فریاد برای عدالت برای بازداشت مهاجران

آخر هفته گذشته مسیحیان در سراسر جهان جشن عید پاک بر خلاف هر گونه دیگر است. در روح از قیامت و امید و زندگی جدید ما همچنان به دعا برای کسانی که نهفته در بسیاری از سطوح با coronavirus.

ما به عنوان علامت این فصل تعطیلات قلب ما هستند به خصوص مشکل با خطر مواجه شده توسط انسان همکار ما هستند که درد و رنج در مهاجرت بازداشتگاه و زندانها و زندان.

بر خلاف دیگران از ما آنها قادر به عمل اجتماعی فاصله. بسیاری از آنها را باید جدی شرایط بهداشتی مزمن و پیشرفته که سن بیشتر می افزاید: به آسیب پذیری خود را. شیوع COVID-19 در زندانها و مراکز بازداشت می تواند فاجعه بار به بازداشت مردم و کارگران و همه ما در جوامع اطراف است.

در روزهای اخیر فوری فریاد عدالت افزایش یافته است از درون در داخل بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در سراسر کالیفرنیا و در سراسر کشور. روز جمعه برخی از 200 نفر بازداشت شده در مسا ورد بازداشتگاه در کالیفرنیا رفت و در اعتصاب غذا به اعتراض تکان دهنده شرایط غیر بهداشتی.

که همان روز بازداشت مهاجران در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو با 16 COVID-19 موارد و شمارش رو اسپری فلفل به عنوان آنها به دنبال دسترسی به ماسک. در ضمن در شهرستان یوبا سیتی بازداشت تسهیلات کلانتر خواسته گروه های جامعه برای اهدای ماسک برای بازداشت مردم است. شهرستان دریافت $6.5 میلیون نفر در هر سال از یخ به قفس انسان و حتی نمی توانید ارائه های لازم بهداشتی ماسک. این همان بازداشتگاه که در آن بازداشت مردم مجبور به خوابیدن 50 به یک اتاق می گویند که کافی صابون در دسترس است به همه کسانی که در بازداشت هستند.

در پاسخ به این گریه برای عدالت, ما مجبور هستند با ایمان ما تماس بگیرید برای آزادی همه کسانی که موظف هستند. ما همه کسانی که قدرت دارند بیش از بازداشت مردم سرنوشت از مهاجرت و گمرک به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به مقامات محلی به اقدام بلافاصله.

هر سال دولت آمریکا محروم دهها هزار نفر از مردم از آزادی و افراد آنها را به پزشکی غفلت در مهاجرت مراکز در سراسر کشور است. در کالیفرنیا 5600 ما مهاجر همسایه بازداشت شده در پنج امکانات: چهار که در حال اجرا برای سود شرکت ها خدشه دار یک رکورد از فقیر شرایط پزشکی و مرگ و میر در داخل امکانات خود را. یکی از این انتفاعی مراکز آدلانتو بازداشتگاه به عنوان یکی از کشنده ترین در کشور است.

بازداشتگاه های اداره مهاجرت غیر ضروری است. انسانی تر جایگزین مانند جامعه مورد مدیریت ثابت کرده اند موثر است. بسیاری از بازداشت افراد در دراز مدت ساکنان با خانواده هایی که شهروندان ایالات متحده و روابط ما با جوامع محلی و جماعت مانند آرماندو سلگدو. سالگادو برنده خود را در مورد قبل از یک قاضی مهاجرت که تحت کنوانسیون ضد شکنجه که سالگادو زندگی خواهد بود در معرض خطر اگر او به تبعید به مکزیک. اما از آنجا که دولت فدرال تصمیم به درخواست تجدید نظر او شده است انتظار در بازداشت به بیش از 18 ماه برای یک آینده دادگاه تاریخ است.

افرادی مثل سالگادو که آمد به آمریکا در سن 8 و دو شهروند ایالات متحده در کودکان می تواند انتظار برای مهاجرت دادگاه خرما با خیال راحت در خانه با خانواده خود را. پس از به چالش کشیدن دوران کودکی که در آن سلگدو مواجه سوء استفاده او از اشتباهات و دریافت اعتقادات بیش از یک دوره از سال است. او زندگی خود را تغییر داده است و کمک به بهبود جامعه مهم بازتابی از ارزش های ما از رستگاری.

در همین حال برخی دیگر در بازداشت هستند پناهجویان تازه وارد. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی برای این افراد بازداشت شده در حالی که خود پرونده پناهندگی در حال پردازش است.

بازداشتگاه های اداره مهاجرت می تواند کشنده باشد و از نظر اخلاقی اشتباه است. موثر و دلسوز جایگزین می تواند کمک به نگه داشتن مهاجران و کارکنان امن تر و سالم در طول این بیماری همه گیر. بهترین و مهربان ترین راه حل برای اطمینان از سلامت و نیازی جلوگیری از مرگ و میر است که مهاجران بود منتشر شده از بازداشت ابتدا با کسانی که در بالاترین پزشکی در خطر است.

خدا میخواهد ما را به مهاجر خوش آمدید برای دریافت آنها را به عنوان اعضای جوامع ما به عنوان شهروندان و به آنها را دوست دارم. عید پاک که در آن ما یادآوری از عشق خدا و رحمت و دلسوزی برای ما. و ما به نوبه خود باید از گسترش آن به دیگران است.

اسقف Minerva G. Carcaño است اسقفی رهبر کالیفرنیا — نوادا کنفرانس United Methodist Church. برگرد., Dr. R. پسر اروین اسقف جنوب کالیفرنیا کلیسایی به کلیسای انجیلی لوتری در امریکا است. برگرد. Mark W. Holmerud اسقف سیرا-اقیانوس آرام از کلیسایی به کلیسای انجیلی لوتری در امریکا است.این کشیش دکتر Andrew A. Taylor توسط اسقف از Pacifica در کلیسایی به کلیسای انجیلی لوتری در امریکا است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر