودی در این اعتبارات در وب سایت خود را (www.irs.gov از جمله اطلاعات در مورد چگونه برای به دست آوردن پیش پرداخت این اعتبارات است.

کارفرما طرف از برخی حقوق و دستمزد مالیات معوق از طریق پایان سال 2020 است. مالیات معوق تبدیل خواهد شد با توجه, تا پایان سال 2021 و پایان 2022 با 50 ٪ از مسئولیت پرداخت می شود در هر روز است. هر کسب و کار است که یک وام ببخشند جدید SBA چک حفاظت از برنامه واجد شرایط برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق.

یک کارمند حفظ اعتبار مالیاتی در دسترس است برای مبارزه کسب و کار است که واجد شرایط هستند را انتخاب کنید و یا به شرکت در جدید SBA چک حفاظت از برنامه. هر کسب و کار است که مجبور شده است به طور کامل یا بخشی از تعلیق عملیات یا که دیده است یک افت قابل ملاحظه در درآمد واجد شرایط برای 50 درصد اعتبار برای پرداخت دستمزد به furloughed یا کاهش ساعت کارکنان. برای کسب و کار با 100 کارمند و یا کمتر از اعتباری است که بر اساس همه حقوق و دستمزد پرداخت می شود صرف نظر از اینکه یک کارمند است furloughed. وجود دارد به طور کلی محدودیت در حقوق و دستمزد هر کارمند از $10,000. به اعتباری می توان ادعا کرد در برابر کسب و کار سه ماهه مالیات بر حقوق و دستمزد مسئولیت است و به طور کامل قابل استرداد به میزان بیش از حد. نیز وجود خواهد داشت گزینه برای دریافت پرداخت می کند. کسب و کار کوچک صاحبان باید نگاه کردن برای اطلاعات در IRS.gov و بحث به حقوق و دستمزد خود را با ارائه دهنده خدمات به عنوان قابل اجرا است.

$350 میلیارد دلار در دسترس ساخته شده است برای یک کسب و کار کوچک جدید مدیریت چک Protection Program (PPP). این برنامه ارائه می کنند جریان نقدی طریق کمک های 100% فدرال تضمین وام به کارفرمایان که حفظ حقوق و دستمزد خود را در این اورژانس. اگر کارفرمایان خود را حفظ حقوق و دستمزد وام خواهد بود ببخشند که کمک خواهد کرد که کارگران باقی می ماند شاغل و همچنین به عنوان کمک به تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک و اقتصاد ما به ضربه محکم و ناگهانی پشت سریعتر پس از بحران. PPP دارای یک میزبان از ویژگی های جذاب مانند بخشش تا 8 هفته از حقوق و دستمزد بر اساس حفظ و نگهداری کارکنان و سطح حقوق و دستمزد هیچ SBA هزینه و حداقل شش ماه از تعویق با حداکثر deferrals تا یک سال. کسب و کارهای کوچک و دیگر اشخاص واجد شرایط قادر خواهد بود به درخواست اگر آنها صدمه COVID-بین 19 فوریه 15 سال 2020 و 30 ژوئن 2020. این برنامه است که عطف به ماسبق به تاریخ 15 فوریه سال 2020 به منظور کمک به کارگران که ممکن است در حال حاضر گذاشته شده بر روی payman. وام های در دسترس هستند از طریق 30 ژوئن 2020.

$17 میلیارد دلار در دسترس است برای تسکین فوری به کسب و کارهای کوچک با nondisaster SBA وام ویژه 7(a) 504 و microloans. زیر آن SBA را پوشش تمام وام پرداخت این وام SBA از جمله اصل بهره و هزینه برای شش ماه. این امداد نیز در دسترس خواهد بود به وام گیرندگان که وام در ظرف شش ماه از رئیس جمهور امضای این لایحه به قانون است.

