بی رحمانه یک پارادوکس: ضرب و شتم virus به معنی باعث رکود اقتصادی آمریکا

Category: لاس واگاس No comments

shoppers

دیوید Zalubowski / AP

چند خریداران سرگردان را از طریق خالی راهرو از یک خروجی بازار سهشنبه, مارس 17 سال 2020 در Lakewood, Colo. بسیاری از فروشگاه ها بسته شد در بازار به دلیل شیوع کروناویروس.

واشنگتن — هیچ کس نمی داند چقدر طول خواهد کشید و یا چه مقدار از آن خواهد صدمه دیده است. اما اقتصاد ایالات متحده است یا کشویی به یک رکود اقتصادی برای نخستین بار پس از سال 2009 و یا در حال حاضر در یک ناگهانی قربانی از شیوع کروناویروس.

وسیع تغییرات لازم برای شکست دادن ویروس — افراد و شرکت های دیگر درگیر شدن با یکدیگر — در آوردن کسب و کار روزمره را متوقف کند و به احتمال زیاد ارائه مرگ ضربه به طولانی ترین توسعه اقتصادی در ضبط.

این فعل و انفعال بین شیوع بیماری و مراحل به معنای پیروز شدن بر آن را نشان می دهد بی رحمانه یک پارادوکس: سریع تر و دردناکی که عادی زندگی اقتصادی تعطیل سریع تر بحران بهداشت و درمان می تواند حل شود و سریعتر به مردم و کسب و کار ممکن است به دست آوردن اعتماد به نفس برای بازگشت به زندگی عادی است. برعکس یک دوره طولانی مبارزه با این ویروس می تواند یک جهش اقتصادی و مخاطره بسیاری از کسب و کارهای کوچک.

خیلی هم بستگی دارد که چگونه به سرعت و به شدت فدرال رزرو در کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه کمک های مالی به ده ها میلیون نفر از اقتصادی قربانیان — از ساعتی کارگران با درآمد بیشتر به ناگهان furloughed کارکنان به کسب و کار با وام پرداخت اما هیچ مشتریان. حل بحران بهداشت و درمان با خاموش کردن اقتصاد, اگر چه, خواهد شد که برای اولین بار آمده است.

“بیشتر به سرعت شما می خواهید برای جلوگیری از ویروس پس از آن شدید تر از مستند است و بیشتر شدید و اختلال در فعالیت های اقتصادی است” گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. “امید است شدید تر از مستند, واضح تر دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد.”

این “مستند پارادوکس” او خواستار آن است.

در کوتاه مدت حداقل Daco پیش بینی مشقت بار اقتصادی درد: او انتظار دارد که اقتصاد آمریکا به کوچک شدن در یک متناوب 12 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم. خواهد بود که بد ترین سه ماهه در سابقه قدمت آن به سال 1947. پس از یک نیمه دوم تک به تک Daco فکر می کند اقتصاد ارسال خواهد شد صفر رشد برای سال 2020 به عنوان یک کل.

کارشناسان می گویند که اقتصاد غرق شده با سرعت خیره کننده. و ایالات متحده است که به سختی به تنهایی: همه برآوردهای اروپا است پایدار خود را رکود شتاب coronavirus’ کانون در ایتالیا.

در ایالات متحده امواج از اخراج اجتناب ناپذیر به نظر می رسد به خصوص در صنایع آسیب پذیر به اقتصادی وقفه: سفر, سرگرمی, هتل ها, رستوران ها, فروشگاه های خرده فروشی — قلب بخش خدمات است که باعث می شود تا بسیاری از اقتصاد ایالات متحده. بیکاری است که مطمئن شوید که برای افزایش شاید به شدت در ماه های آینده.

“ما در حال حاضر در رکود گفت:” رابین بروکس اقتصاددان ارشد در موسسه مالی بین المللی, یک انجمن شرکت های مالی.

بروکس تخمین می زند که در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین سنج تولید اقتصادی — سقوط خواهد کرد در یک 0.2% نرخ سالانه در ماه های ژانویه-مارس چهارم و سپس با 3.6 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه جشن از اقتصاد عملکرد خود را در سازمان دیده بان اذعان این هفته که ایالات متحده “ممکن است” به سمت رکود.

آمار که ضبط خواهد شد آسیب های اقتصادی از ویروس و تلاش برای مهار آن هستند فقط شروع به سطح. در حال حاضر بروکس ترس “تمام چیزهایی که ما نمی بینیم: اجتماعی فاصله های quarantining و عدم اطمینان نیست و در سخت داده نشده است.”

اوایل شواهد جدی: بانک فدرال رزرو نیویورک گزارش روز دوشنبه که فعالیت بخش تولید در ایالت نیویورک سقوط این ماه به پایین ترین سطح خود از زمان رکود بزرگ در سال 2009.

در روز سه شنبه مدیران هتل که رزرو کرده اند به سرعت خشک در زمان نگرانی های خود را به کاخ سفید است.

“من شخصا زندگی می کردند از طریق بسیاری از بحران های شروع با S&< the 9/11 بحران رکود بزرگ” گفت: هیلتون مدیر عامل شرکت کریستوفر Nassetta. “من انجام این کار را برای 35 سال است. هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

تراشه راجرز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط به ذکر است که هتل ها در سال گذشته به طور متوسط حدود 67 درصد کامل است.

در حال حاضر ؟

“ما احتمالا کمتر از 20% در سراسر کشور و در راس جنوبی,” او گفت:. “اگر تا پایان سال ما را تا 35% و هیچ چیز دیگری اتفاق می افتد, که خواهد شد در حدود 4 میلیون شغل از دست داده است.”

