یک “حیله-رایگان” XFL شروع می شود در روز شنبه

Happy XFL Eve!!!!

خوشحال XFL حوا!!!! حسن نیت ارائه میدهد از XFL

جدیدترین آزمایش در فوتبال آمریکایی آغاز و در روز شنبه. و آن را در حال حاضر قبل از انجام شده است. اما نه مثل این. XFL کمیسر الیور شانس (شما می دانید اندرو پدر) است و مطمئن باشید هر کس که این زمان در اطراف آن متفاوت خواهد بود. از آن خواهد شد “حیله است.”

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

خوب توضیح این جهنم روی زمین الیور:

به هر تیم و کل لیگ یک موضوع آهنگ کاملا یک حیله.

“برای عشق فوتبال به” فقط یکی از آهنگ های تولید شده توسط و برای XFL. آن را برای تلفن های موبایل مانند بد Nickelback کارائوکه کسی با هم مخلوط شده با گروه گاراژ, گیتار الکتریک افکت. مورد علاقه من از آلبوم پس از کر—”عشق فوتبال”—هنگامی که یک جمعیت از مردم فریاد “پیروزی! برنده شدن! برنده شدن! اشکالی ندارد!” اما من می دانم که من نه XFL را مخاطبان و شاید افرادی که اشتراک به عشق فوتبال احساس خواهد شد نشان داده شده در اینجا.

که چه XFL همه چیز در مورد این زمان در اطراف, با توجه به شانس. رفته است, رویای خیس از ادغام بیش از حد مردانه فوتبال و کشتی به یکی از تستوسترون گردن رگ امده ظروف سرباز یا مسافر. فعلی XFL تر خواهد بود “سرگرم کننده” اما تنها بخش های سرگرم کننده در مورد آن است این فوتبال. وجود هشت تیم در لیگ. سیاتل تیم سیاتل اژدها. نیز وجود دارد یک نهم (تیم 9) یدکی بازیکنان آماده را به بازی در مورد یک تیم نیاز به یک جایگزین. همه برای کمک به آن عشق فوتبال شکوفا.

این لیگ در حال غرق cheerleaders همه با هم وجود دارد نه بیشتر روح لقب و شما می توانید بسیار کمی از این عینک ساخته شده است که XFL بدنام در آن یک فصل طول عمر بازگشت و در سال 2001. به جای آن تنها چیزی است که جدا از XFL از بقیه (فقط NFL در حال حاضر از هر لیگ فوتبال دارای چهار در کمتر از پنج سال) است که به روز رسانی به rulebook تا بازی سریع تر و هیجان انگیز تر است. در اینجا برخی از تغییرات:

 • Kick-off بازده متفاوت خواهد بود بنابراین بیشتر وجود دارد در حال اجرا می گرداند (این است که اینها به نام?). هر دو تیم خواهد شد تا در طرف مقابل در این زمینه از دریافت بازیکن و تنها اجازه داده می شود به اجرا هنگامی که او گرفتار آن است.
 • متعدد به جلو می گذرد اجازه خواهد داشت در پشت خط داد و بیداد.
 • هیچ زمینه اهداف برای نقاط اضافی. یک تیم را انتخاب کنید می توانید به یکی از دو یا سه امتیاز اضافی خواهد شد اما باید به نمره در منطقه پایان. بیشتر نقاط اضافی یک تیم می خواهد بیشتر دور آنها را به نمره از.
 • سریع تر playclock. 25 ثانیه ،
 • وجود دارد رفتن به یک رسمی اختصاص داده شده به لکه های توپ. این چیزی است که مردم دیوانه در مورد تمام وقت در NFL. من می دانم که واقعیت تاسف از تجربه دست اول
 • اگر یک تیم روابط هر یک پنج متناوب تلاش برای نمره از 5-خط محوطه
 • وقتی که من ارسال شد این قوانین جدید من فرستاده و آنها را به تنها طرفداران فوتبال, من می دانم, هری, دوست پسر من که دو برابر به عنوان یک سریال خوش.

  “راستش برای تلفن های موبایل سرگرم کننده است!” او به من ایمیل فرستاده خود را تجزیه و تحلیل. “جدید به قوانین اضافه کاری اساسا کل تیم جریمه-kick-نوع shootouts که برای تلفن های موبایل نیمه dope. این بازی خواهد شد بسیار سریع تر از آنها قطع بازی ساعت (مقدار زمان بین پایان یک بازی و زمانی که جرم به شروع بازی بعدی برای جلوگیری از تاخیر-از-بازی پنالتی) اساسا در نیم. آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه تاثیر می گذارد که این نوع از ورزشکاران آنها نیاز دارید. من فکر می کنم من احتمالا به حداقل یک بازی در این افتتاحیه فصل فقط برای دیدن آنچه در آن همه مورد است. همچنین وب سایت خود را به نظر می رسد مانند کسی ارشد پروژه برای مدرسه خود را بالا طراحی وب سایت کلاس.”

  همه که چک کردن. سیاتل اژدها شروع این فصل فردا در برابر DC مدافعان ساعت 11 صبح در DC. در اینجا این است که اژدها شخصی XFL آهنگ تم. من آن را نفرت:

  DC مدافعان’ آهنگ جالب اینجاست که بهترین از همه این تیم ها در آهنگ ها. آن را هنوز هم بد اما حداقل آن را جاز.

  آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

  اژدها’ اولین بازی خانگی در سنچریلینک درست است که در برابر خلیج تمپا Vipers در فوریه. 15 در ساعت 2 بعد از ظهر لازم نیست هر کسی را به این عنوان خود را در حال حاضر روز ولنتاین! بله هری من می دانم که شما در حال خواندن این. نیست.

  بلیط های در حال بسیار ارزان تا آنجا که فوتبال بلیط نگران هستند. آنها در شروع $24. اگر شما می خواهید یک صندلی مناسب و معقول هر چند ممکن است شما را اجرا $90.

  به هر حال. برو اژدها ؟

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  ایندکسر