مراقبت عمل باعث ایجاد یک جدید SBA اقتصادی آسیب اضطراری کمک مالی برنامه. این کمک های مالی ارائه اضطراری پیشرفت تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک و خصوصی غیر انتفاعی آسیب COVID-19 ظرف سه روز از درخواست برای SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDL). برای دسترسی پیشرفته برای بار اول شما باید برای درخواست یک EIDL و سپس درخواست پیشبرد. پیشرفت نمی کند و نیاز به بازپرداخت تحت هر شرایط و ممکن است مورد استفاده برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد به پرداخت برای مرخصی و دیدار با افزایش هزینه های تولید با توجه به زنجیره تامین اختلال و یا کسب و کار پرداخت تعهدات از جمله بدهی اجاره و پرداخت وام مسکن.

چه نوع کمک خواهد مستقل پیمانکاران واجد شرایط ،

استرداد مالیات بر اعتبارات موجود برای پیمانکاران مستقل که واجد شرایط برای coronavirus مربوط به پرداخت را ترک کنند اگر آنها کارکنان. IRS خواهد شد ارسال اطلاعات به زودی در این اعتبارات در وب سایت خود را (www.irs.gov از جمله اطلاعات در مورد چگونه به ادعای این اعتبارات است.

پنجاه درصد از خاص خود اشتغالی مالیات معوق از طریق پایان سال 2020 است. مالیات معوق تبدیل خواهد شد با توجه, تا پایان سال 2021 و پایان 2022 با 50 ٪ از مسئولیت پرداخت می شود در هر روز است.

پیمانکاران مستقل نیز واجد شرایط برای کمک از طریق مدیریت کسب و کار کوچک جدید چک های برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب های اضطراری کمک مالی برنامه.

چه کمک وجود دارد برای سازمان های غیر انتفاعی?

کارفرما طرف از برخی حقوق و دستمزد مالیات معوق از طریق پایان سال 2020 است. مالیات معوق تبدیل خواهد شد با توجه, تا پایان سال 2021 و پایان 2022 با 50 ٪ از مسئولیت پرداخت می شود در هر روز است. هر کسب و کار است که یک وام ببخشند جدید SBA چک حفاظت از برنامه واجد شرایط برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق.

برخی از مالیات معاف سازمان است که مجبور شده اند به طور کامل و یا بخشی از تعلیق عملیات یا که دیده اند کاهش قابل توجهی در درآمد واجد شرایط برای 50 درصد اعتبار برای پرداخت دستمزد به furloughed یا کاهش ساعت کارکنان. سازمان هایی که شرکت در SBA چک حفاظت از برنامه وام هستند واجد شرایط برای اعتبار. برای سازمان های با 100 نفر از کارکنان و یا کمتر از اعتباری است که بر اساس همه حقوق و دستمزد پرداخت می شود صرف نظر از اینکه یک کارمند است furloughed. وجود دارد به طور کلی محدودیت در حقوق و دستمزد هر کارمند از $10,000. به اعتباری می توان ادعا کرد در برابر سازمان فصلنامه حقوق و دستمزد و بدهی مالیاتی این است که به طور کامل قابل استرداد به میزان بیش از حد. نیز وجود خواهد داشت گزینه برای دریافت پرداخت می کند.

501(c)(3) سازمان های غیر انتفاعی همراه با کسب و کارهای کوچک 501(c)(19) جانبازان سازمان ها و قبیله ای کسب و کار واجد شرایط برای درخواست مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه. از طریق این برنامه, یک سازمان غیر انتفاعی می توانید درخواست به SBA-تصویب وام دهنده وام تا 250 درصد از متوسط ماهانه حقوق و دستمزد هزینه برای پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد به عنوان کمک هزینه های دیگر مانند اجاره پرداخت وام مسکن و آب و برق. مبلغ وام حداکثر 10 میلیون دلار. این وام می تواند بخشیده شود و بر اساس حفظ کارکنان و سطح حقوق و دستمزد. برای هر بخش از وام است که ببخشند این شرایط شامل مدت حداکثر 10 سال حداکثر نرخ بهره 4 درصد. سازمان های غیر انتفاعی قادر خواهد بود به درخواست اگر آنها صدمه COVID-بین 19 فوریه 15 سال 2020 و 30 ژوئن 2020. برای واجد شرایط سازمان های غیر انتفاعی باید کمتر از 500 کارمند یا بیشتر اگر SBA اندازه استاندارد برای سازمان های غیر انتفاعی می دهد و مطابق با SBA وابستگی قوانین برای سازمان های غیر انتفاعی. این برنامه است که عطف به ماسبق به تاریخ 15 فوریه سال 2020 به منظور کمک به کارگران که ممکن است در حال حاضر گذاشته شده بر روی payman. وام های در دسترس هستند از طریق 30 ژوئن 2020.

