اگر پسران بازیکنان هاکی در بلیک همیشه یک سوال در مورد معجزه یخ در آنها یکی از بهترین منابع در اختیار خود را سر مربی راب McClanahan.

McClanahan بود رو به جلو در این تیم است که ضرب و شتم به شدت مورد علاقه شوروی در راه به المپیک 1980 هدف مدال در Lake Placid, n. y., و او خوشحال به بحث در مورد تجربه — اگر شما بخواهید. اما بازیکنان نمی خواهند زیاد است.

برای هر کسی زیر سن 50 آنچه آنها می دانند که از به یاد ماندنی ترین لحظه در آمریکا تاریخچه ورزش می آید از سال 2004 فیلم “معجزه است.” که شامل McClanahan بازیکنان.

“من دیده ام ‘معجزه’ کاملا چند بار در حال رشد” گفت: Gavin بهترین, یکی از McClanahan سه ارشد کاپیتان. “اما من نمی دانم که چقدر من می دانم اگر وجود دارد یک مسابقه در آن است.”

بهترین در واقع ممکن است انجام دهید و پس از تحصیل در رشته فیلم ، در حالی که “معجزه” می آزادیهای معمولی از هر نسخه هالیوود از یک داستان واقعی در دو ساعت آن به طور موثر می گوید داستان از گیاه بروکس’ single-minded تلاش برای کسب آمریکا خود اولین مدال المپیک پس از برنده شدن طلا در سال 1960.

اما برخی از به یاد ماندنی ترین صحنه اضافه شد و پس از تیراندازی آغاز شد با تشکر در هیچ بخش کوچکی به Jack O’Callahan یک defenseman در سال 1980 تیم که شخصیت یکی از چند ویژگی نقش برای یک بازیکن است. او تنگ با فیلم, مدیر, گاوین اوکانر در اوایل فیلمبرداری در ونکوور, بریتیش کلمبیا.

“او یک ایرلندی از نیویورک و من یک ایرلندی از بوستون. ما دوستانه تبدیل شد” O’Callahan, 62, به یاد می آورد این هفته است. “او می گوید:” من از آنها بدم میاید این اسکریپت من قصد دارم به دوباره نوشتن این اسکریپت.’ به من بگو چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ شما نویسنده هستید و مدیر.’ او می گوید: “هیچ (شوخی) من مدیر من می توانم انجام آنچه من می خواهم.’ ”

اطلاعات می خواستم

اوکانر یک بازیکن فوتبال در پن به دنبال جزئیات تجربه است که در نهایت پیوند یک گروه از بازیکنان از شش مدارس مختلف و درجات مختلف از تجربه های بین المللی. آهن رنجر وزوز اشنایدر مثلا 25, قدیمی ترین بازیکن در این تیم بود و بازی در بازی های المپیک 1976. مایک رمزی بود 18 و تا به حال فقط یک فصل از زیر کمربند خود را.

این اسکریپت شامل همه چیز است که اتفاق افتاده در یخ از نمایشگاه بازی به مدال طلا پیروزی بر فنلاند, اما چه چیزی باعث می شود یک تیم بزرگ اوکانر اعتقاد بر این است که چه اتفاقی می افتد کردن یخ.

“من می گویند, ‘OK من که'” O’Callahan گفت: مدیر. “”اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که اتفاق افتاده به دور از یخ فقط از من بپرسید و من به شما بگویم — از حافظه من در هر صورت. فقط به من ایمیل و من پاسخ با زمینه.’ ”

بسیاری از متن آن معلوم است. O’Callahan خواهد بود یک سوال پرسید که او را سه پاراگراف به پاسخ, اما او می خواهم شامل “یک تن” از متن. “مثل هفت word doc صفحات از حافظه من. من به او همه پس زمینه.”

یکی از کسانی که در زمینه جزئیات بدنام بود کیسه اسکیت در نروژ, وقتی عصبانی بروکس skated تیم خود را برای یک ساعت پس از 2-2 کراوات در برابر نروژی تیم ملی.

“او گفت:” آنچه این اسکیت در تاریکی چیزی است؟’ “O’Callahan گفت. “که به پایان رسید تا در فیلم به خاطر من به او گفتم در مورد آن. آن را در اسکریپت.”

یکی دیگر از تیم های غیر منتظره و ناخوشایند, توقف در تیف ریور فالز پس از بازی Warroad لیکرز در Warroad یادبود عرصه on Feb. 3. آن 60 62 نمایشگاه های تیم ایفا کرده و هواپیما مجبور به لود شود در تیف ریور چون فرودگاه شد بیش از Warroad است.

