Marigold and morning sun.

گل همیشه بهار ساخته شده است که آن را از طریق زمستان. ES

ما را خبر خوبی که در آن ما می تواند آن را دریافت کند این روزها. اخبار قدیمی انجام خواهد شد. حتی برخی از قدیمی ترین تا ابد تکرار شات طریق با قارچ moldering-از-این-طولانی-مرطوب اخبار: ورود بهار.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

چنین بیات بولتن تا به حال شده است با استقبال چنین توجه در سیاتل ؟

در اینجا به جاهای دیگر قفل شده است-پایین جهان را تولید کرده است ناگهانی و شدید تجدید علاقه به “پیروزی ” باغ” جنبش که تاریخ به دو دور دوره در حال حاضر با اشاره به عنوان مقایسه به صورت لحظه کنونی: اول و دوم جنگ جهانی.

در آن زمان در خواست از دولت فدرال آمریکایی ها شروع به رسیدگی میلیون قطعه کوچک است که کمک خواهد کرد که هر دو خود را شام صفحات و تلاش های جنگی با افزایش این کشور عرضه سبزیجات. هیچ کس در این کشور خواسته است برای چنین یک تلاش جمعی امروز. هنوز دانه بسته فروش مانند دیوانه در سراسر کشور به عنوان از دست دادن شغل و مرگ عوارض کوه صحبت از پیروزی باغ باز گشت شایع است و کمک به چیزهایی همراه در اینجا در واشنگتن فرماندار جی Inslee لیست ضروری کسب و کار است که می تواند باقی می ماند باز در خود “در خانه بمانند سالم” سفارش شامل “باغ و مهد کودک است که حمایت غذایی کشت.”

من یاد گرفتم که سال پیش برای شاد بودن با پیروزی های کوچک در باغ—یا p-پچ یا داخل گلدان. من همه آنها را انجام داده و معتقدیم همه باید در نظر گرفته شود مسیرهای به مستند “پیروزی” هر آنچه که ممکن است به معنی, به شما, به خصوص در زمانی که در زندگی تجربه ما نیاز اجتماعی فاصله بسیار نابرابر از فرد به فرد.

های اخیر یک پیروزی به دست آورد در حداقل هزینه در نظر گرفتن حداقل فضا و رشد کرده است به طور کامل در داخل خانه: خارج از فصل گل نرگس.

Open during the shutdown.

باز در طول خاموش کردن. ES

متخصص داخلی باغبان خواهد شد زمان چرخه خود گل نرگس لامپ به طوری که خود را بزرگ شکوفه به نظر می رسد در اطراف تعطیلات روشن چراغ در طول فصل تاریک. من هیچ تخصصی باغبان یا در داخل خانه یا خارج از منزل, اما من موفق به حفظ همان پیاز به اندازه گل نرگس لامپ رفتن به مدت دو سال در حال حاضر پرورش آن را از طریق چندین گل چرخه. در سال 2019 من می خواهم امیدوار به زور آن را به سقوط در خواب (از طریق تاریک کیسه های کاغذی در زیرزمین) و سپس دوباره به تعطیلات زندگی (از طریق غنی از خاک رس گلدان در نزدیکی پنجره) اما هیچ شانس. من گل نرگس فقط نشسته وجود دارد در طول زمستان 2019 بزرگ, مرطوب پیاز در خاک به عنوان سال جدید آمد و رفت. پس از آن به عنوان بهار وارد شد و بشر شروع به رفتن به آن غیر منتظره همیشه در تعمیق سطح شكست خواب جدید شلیک به نظر می رسد.

This was a week ago. Shes now more than 30 inches tall.

این بود که یک هفته پیش. او در حال حاضر بیش از 30 اینچ قد بلند است. ES

هیچ گرفتن در اطراف آن: در فصل بهار به شکل جوانه گل نرگس تبدیل یک مرد جوان علاقه داشتن به افکار چیزهای دیگر از گل.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اما همانطور که شما در بالا دیده می شود در حال رشد گل نرگس سپس راهپیمایی به بعد به سمت بالا و به بسیار اوکیف پایان غیر دودویی طیف. در طول چند روز گذشته آن را وارد آن نهایی مرحله رشد و تبدیل شد به چشمان من برای این زمان از اشاره به جنگ های جهانی این نوع از حمله هوایی آژیر من خوشحال هستم که در اطراف:

Stay home! Stay healthy!

“خانه بمانند! سالم بمانید!” ES

پس از آنها بصورتی پایدار و محکم در ارتباط با کریسمس, شما ممکن است مشکل پیدا کردن خود گل نرگس لامپ در حال حاضر. اما باید وجود داشته باشد هیچ کمبود لامپ های که شما می توانید گیاه و راهنمای به یک تابستان-زمان شکوفه از جمله gladiolas نیلوفر و زینتی پیاز. باغ محلی عرضه فروشگاه مورد علاقه های شما مانند آسمان مهد کودک و Swansons باز هستند با آسمان اجازه می دهد تنها درایو-از طریق وانت سفارشات و Swansons ارائه توسط-انتصاب در فروشگاه خرید مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

و آنچه در مورد املاک پیاز? شما می توانید رشد آنها را در محله خود را در ترافیک میدان همراه با برخی از سیب زمینی به دلیل این گل و بلبل مزخرف نیست برای پر کردن شکم خود را در طول رکود بزرگ دیگری است? آن را بزرگ و مهم سوال من پاسخ آن را در تقلا به زودی…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im