ارائه در مراقبت بسته خواهد اجازه یک برنامه اجازه می دهد تا هر اواسط اندازه غیر انتفاعی بین 500 تا 10000 کارکنان برای دسترسی به, سریع, کم, هزینه, دولت تضمین اعتبار از طریق وام دهنده محلی و یا موسسه مالی. این سازمان نیاز به پول نقد در حال حاضر و پس از این برنامه تنظیم شده است تا برای به دست آوردن پول به سرعت در دست کسانی که به آن نیاز دارید به منظور حفظ نیروی کار در طول COVID-19 بهداشت و درمان اضطراری.

وزارت خزانه داری و فدرال رزرو باید به درجه ای از انعطاف پذیری در طراحی برنامه جدید اما انتظار این است که برای شرایط وام به گذشته برای بیش از پنج سال و برای پوشش تا 100 ٪ از حقوق و دستمزد بیش از گذشته 180 روز یا 50 ٪ از درآمد سال گذشته برای واجد شرایط سازمان است. اختصاصی مورد نیاز باید ساده نگه داشته و بر اساس کارفرما اندازه اعتبار به عنوان از ژانویه سال 2020 و توانایی تولید اخیر اظهارنامه مالیاتی و یا حسابرسی صورتهای مالی. قانون تجویز که وام باید حمل نرخ بهره از هیچ بیشتر از 2% و به ارائه تحمل در اصل و سود برای حداقل شش ماه. وام گیرندگان نیز نیاز خواهد بود برای محافظت از کارگران است. هر وام گیرنده خواهد شد که به گواهی دهند که آنها را با استفاده از پول را به نگه داشتن کارگران شاغل — حداقل تا 90 ٪ از حقوق و دستمزد خود را و نگه داشتن کارگران پرداخت شده برای جبران خسارت و مزایای. وام گیرندگان نیز متعهد به rehiring نیروی کار خود را به موجود سطح پس از پایان COVID-19 بهداشت و درمان اضطراری.

کارآمد ترین راه برای تحویل سریع اعتبار برای واجد شرایط سازمان است که از طریق روابط موجود با وام دهندگان محلی. تحت این برنامه واجد شرایط هر سازمان باید قادر به دریافت تامین مالی در بانک های محلی اتحادیه های اعتباری CDFI یا واجد شرایط nonbank وام دهنده.

چه نوع از کسب و کار و اشخاص واجد شرایط برای یک PPP وام ؟

• کسب و کار و اشخاص باید در عمل بوده است در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است.

• کسب و کار کوچک, نگرانی, و همچنین هر گونه نگرانی در کسب و کار 501(c)(3) سازمان غیر انتفاعی 501(c)(19) جانبازان سازمان و یا قبیله ای نگرانی در کسب و کار شرح داده شده در بخش 31(ب)(2)(C) است که کمتر از 500 کارمند و یا قابل اندازه استاندارد در تعدادی از کارکنان برای آمریکای شمالی و صنعت طبقه بندی سیستم (NAICS) صنعت به عنوان ارائه شده توسط SBA اگر بالاتر است.

• افرادی که عمل مالکیت انحصاری و یا به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و واجد شرایط خود اشتغالی افراد است.

• هر کسب و کار و نگرانی است که در استخدام بیش از 500 نفر از کارکنان در هر مکان فیزیکی کسب و کار نگرانی و اختصاص داده شده است که در آمریکای شمالی و صنعت طبقه بندی سیستم کد ابتدا با 72 که وابستگی قوانین بخشیده است.

• وابستگی قوانین نیز چشم پوشی برای هر کسب و کار و نگرانی عامل به عنوان یک حق رای دادن است که اختصاص یک حق رای دادن کد شناسه توسط دولت و شرکت است که دریافت کمک های مالی از طریق یک کسب و کار کوچک سرمایه گذاری شرکت.