سرعت که با این ویروس را شکست چین و صرف جهان, گرفتار, پیش بینی کردن گارد. فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: فدرال رزرو حتی نمی زحمت به موضوع آن معمول سه ماهه پیش بینی های اقتصادی این هفته است.

اقتصادی خود را مشاهده و بعد از همه بستگی دارد چگونه این ویروس شیوع می یابد “و این تنها چیزی نیست که قابل فهم,” پاول اذعان به خبرنگاران گفت. “پس در واقع نوشتن یک پیش بینی در این شرایط به نظر نمی رسد مفید است.”

در ابتدا اقتصاددانان انتظار داشتند بیشتر یا کمتر تکرار آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که سارس آمار چین و جنوب شرقی آسیا در سال 2003: در کوتاه مدت آسیب تا حد زیادی جدا شده به چین و هنگ کنگ که در سمت چپ ایالات متحده نسبتا صدمه ندیده است.

چین بسته چهار برابر بیشتر وزن در اقتصاد جهانی از آن 17 سال پیش. و آن را به مراتب محکم تر و یکپارچه به اقتصاد جهانی است. هنوز هم مشکل اصلی اقتصاد ایالات متحده در این زمان تصور می شد می تواند مختل زنجیره تامین شامل برخی از واردات چین: ساخته شده در چین, اپل, تخم مرغ عید پاک و beachwear, برای مثال, در میان دیگران خواهد بود به تعویق افتاد.

در عین حال گسترش سریع این ویروس و بیماری های آن, علل COVID-19 افزایش اقتصادی تهدید برای ایالات متحده است. ناگهان شیوع همه جا بود.

در پاسخ اقتصاد شروع به خاموش کردن به عنوان یک آمریکایی به دنبال منزوی کردن خود برای جلوگیری از سرایت. هواپیمایی پرواز لغو شد. NBA و NHL به نام فصل خود را. خواهد بود وجود دارد هیچ مارس جنون. رستوران های فست فود خود را بسته اتاق ناهار خوری و محدود خدمات خود را به درایو از طریق ویندوز. کارگران دور مانده از دفاتر دست و آن دست کردن در خانه به جای خرج کردن پول در میله, رستوران ها, فروشگاه های سینما.

ترکیبات تهدید قیمت نفت شروع به جست و خیز کردن در صورت تضعیف رشد اقتصاد جهانی. که بخصوص پس از روسیه و عربستان سعودی مبهوت به یک جنگ نفت به دلیل خودداری از همکاری در تولید کاهش به ایجاد ثبات در بازار نفت است. کاهش قیمت هر چند به انجمن خوش آمدید رانندگان را تهدید به تضعیف سرمایه گذاری توسط ایالات متحده شرکت های انرژی است که منجر به رشد اقتصادی است.

مشکل در پچ نفت به نوبه خود تحت فشار قرار دادن عمیقا مدیون نفت و گاز اکتشاف و حفاری شرکت. این روند تشدید نگرانی از سلامت بازار اوراق قرضه شرکت که در آن شرکت ها به قرض.

به عنوان اقتصادی چشم انداز تاریک بازارهای مالی شروع به فرو ریختن — پایین آورده بیش از حد توسط دولت ایالات متحده را بی مهارت های اولیه پاسخ به بحران است. با وجود قوی دوباره بجای اول برگشتن پنج شنبه, میانگین صنعتی داو جونز همچنان پایین تر از 8,300 امتیاز یا 28 درصد از Feb. 12.

غلت بازار بیش از یک نشانه ای از ناراحتی های اقتصادی است. آنها می توانند علت آن را بیش از حد. مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل محاسبه که هر 1 دلار از ثروت از دست داد به سقوط قیمت سهام کاهش می دهد نزدیک به یک نیکل هزینه های مصرف کنندگان که درایو حدود 70 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

پس از یک شروع کند سیاستگذاران ایالات متحده در حال حرکت به شدت به منظور محدود کردن آسیب. بانک مرکزی در روز یکشنبه کاهش آن نرخ بهره به نزدیک صفر و گفت: این امر خرید 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه به سعی کنید به سهولت اعتباری در بازار اختلال و نگه داشتن طولانی مدت در نرخ پایین. روز سه شنبه ، تغذیه گفت: این امر گام به سهولت جریان کوتاه مدت اعتباری که کسب و کار استفاده از برای اشتغال و سایر هزینه های روزمره.

در شناخت جاذبه تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتوانه حدود 850 میلیارد اضطراری بسته محرک است که عبارتند از ارسال چک به طور مستقیم به خانواده های آمریکایی برای کمک به جزر و مد را در طول این اختلال.

این همه کار ؟

زندی در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: اقتصاد بازگشت به سلامت بستگی دارد و نه فقط آنچه اتفاق می افتد به این ویروس و چگونه سیاستگذاران پاسخ دهند. همچنین بسیار مهم است که طرز فکر مصرف کنندگان عادی و صاحبان کسب و کار که زندگی شده اند طرح میتوانست با بحران بهداشت و درمان.

“چه مدت آن طول می کشد برای کسب و کار به احساس اعتماد به نفس به اندازه کافی اجازه می دهد تا کارکنان خود را برای بازگشت به کار و سفر و برای گردشگران به عقب بر گردیم روی هواپیماها و کشتی های کروز… آیا روان جمعی با هم نگه می دارد,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>