استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن است. پایان آن نوشته شده بود از همان ابتدا و از این رو تبرئه جای تعجب نیست.

به من گفته است که آن دسته از آمریکایی ها که به تماشای همه یا بسیاری از اقدامات به مقدار آنچه معمولا به عنوان یک چند ناچیز.

و چرا آنقدر تعداد کمی از مردم علاقه مند در یکی از بزرگترین مدنی درس از ما ؟ من فکر می کنم به این دلیل است که ما زندگی می کند. و تعهدات و مسئولیت. و ما باید زمان بسیار کمی برای تماشای آنچه که ما می دانیم که خواهد آمد به جز در یک زمان ما در سیاست های ملی که در آن بسیاری از چیزهایی که معنی هیچ چیز و که در آن هیچ چیز خوب به نظر می رسد به انجام دریافت کنید.

بنابراین امریکا به سختی پرداخت می شود توجه به یک رویداد است که در اوایل نسل باقی مانده چسب به صندلی های خود را به تماشای. یک استیضاح اقدام خوشبختانه چیزی است که تعداد بسیار کمی از آمریکایی ها تا به حال این فرصت را به شهادت اما شاهد آن آنها بود.

ما عدم توجه می تواند به عنوان یک شکست شهروندی است.

تاریخ را جدا کنید هر جنبه ای از این استیضاح تلاش است. ما نیاز به انجام این کار در اینجا و در این زمان است. اما من گمان می کنم برخی از ما — کسانی که یاد گرفته همه چیز در مورد امور مدنی دولت تاریخ آمریکا به عنوان دانش آموزان جوان — نمی خواهد در اطراف هنگامی که تاریخ قطعی این زمان است که در واقع نوشته شده است.

و زمانی که تاریخ این زمان درست است در واقع بر اساس خونسرد شیوه کسانی که در اطراف هستند را نمی شده است به عنوان به خوبی versed در همان مناطق مورد مطالعه به خود بودند forbears که خواهد شد بیش از تمایل با این حال قادر به فایده خود را از جمله امور دنیوی.

بنابراین در روح تلاش برای آموزش کسانی که بر این باورند در یادگیری در مورد چنین چیزهایی من تجدید چاپ بخشی از یک سخنرانی در آمریکا طبقه نسبت به پایان جمهور تهمت را استیضاح محاکمه.

کلمات برای خود صحبت می کنند و پیام خود را — از تاریخی و آموزشی نظر خواهد شد, به اعتقاد من مقاومت در برابر آزمون زمان به عنوان ما دموکراسی و مردم آمریکا همچنان به تلو تلو خوردن به و وپیش در تلاش ما برای اتحاد کامل تر.

سخنرانی شرح زیر است:

“…حزب جمهوری خواه از نیکسون در زمان شکست به DNC و رئیس جمهور آن را پوشش داده است. نیکسون هم مورد آزار قرار گرفته و قدرت خود را به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه بیش از مخالفان خود را در واترگیت او هرگز به دنبال اجبار یک قدرت خارجی برای کمک به انتخاب مجدد او و نه او را قربانی امنیت ملی ما در چنین قابل لمس و مخرب از راه به خودداری از کمک یک متحد در جنگ. و او قطعا نمی شرکت در عمده فروشی انسداد کنگره یا عدالت است که ما را دیده اند این رئیس جمهور متعهد.

“حقایق کلینتون رئیس جمهور سوء کم رنگ در مقایسه با نیکسون و نه برگزاری یک شمع به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دروغ گفتن در مورد یک امر اخلاقی اشتباه است و زمانی که تحت سوگند آن جرم است, اما آن را به حال چیزی برای انجام با وظایف خود را در دفتر.

“روند یکسان بودن و حقایق از رئیس جمهور سوء بودن به مراتب مخرب تر از هر دو رئیس جمهور گذشته و چه پس از آن حساب متفاوت و در نتیجه در هر دو حزب حمایت خود را حذف کنید ؟ چه چیزی تغییر کرده است ؟

“پاسخ کوتاه این است که ما تغییر کرده است. اعضای کنگره تغییر کرده است.

“به دلایل عنوان متنوع به عنوان ستاره اعضای این بدن و ما در خانه در حال حاضر به مراتب بیشتر پذیرش از جدی ترین سوء رفتار از یک رئیس جمهور به عنوان طولانی به عنوان آن است که یک رئیس جمهور از یک حزب است. و این یک روند خطرناک برای کشور ما است.