چه SBA وابستگی قوانین ؟

وابستگی قوانین مهم تبدیل هنگامی که SBA تصمیم گیری است که آیا کسب و کار وابستگی مانع آنها از بودن در نظر گرفته شود”،” به طور کلی وابستگی وجود دارد هنگامی که یک کسب و کار کنترل یا قدرت کنترل دیگر و یا هنگامی که یک شخص ثالث (یا احزاب) کنترل یا قدرت کنترل هر دو کسب و کار. لطفا برای دیدن این منابع برای اطلاعات بیشتر در این قوانین و چگونه آنها می تواند شما را تحت تاثیر کسب و کار واجد شرایط بودن.

چه نوع از سازمان های غیر انتفاعی هستند واجد شرایط برای SBA PPP کمک ؟

در کل 501(c)(3) و 501(c)(19) سازمان های غیر انتفاعی با 500 کارمند یا کمتر به بیشتر های غیر انتفاعی SBA اندازه استاندارد بر اساس تعداد کارمندان و نه درآمد. شما می توانید در https://bit.ly/2yfejf0.

چگونه است PPP اندازه وام تعیین می شود ؟

بسته به نوع کسب و کار خود و وضعیت وام اندازه محاسبه خواهد شد در راه های مختلف (پایین را ببینید). حداکثر اندازه وام است که همیشه 10 میلیون دلار.

• اگر شما در کسب و کار 15 فوریه 2019 به 30 ژوئن 2019: خود را حداکثر وام برابر است با 250% از متوسط ماهانه حقوق و دستمزد و هزینه های که در طول مدت زمان است. اگر کسب و کار خود و استخدام کارگران فصلی, شما می توانید انتخاب کردن را انتخاب کنید 1 مارس 2019 به عنوان خود را در زمان دوره تاریخ شروع.

• اگر شما در کسب و کار بین 15 فوریه 2019 و 30 ژوئن 2019: خود را حداکثر وام برابر است با 250% از متوسط ماهانه حقوق و دستمزد هزینه بین 1 ژانویه تا سال 2020 و فوریه 29 سال 2020 است.

• اگر شما در زمان از نظر اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDL) بین 15 فوریه سال 2020 و 30 ژوئن 2020, و شما می خواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری وام که به یک PPP وام, شما می توانید اضافه کردن برجسته مبلغ وام به مجموع حقوق و دستمزد.

چه هزینه های واجد شرایط برای حقوق و دستمزد تحت PPP?

• جبران خسارت (حقوق و دستمزد کمیسیون یا مشابه پرداخت غرامت, پرداخت, نقدی, نوک یا معادل آن)

• پرداخت برای تعطیلات, والدین, خانواده, پزشکی, و یا مرخصی استعلاجی

• کمک هزینه برای اخراج و یا جدایی

• پرداخت مورد نیاز برای مقررات از مزایای مراقبت های بهداشتی از جمله بیمه حق بیمه

• پرداخت هر گونه مزایای بازنشستگی

• پرداخت مالیات های محلی یا ایالتی ارزیابی در جبران خسارت از کارکنان

چه هزینه های واجد شرایط نیست برای حقوق و دستمزد تحت PPP?

• کارمند/صاحب جبران خسارت بیش از $100,000

• مالیات تحمیل شده یا نکردن تحت فصل 21 و 22 و 24 از IRS کد

• جبران خسارت از کارکنان که در اصل محل اقامت خود در خارج از ایالات متحده

• واجد شرایط بیمار و خانواده را ترک و برای آن اعتبار مجاز است در بخش 7001 و 7003 از خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل

آیا مجاز استفاده از وام با درآمد حاصل از یک PPP وام ؟

• هزینه های حقوق و دستمزد (همانطور که در بالا اشاره شد)

• هزینه های مربوط به ادامه گروه مزایای مراقبت های بهداشتی در طول دوره پرداخت می شود, بیمار, پزشکی, و یا مرخصی خانواده و بیمه

• حقوق کارمند کمیسیون و یا مشابه غرامت (دیدن محرومیت بالا)

