یک “بارقه امید” در واشنگتن اما اقامت در خانه سفارش می تواند تمدید شود

Category: سیاتل No comments

Things are improving. Minimally.

همه چیز در حال بهبود است. با حداقل تهاجم. لستر سیاه

این همه بد نیست. اما این همه نیست خوب اینجا یا نه. که اساسا آنچه رژیم صهیونیستی. جی Inslee بود در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز پنج شنبه.

Inslee تازه کردن یک تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره شده یک نمودار نشان می دهد واشنگتن عفونت رای دادن. در حالی که عفونت هنوز در حال افزایش است و مرگ و میر ستون تا Inslee جلب توجه به که در آن خط بود شروع به شیب صاف.

“این نمودار نشان می دهد بسیار اندک کاهش نرخ افزایش” Inslee گفت. “با نگاه به آن منحنی آن را کوچک و کاهش میزان افزایش, اما از آن است که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است.”

این نمودار نشان می دهد که اقدامات واشنگتن صورت گرفت تا دو هفته پیش داشتن یک تاثیر امروز. اما به عنوان تست گسترش در دولت—چیزی Inslee گفت: هنوز هم به شدت مورد نیاز در واشنگتن (شده اند وجود دارد در اطراف 31,000 آزمون اداره در دولت)—تعداد کسانی که ممکن است تغییر کند.

علاوه بر این اگر اقامت در خانه که قرار بود به اثر کامل که روز چهارشنبه به پایان رسید بیش از حد به زودی همه چیز را می تواند به نوبه خود برای direr.

“به نظر می رسد مانند ما تا به حال بسیار متواضع کاهش در نرخ تغییر” Inslee گفت: “اما این کافی نیست. اگر ما همچنان در آن منحنی پایین—من فقط می خواهم که قوی ترین بیانیه برای مردم به درک ما نباید در عرض 10 ، 000 مایل از شامپاین با چوب پنبه بستن بر این—چون اگر ما همچنان به افزایش, این, بسیاری از مردم در حال رفتن برای مردن در سراسر ایالت واشنگتن.”

نظرات خود را پیشنهاد کرد که واشنگتن اقامت در خانه سفارش می تواند فراتر از اولیه آن دو هفته زمان دوره است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در روزهای آینده و یا هفته یا این ماه-که-احساس-مانند-هفته (بله, آن را هنوز هم به نحوی مارس) واشنگتن اخذ خواهد شد بیشتر در زمینه بیمارستان های سازمان یافته توسط ارتش و سپاه. آنها در نظر گرفته شده برای کمک به بیمارستان افزایش ظرفیت. در حال حاضر “سیستم ما نیست, غرق,” Inslee گفت. “اما آن را کاملا ضروری است که ما به طور چشمگیری افزایش ظرفیت بیمارستان و یا ما غرق خواهد شد اگر ما نمی تواند این منحنی را به منفی بسیار به سرعت.”

در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی Inslee نیز خواسته است که همه بازنشسته های پزشکی حرفه ای است که می توانید با ورود به این زمینه انجام دهد. دولت “پاک عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای کسانی که مجوز ترمیم بسیار سریع بر اساس” Inslee گفت. او با اشاره به درخواست برای تشکیل یک “دقیقه مرد دقیقه زن پزشکی ارتش” به عنوان یک عمو سام “ما می خواهیم شما” پیام. برو اینجا برای اطلاعات بیشتر.

Inslee تقدیر واشنگتن برای ماندن جدا اما هنوز ماندن عاطفی اتصال در طول اقامت در خانه سفارش دهید. اگر پدربزرگ و مادربزرگ مانند Inslee “نمی تواند کشتی با نوههایشان” در حال حاضر آنها هنوز هم می توانید FaceTime با آنها. Inslee مشترک این تصویر زیر از خانواده گسترده خود را نگه داشتن در تماس باشید. در گوشه سمت راست برخی از grandkids خود را “اراذل در شهرستان Kitsap.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>