“پنجاه سال پیش بدون وکیل به نمایندگی از رئیس جمهور که تا کنون ساخته شده عجیب و غریب استدلال که اگر رئیس جمهور معتقد است فساد را در خدمت به او را به انتخاب مجدد, آیا, آن است که توسط تابع یک متحد برای کمک به او تقلب و یا در هر شکل دیگری که او ممکن است نه استیضاح. که این به نوعی یک انسان با استفاده از قدرت خود را. اما در اینجا ما هستند. استدلال شده است و به نظر می رسد برخی آماده پذیرش آن است. و خطرناک است که برای هیچ محدود کننده اصل به آن موقعیت است.

“آن را باید به عنوان یک شوک خوشایند شوک به این رئیس جمهور است که ما هنجارها و نهادها را به اثبات می شود بسیار ضعیف.

“استقلال از وزارت دادگستری و خود را به طور رسمی به افتخار دفتر مشاور حقوقی در حال حاضر صرف ابزارهای قانونی در رئیس جمهور اختیار به بررسی دشمنان و یا بوسیله اسباب گردنده از نظرات مفید نیست و ارزش مقاله آنها نوشته شده است.

“اف بی آی در نقاشی های یک رئیس جمهور به عنوان فاسد و بی وفا.

“جامعه ایران نمی توان اعتماد کرد و در برابر مشاور خوب از ولادیمیر پوتین.

“مطبوعات به تصویر کشیده شده به عنوان دشمنان مردم.

“روزانه حملات در guardrails ما دموکراسی بنابراین خستگی ناپذیر هزینههای ما را ساخته اند ما بی حس و کور به عواقب.

“آیا هیچ یک از آن ماده دیگر اگر او رئیس جمهور ما ،

“من امیدوارم و دعا می کنم که ما هرگز یک رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حزب دموکرات که خیانت به منافع ملی در این کشور امنیت برای کمک به با انتخاب مجدد او.

“و من امیدوارم به خدا که اگر ما ما را استیضاح او و دموکرات ها می شود.

“اما من فرض کنید شما می دانید چقدر دشوار است که تا زمانی که شما در حال مواجهه با آن است. اما شما دوستان من در حال مواجه با آن است. شما در حال مواجهه با این مشکل در حال حاضر و شما نمی باید کوچک از آن است.

“تاریخ را نمی توان نوعی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم همه ما می دانیم که. نه به دلیل آن خواهد شد نوشته شده توسط هرگز Trumpers اما از آنجا که هر زمان که ما را ترک کرده اند از ارزش های ما و ملت ما به آن پشیمانی و حسرت است, نوشته شده در تمام صفحات تاریخ ما است.

“اگر شما پیدا کنید که خانه ثابت کرده است در مورد آن و هنوز هم رای به تبرئه خود و نام خود را گره خورده با طناب از جراحی و برای همه تاریخ است. اما اگر شما پیدا کردن شجاعت برای ایستادن را به او صحبت می کنند حقیقت افتضاح به رتبه خود را باطل جای خود را در میان داود که جالوت.

“اگر تنها شما می گویند به اندازه کافی.

“ما حرمت عقل از بنیانگذاران ما و بینش آنها تا به حال به خود حکومت. ما صیقلی کردن کلمات خود را برای معنای پنهان کنید و سعی کنید به جای خودمان را در کفش خود را. اما ما یک مزیت است که بنیانگذاران نیست. برای تمام نبوغ خود را در آنها نمی بینید اما opaquely به آینده است.

“ما از سوی دیگر استفاده از زمان دیدن چگونه خود را بزرگ آزمایش در حکومت خود پیشرفت کرده است.

زمانی که ما در رفت و برگشت از تاریخ وجود دارد که کشور ما و سایر نقاط جهان منتقل شده اند با ظاهر نیروی غیر قابل مقاومت در جهت آزادی بیشتر — آزادی بیشتری به صحبت می کنند و به جمع آوری به عمل ما ایمان و تحمل و ایمان دیگران به عشق که ما را انتخاب کنید و عشق بر نفرت بیشتر جوامع دیوار غلت پایین ملل تولد.

“اما پس از آن مانند یک آونگ با نزدیک شدن به پایان آن قوس به بیرون حرکت شروع به دستگیری. گلدن گلوب از آزادی اوج خود می رسد و شروع به عقب نشینی. نوسان آونگ به گذشته مرکز و محو می شود به یک تاریک ناشناخته است.

“چقدر دورتر خواهد آن سفر در آن illiberal جهت و چگونه بسیاری از آزادی های خاموش خواهد شد قبل از آن را تبدیل به عقب ؟ ما نمی گویند.

