صرف ساعت قبل از شب سال نو برایس Gowdy زندگی به نظر می رسد در یک مسیر رو به بالا. او یکی از بهترین دبیرستان بازیکنان فوتبال در فلوریدا بود که یک دانش آموز خوب و تنظیم شده در ژانویه 2020 برای تبدیل شدن به یک ترم بهار enrollee بورسیه ورزشی در Georgia Tech.

سپس او را کشته و خود را همیشه قبل از ورود در محوطه دانشگاه برای ترم جدید. در 17 سال. Gowdy یا پا و یا شروع به پریدن کرد در مقابل یک قطار باری با توجه به گزارش پلیس.

Gowdy خانواده کاهش یافته بود در زمان های سخت دچار حملات بی خانمانی.

برایس و مادرش Shibbon Winelle به حال در مورد خانواده گرفتاری در یک حس معنوی. Winelle در Facebook Live, مربوط, “او نگهداری می پرسیدن اگر من خوب بود اگر برادران خود خواهد بود به نظر خوب است. من گفت: “آره.’ “

Winelle مشغول به کار کم-شغل پرداخت با نامنظم حقوق. او تا به حال تهیه یک اتاق هتل برای جلوگیری از ادامه زندگی در خارج از ماشین خود را. هنگامی که فرزندان خود را تقبل قایق از آب عبور خانواده اموال به اتاق هتل Winelle خواسته برایس برای بازیابی پتو مورد علاقه خود را از وسیله نقلیه.

اما او هرگز بازنگشت.

“من می دانستم که در قلب او نیست (OK),” Winelle اضافه شده است. “او صحبت کردن در محافل. چیزهایی که او به دیدن من از طریق رفتن چون ما بی خانمان.”

برایس Gowdy زندگی به پایان رسید که آمار نگران کننده دیگری که بخشی از وحشتناک ایالات متحده روند نگران کننده افزایش نرخ خودکشی در میان سیاه و سفید کودکان و نوجوانان است.

در 2019, Rep. بانی واتسون کلمن, D-N. J. ریاست اورژانس نیروی کار در سیاه و سفید خودکشی جوانان و بهداشت روانی از طرف کنگره سیاه حزبی. نیروی کار حمایت یک مطالعه که پیدا کردم:

ν برای جوانان بین سنین 10 و 19 خودکشی دومین علت مرگ و میر. در سال 2017, 3,000, سیاه, جوانان در این گروه سنی فوت بر اثر خودکشی. این مطالعه همچنین اشاره کرد که “خودکشی مرگ و میر در میان جوانان سیاه یافت شده است به افزایش سریع تر از هر نژادی/قومی است.”

ν گزارش خود از اقدام به خودکشی به صورت سیاه و سفید جوانان رز 73% از سال 1991 تا سال 2017 در حالی که گزارش خود اقدام به خودکشی برای نوجوانان کاهش یافته است 7.5% در طول همان مدت زمان ،

این قلب شکستن یافته های کم ارزش کردن یک احمق و سن-باور قدیمی در بسیاری از نقاط سیاه و سفید جامعه: “شما می دانید که ما نمی کشتن خودمان. که برای سفید عامیانه.”

علاوه بر این وجود دارد که طولانی سوال: چرا یک مرد جوان با یک ظاهر امیدوار کننده آینده کشتن خودش ؟

“او ممکن است را دیده اند تبدیل شدن به بی خانمان به عنوان فوق العاده نا امید کننده” دکتر میمی چاپمن, associate dean برای دکترا آموزش و پرورش در مدرسه مددکاری اجتماعی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل گفت. “در آن سن و سال کودکان و نوجوانان اغلب دیدن جهان است که می تواند بهتر نیست بدون در نظر گرفتن مسابقه. آنها فقط نه به حال تجربه های زندگی و در عین حال برای تحقق بخشیدن به همه چیز می تواند بهتر شود.”

یا شاید Gowdy دچار یک نوع گناه بازمانده است که دانستن او در نهایت در یک زندگی راحت خوابگاه اتاق — با فراوانی از مواد غذایی و امکانات رفاهی در یک دانشگاه بزرگ در حالی که خانواده اش از چپ به دفع کردن برای خود. برای او که می توانست یک تست از اخلاق است.

با توجه به Atlanta Journal-Constitution, حال Gowdy در واقع ثبت نام در Georgia Tech او می تواند availed اند خود را به منابع بالینی. ورودی ورزشکاران قبل از نمایش برای مسائل مربوط به سلامت روان. مشاوره نیز در دسترس است به فن آوری ورزشکاران است.

در واقع ورزشی بخش به تازگی به استخدام خود تمام وقت ورزش روانشناس به AJC گزارش شده است. و مالی Gowdy می تواند دریافت هزینه از حضور دستمزد (1600 دلار در هر ترم) و احتمالا شده است واجد شرایط برای دریافت پل گرانت.

هنوز گمانه زنی ها در مورد “چرا” برای Gowdy به نظر می رسد بی پایان است.

علاوه بر این در یک “کودکان فرصت شاخص” مطالعه انجام شده توسط موسسه برای کودکان ، جوانان و خانواده سیاست در دانشگاه برندایس در خواست توده., يافته ها نشان داد که از 10 میلیون بچه ها زندگی در اصطلاح کم فرصت محله 4.5 میلیون نفر اسپانیایی هستند و 3.6 میلیون سیاه و سفید هستند.

و این مطالعه نشان داد:

ν سخت ترین مکان برای رشد است بیکرزفیلد کالیفرنیا که در آن بیش از نیمی از ساکنان زیر 18 سال زندگی در کم فرصت محله. بهترین Madison, Wis.

ν شهرستانها با بزرگترین فرصت شکاف عبارتند از دیترویت بالتیمور و فیلادلفیا. برای مثال وجود یک محله در دیترویت با یک مطالعه نمره 95 در میان بهترین در کشور برای کودکان در حالی که با یک گل 2. یک بچه متولد در محله بهتر به احتمال زیاد بیشتر درآمد داشته و زندگی می کنند تا به هفت سال بیش از یک فرزند به دنیا آمد و حتی چند مایل دور.

دیگری مربوط سوال: چه دسترسی و شناخت از خدمات سلامت روان به صورت سیاه و سفید قوم در این کشور?

گفت: Rep. کارن باس, D-کالیفرنیا.: “برای بیش از حد طولانی یک ننگ در برابر سلامت روان کمک گرفتار است جامعه سیاه و سفید. ما باید صدای زنگ در بحران نرخ خودکشی در میان جوانان ما و گرد هم می آیند برای ایجاد جوامع سالم.”

در حافظه برایس Gowdy و بسیاری دیگر. متاسفانه.

گرگوری خاک رس است که یک مقاله نویس واشنگتن برای مک کلاچی-تریبون سرویس خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de