Jack O’Callahan سمت چپ و علامت Pavelich از سال 1980 در ایالات متحده هاکی روی یخ تیم صحبت در طول مراسم در گیاه بروکس عرصه on Feb. 21, 2015 در Lake Placid n. y. (AP Photo/مایک Groll)

در این فیلم بروکس — به عنوان توسط Kurt Russell — تماس همسرش, Patti و به او می گوید این تیم به دلیل تاخیر هواپیما برخورد یک گوزن و آن را هرگز توضیح داد: این هواپیما قادر به پرواز به دلیل آن را به حال taxied بیش از حد نزدیک به ترمینال و یک قطب تلفن به طوری که بازیکن می تواند بار دنده خود را — برای بار دوم.

به جای انتظار برای مدیر فرودگاه برای بازگشت و جلو هواپیما پشت بازیکنان را کردم و تحت فشار قرار دادند.

“فیلم را نشان نمی دهد ما آن را انجام می دهند” O’Callahan گفت. “به جای Herbie فقط می گوید پتی ما به یک گوزن شمالی.”

آخرین جزئیات

اجماع عمومی در میان بازیکنان است که “معجزه” بود که صحنه فرودگاه یک حساب دقیق از تجربه خود را اما نه فقط به آخرین جزئیات.

“من به تماشای آن با بچه ها من اولین بار من تو را دیدم آن را” رمزی گفت. “جوانترین من واقعا نمی مراقبت در مورد آن. او فقط می خواستم پاپ کورن و پاپ. قدیمی ترین من درخواست مانند ” آیا اتفاق می افتد که پدر ؟ آیا اتفاق می افتد که پدر؟’ داستان همان بود. بدیهی است که این هالیوود به طوری که آنها در حال رفتن به استفاده از برخی از مجوز های خلاق.”

بروکس را در مینه سوتا به جلو تیم Harrer که تا به حال موفق به کسب یک عنوان ملی با Gophers فصل قبل به نور آتش خود را به جلو در طول نمایشگاه تور. اما بازیکنان مخالف در مورد چگونگی و زمانی که آنها پخش نارضایتی خود را با بروکس.

المپیک ایالات متحده هاکی اعضای تیم از سمت چپ دیو ابریشم Jack O’Callahan و کاپیتان تیم مایک Eruzione, همه از ماساچوست نمایش خود مدال طلا در یک کنفرانس خبری در فرودگاه لوگان بوستون, فوریه. 25, 1980. سه بازیکنان هاکی وارد شده بود از واشنگتن و ناهار با رئیس جمهور کارتر. (AP Photo/MacDonald)

و این قسمت در مورد مینه سوتا و بوستون بازیکنان به خصوص میل یکی دیگر درست بود اما بسیاری از آن در حال حاضر بازی های برگزار شده توسط زمان تیم با هم. هنوز هم این فیلم نشان می دهد که دشمنی با اوایل تمرین مبارزه بین McClanahan و O’Callahan.

آن را هرگز اتفاق افتاده است.

“چه بود واقعی بود و دشمنی بین بچه ها از بوستون و بچه ها از مینه سوتا” McClanahan گفت. “شما فقط دو ساعت به گفتن یک داستان به طوری که آنها ایجاد شده است که صحنه را نشان می دهد که ما واقعا نمی مانند یکدیگر است.”

مهمترین بروکس’ pregame سخنرانی قبل از اتحاد جماهیر شوروی بازی دقیق نیست تفریح و سرگرمی, چرا که هیچ کس واقعا آن را به یاد کلمه به کلمه. هیچ سابقه ای از آن است. بسیاری از آنچه به نظر می رسد در این فیلم نسخه از این گفتار آمد از O’Callahan.

“همه من می توانم به شما بگویم که من حافظه از آن:” شما به دنیا آمده اند در اینجا شما آماده برای این است. آره در یک روز عادی آنها را به شما ضرب و شتم, اما این طبیعی نیست شب. این متفاوت است. شما قرار بود به اینجا در این زمان. این است که وقت خود را. شما شایستگی این. این یک اتفاق است.’ ”

و البته فیلم کنسانتره نه فقط در نیمه نهایی بازی اما در بروکس و تمرکز فکر در گرفتن این تیم آماده به ضرب و شتم شوروی.

“من همیشه گفتم که این گیاه بروکس, داستان و ما بخشی از آن گفت:” کاپیتان مایک Eruzione.

در پایان است که کار برای همه.

“ما رفت و بیش در صبح برای, برتر, فقط بازیکنان فقط 20 از ما فرصتی برای رفتن و بچه ها راه می رفت که تلاش برای شکل بود که یک فیلم خوب?’ گفت: “مارک جانسون که دو بار به ثمر رساند و بازی به تساوی اهداف راه اندازی Eruzione سوم-دوره برنده است.

“پس از آن که شب ما تا به حال روی فرش قرمز, درمان, بنابراین ما رفت و با همه خانواده های ما و رفت روی فرش قرمز و سپس در رفت و آن را تماشا کردند. آن زمان من آن را تماشا کردند و من قادر به تماشای آن را مانند یک فیلم های عادی و من راه می رفت و مثل این بود که خوب بود.’ ”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im