اما آنچه ما در اینجا در این لحظه تاثیر می گذارد البته آن و اصلاح آن. هر تک رای حتی یک رای یک عضو می تواند تغییر مسیر تاریخ.

“گفته شده است که یک مرد یا زن از شجاعت باعث می شود اکثریت. وجود دارد یکی در میان شما خواهد شد که می گویند به اندازه کافی است ؟

“آمریکا معتقد است که در یک چیزی به نام حقیقت. او باور نمی کند ما از حق خود ما را جایگزین حقایق است. او recoils در کسانی که در گسترش مهلک دروغ.

“به حقیقت مهم است. وجود دارد هیچ چیز بیشتر خورنده به یک دموکراسی از این ایده که هیچ حقیقتی وجود ندارد.

“آمریکا نیز معتقد است که وجود تفاوت بین درست و غلط و حق در اینجا مهم. اما بیشتر وجود دارد. حقیقت مهم است. حق مهم است. اما نجابت می کند. نجابت مهم است.

“زمانی که رئیس جمهور اسمیر یک وطن پرست بنده های عمومی مانند ماری Yovanovitch در تعقیب یک فاسد, هدف, ما, بحال خود برگشتن. زمانی که رئیس جمهور مسخره معلول یک قهرمان جنگ بود که یک زندانی از جنگ و یا یک ستاره طلا پدر ما وحشت زده. به دلیل نجابت مهم در اینجا. و زمانی که رئیس جمهور تلاش می کند به اجبار یک متحد برای کمک به او را به تقلب در انتخابات و پس از آن را پوشش می دهد آن را ما باید می گویند به اندازه کافی.

“به اندازه کافی.

“او خیانت امنیت ملی ما و او را به انجام این کار دوباره. او به خطر بیافتد انتخابات ما و او را به انجام این کار دوباره. شما نمی خواهد او را تغییر دهید. شما نمی توانید او را محدود. او است که او چه کسی است. حقیقت مسائل کمی به او آنچه را حق است مسائل حتی کمتر و نجابت مهم نیست در همه.

“من از شما نمی خواهم و او را محکوم به دلیل حقیقت یا راست و یا نجابت مسائل چیزی به او اما از آنجا که ما ثابت کرده اند مورد ما و آن را به شما مهم است.

“حقیقت مهم به شما. حق را به شما مهم است. شما مناسب هستند. او است که شما هستند.

“در Federalist 55 جیمز مدیسون نوشت که با وجود ویژگی خاصی در طبیعت انسان و کیفیت به اعتقاد من مانند صداقت و راست و نجابت که باید توجیه ما اعتماد به نفس در خود

دولت. او بر این باور است که ما دارای کافی فضیلت که زنجیر استبداد نمی شد لازم به مهار خود را از بین بردن و بلعیدن یکدیگر است.

“این ممکن است نیمه شب در واشنگتن اما خورشید دوباره طلوع خواهد کرد.

“من قرار داده و من ایمان خوشبینی از بنیانگذاران. شما باید بیش از حد. آنها به ما این ابزار برای انجام این کار یک درمان به عنوان قدرتمند به عنوان بد آن را به معنای محدود: استیضاح.

“آنها آن را به معنای به ندرت استفاده می شود اما آنها آن را در قانون اساسی برای یک دلیل. برای یک مرد که می فروش خود را در کشور سیاسی به نفع. برای یک مرد که می تهدید یکپارچگی ما انتخابات است. برای یک مرد که می دعوت دخالت خارجی در امور ما. برای یک مرد که می تضعیف امنیت ملی ما و متحدان ما.

“برای یک مرد مانند Donald J. Trump.

“آنها به شما چاره و آنها که برای شما به استفاده از آن. آنها به شما سوگند و آنها که برای شما به رعایت آن است.

“ما ثابت کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه. در حال حاضر آیا بی طرف عدالت و محکوم کردن او را.”

یادداشت سردبیر: این نوشته Congressman Adam Schiff, D-کالیفرنیا. من تصدیق او در پایان از نگرانی برای کسانی که ممکن است از خواندن این دور آنها شناخته شده این نویسنده است. این است که در مورد این پیام نه رسول. و آن این است پیام من باور دارم که تحمل خواهد شد. کلمات خود را و هشدارهای نیست بی شباهت به کسانی که ما را بخوانید طول تاریخ ما زمانی که کشور ما در مواجهه با یک انتخاب ساده از درست و نادرست است. هنگامی که شجاعت نمی نامردی هدایت آن را انتخاب کند.

برایان Greenspun سردبیر ناشر و صاحب خورشید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de