• پرداخت بهره وام مسکن تعهد (که باید شامل هر گونه پیش پرداخت یا پرداخت اصل وام مسکن الزامی)

• اجاره (از جمله اجاره تحت یک قرارداد اجاره)

• آب و برق

• بهره هر گونه بدهی و تعهدات که متحمل شده قبل از تحت پوشش دوره

چه مدت وام نرخ بهره و هزینه برای یک PPP وام ؟

برای هر مقدار ببخشند حداکثر مدت 10 سال است حداکثر نرخ بهره 4 درصد صفر وام شهریه صفر, پیش پرداخت هزینه (SBA ایجاد خواهد شد هزینه های نرم افزار کلاه برای وام دهندگان که به اتهام).

چگونه است که بخشش مقدار محاسبه شده تحت PPP?

بخشش در پوشش وام برابر است با مجموع زیر حقوق و دستمزد هزینه های متحمل شده در طول تحت پوشش دوره هشت هفته نسبت به سال قبل و یا مدت زمان متناسب با حفظ کارکنان و حقوق و دستمزد (به استثنای جبران خسارت بیش از 100.000 دلار):

حقوق و دستمزد هزینه به علاوه هر گونه پرداخت بهره در هر پوشش تعهد وام مسکن (و نه از جمله هر گونه پیش پرداخت یا پرداخت اصل در یک تحت پوشش تعهد وام مسکن) به علاوه هر گونه پرداخت در هر پوشش اجاره تعهد به علاوه و هر یک تحت پوشش ابزار پرداخت.

چگونه می توانم بخشش در من PPP وام ؟

شما باید درخواست خود را از طریق وام دهنده برای بخشش وام خود را. در این نرم افزار شما باید شامل:

• اسناد و مدارک تایید تعدادی از کارکنان در حقوق و دستمزد و نرخ پرداخت از جمله IRS مالیات حقوق و دستمزد براده و درآمد دولت, حقوق و دستمزد و بیمه بیکاری براده

• اسناد و مدارک تایید پرداخت تحت پوشش تعهدات وام مسکن اجاره تعهدات و آب و برق.

• صدور گواهینامه از یک نماینده از کسب و کار خود و یا سازمانی که مجاز است که به گواهی اسناد و مدارک ارائه شده درست است و آن مقدار است که در حال ببخشند استفاده شد و مطابق با برنامه و دستورالعمل برای استفاده است.

چه اتفاقی می افتد پس از بخشش دوره برای PPP وام ؟

هر مقدار وام ببخشند انجام شده است رو به جلو به عنوان یک جریان وام با حداکثر شرایط 10 سال در 4% حداکثر بهره. اصل و سود ادامه خواهد معوق در مجموع از شش ماه تا یک سال پس از پرداخت وام. ساعت شروع دوباره.

آیا می توانم بیش از یک PPP وام ؟

هیچ یک نهاد است که محدود به یک PPP وام. هر وام خواهد بود ثبت شده تحت شماره شناسایی مالیات دهندگان در SBA برای جلوگیری از وام های متعدد به همان نهاد.

چه نوع از وام دهنده می توانم یک PPP وام از?

همه زمان SBA 7(یک) وام دهندگان واجد شرایط وام دهندگان برای PPP. وزارت خزانه داری نیز مسئول اجازه جدید وام دهندگان از جمله nonbank دهندگان برای کمک به پاسخگویی به نیازهای صاحبان کسب و کار کوچک.

چگونه PPP وام هماهنگ با SBA موجود وام ؟

وام گیرندگان ممکن است برای درخواست PPP وام و دیگر SBA کمک مالی از جمله اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDLs), 7(یک) وام 504 وام و microloans و همچنین دریافت سرمایه گذاری از کسب و کار کوچک سرمایه گذاری شرکت های بزرگ (SBICs).

چگونه PPP وام با کار موقت اضطراری اقتصادی آسیب, کمک های مالی و کسب و کار کوچک برنامه تسکین بدهی?

اورژانس اقتصادی صدمه دریافت کنندگان کمک مالی و کسانی که برای دریافت وام پرداخت امداد از طریق کسب و کار کوچک برنامه تسکین بدهی ممکن است برای درخواست و گرفتن PPP وام. با مراجعه به این بخش برای اطلاعات بیشتر.

کسب و کار کوچک برنامه تسکین بدهی

که SBA وام واجد شرایط برای بدهی های تحت این برنامه ؟

7(یک) وام ساخته نشده زیر چک Protection Program (PPP) 504 وام و microloans. فاجعه وام واجد شرایط نیست.

چگونه بدهی تحت این برنامه کار با PPP وام ؟

وام گیرندگان ممکن است به طور جداگانه برای درخواست و گرفتن PPP وام اما بدهی تحت این برنامه نمی خواهد اعمال می شود به یک PPP وام.

چگونه من می دانم اگر من واجد شرایط برای 7(a) 504 یا وامهای کوچک?

به طور کلی کسب و کار باید با اندازه استاندارد بود مستقر در ایالات متحده قادر به بازپرداخت و صدا هدف کسب و کار. برای بررسی اینکه آیا شما کسب و کار کوچک در نظر گرفته است, شما نیاز به کسب و کار شما 6 رقمی آمریکای شمالی صنعت طبقه بندی سیستم (NAICS) کد سه سال و میانگین درآمد سالانه. هر برنامه دارای نیازهای مختلف ببینید https://www.sba.gov/funding-programs/loans برای جزئیات بیشتر.

چه 7(یک) وام و من چگونه اعمال می شود ؟

7(یک) وام وام مقرون به صرفه محصول تا 5 میلیون دلار برای وام گیرندگان که فاقد اعتبار در جای دیگر و نیاز به دسترسی به همه کاره, تامین مالی, تامین کوتاه مدت یا دراز مدت سرمایه در گردش و خرید یک کسب و کار موجود تشکیلات جدید بکار تجاری فعلی بدهی های کسب و کار و یا خرید مبلمان و وسایل و لوازم. در برنامه, بانک اشتراک گذاری بخشی از خطر وام با SBA. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از 7(یک) وام شما می توانید با بازدید از این سایت برای پیدا کردن یکی که برای شما بهتر است. شما درخواست برای 7(یک) وام با یک بانک یا یک ماموریت مبتنی بر قرض دهنده است. SBA یک رایگان خدمات ارجاع ابزار به نام قرض دهنده بازی برای کمک به پیدا کردن وام دهنده در نزدیکی شما.

چه 504 وام و من چگونه اعمال می شود ؟

این 504 برنامه وام وام را فراهم می کند تا 5.5 میلیون دلار برای تایید کسب و کارهای کوچک دراز مدت ثابت-نرخ تامین مالی استفاده می شود برای به دست آوردن دارایی های ثابت برای گسترش یا نوسازی. این یک گزینه خوب اگر شما نیاز به خرید املاک و مستغلات و ساختمان و ماشین آلات. درخواست شما از طریق یک گواهی شرکت توسعه است که یک شرکت غیر انتفاعی است که به ترویج توسعه اقتصادی است. SBA یک رایگان خدمات ارجاع ابزار به نام قرض دهنده بازی برای کمک به پیدا کردن وام دهنده در نزدیکی شما.

آنچه که وامهای کوچک و من چگونه اعمال می شود ؟

این وامهای کوچک برنامه را فراهم می کند وام تا 50.000 دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک و خاصی نه برای سود فرزند.C.مراکز به راه اندازی و گسترش دهد. متوسط وامهای کوچک است در مورد $13,000. این وام در حال تحویل از طریق ماموریت بر اساس وام دهندگان که همچنین قادر به ارائه مشاوره کسب و کار. SBA یک رایگان خدمات ارجاع ابزار به نام قرض دهنده بازی برای کمک به پیدا کردن یک microlender در نزدیکی شما.

من نا آشنا با وام SBA. هر کسی می تواند به من کمک کند اعمال می شود ؟

بله SBA منابع شرکای تجاری در دسترس هستند برای کمک به راهنمای شما را از طریق روند درخواست وام. شما می توانید پیدا کردن نزدیکترین کوچک مرکز توسعه کسب و کار (SBDC) و یا کسب و کار زنان در مرکز بیت.ly/2wyy3Kb.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de